Zrzucaj kilogramy i dorzucaj się do zbiórki dla PGE Kielce

22-07-2020 08:20,
Redakcja

Ciekawa inicjatywa ze strony kieleckich trenerów personalnych. Już 29 lipca o godzinie 18:30 będzie można wziąć udział w warsztatach „Jak zdrowo chudnąć”, a biletem wstępu będzie dowolna wpłata na rzecz klubu PGE Kielce. – Jesteśmy z Kielc, jesteśmy sportowcami i nie wyobrażamy sobie naszego miasta bez tego klubu, bez piłki ręcznej – mówi Mateusz Stępień. 

„Jak zdrowo schudnąć” to wydarzenie, które będzie składać się z kilku części. W pierwszej trener personalny Mateusz Stępień wprowadzi słuchaczy w tajniki treningu redukcyjnego. – Ćwiczenia fizyczne są dla każdego. Mówię to z pełnym przekonaniem. Odpowiednio dobrany trening może zdziałać cuda. Czy to zrzucanie kilogramów, czy modelowanie sylwetki po ich utracie – mówi członek Dream Teamu, który odpowiedzialny jest za akcję. 

Kolejnym elementem będzie spotkanie ze specjalistą od żywienia. – Często podczas podejmowania decyzji o chudnięciu sięgamy po drakońskie diety. Czy to konieczne? – zastanawia się specjalista ds. diet Paulina Piotrowska.

Goście będą mogli skorzystać także z darmowych konsultacji z trenerami. – To będzie doskonała okazja do zadania pytań o swoją sylwetkę, ćwiczenia, czy trening – podkreśla Mateusz Stępień. Na zakończenie na gości będzie czekać zdrowy poczęstunek od kieleckich restauratorów.

Wejściówką na wydarzenie będzie okazanie potwierdzenia wpłaty dowolnej kwoty na rzecz kieleckiego klubu. Wystarczy przelać pięć, czy dziesięć złotych, wkleić potwierdzenie wpłaty na wydarzenie na Facebooku, lub wysłać w wiadomości prywatnej.

data: 29.07, godz: 18:30

miejsce: W zależności od zainteresowania Hotel Binkowski lub Centrum Sportowe Wschodnia

link do zbiórki: https://zrzutka.pl/kielcehandball

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/933571003790814

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group