Korona rozpoczyna współpracę z Servaasem. JoinBertus ma nowego partnera biznesowego

09-07-2020 10:58,
Mateusz Kaleta

Kielecka firma Uti.pl została nowym partnerem programu biznesowego JoinBertus, działającego przy klubie PGE Kielce, którego prezesem jest Bertus Servaas. Nawiązanie współpracy ogłoszono w czwartek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbyła się w Kieleckim Parku Technologicznym.

Umowę podpisali Bertus Servaas - prezes PGE Kielce i pomysłodawca programu biznesowego JoinBertus oraz członkowie zarządu firmy - bracia Dariusz Korona i Wojciech Korona. 

Firma Uti.pl to to kolejny partner biznesowy, który nawiązał współpracę z klubem piłki ręcznej. Jakie korzyści z tej współpracy może nabyć kielecki klub? 

- Obsługujemy w całej Polsce ok. 20 tysięcy klientów biznesowych. To są wszyscy potencjalni klienci do programu JoinBertus. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie również może być wsparciem dla całego programu. Pomagamy naszym klientom jak wykorzystać internet w biznesie - mówił Wojciech Korona, członek zarządu Uti.pl

- Pomyśleliśmy o tym, aby wprowadzić pakiety korzyści dla członków klubu JoinBertus. Taka forma da oszczędności na usługach internetowych. Każda firma w Polsce posiada adres, stronę internetową i korzysta z wielu usług internetowych. Chcemy, aby czerpiąc korzyści z tych źródeł, przedsiębiorcy mogli również wspierać klub piłki ręcznej. Chcemy zachęcić małe i mikro firmy, aby nie bały się wchodzić do klubu. Wzajemne wsparcie może przełożyć się na wzajemny rozwój - podkreślał Dariusz Korona. 

Jak zaznaczali członkowie zarządu firmy, wybór PGE Kielce na partnera biznesowego nie był przypadkowy. - Piłka ręczna miała dla nas duże znaczenie. Jesteśmy fanami tego sportu od kilku lat. Znamy i bardzo cenimy Bertusa. Na takim poziomie biznesu, jaki on reprezentuje, rzadko można spotkać tak szczerych i pokornych ludzi, jakim on jest - podkreślali zgodnie Wojciech i Dariusz Korona.

Projekt JoinBertus to inicjatywa, której celem jest stworzenie społeczności przedsiębiorców, którzy wymieniają doświadczenia oraz wzajemnie się wspierają, motywują i wspólnie realizują różne projekty biznesowe i sportowo-społeczne. Już teraz jego częścią jest ponad 140 podmiotów. Członkiem JoinBertus może być każda firma i osoba fizyczna, która zadeklaruje wpłatę co najmniej 500 złotych miesięcznie przez przynajmniej rok. Wiodącym założeniem progrmu jest stworzenie jednej z najlepszych akademii piłki ręcznej w Europie oraz edukacja i szkolenie młodzieży. Zaangażowani w ten projekt będą wybitni sportowcy na czele z Karolem Bieleckim, Grzegorzem Tkaczykiem i Sławomirem Szmalem.

- Chcemy współpracować, chcemy otwierać się na świat. Budujemy tę platformę, aby każdy rozwijać komunikację i współpracę. Są z nami bardzo poważni ludzie, którzy mogą czerpać z tego korzyści - podkreśla Bertus Servaas.

???? TRENINGI BIEGOWE z MeetFit! ????‍♀ Niezmiernie miło nam poinformować, że startujemy z nowym projektem dla wszystkich...

Opublikowany przez MeetFit Studio Treningowe Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Wasze komentarze

KSS2020-07-09 11:54:26
Ale zmyła z tą Koroną :)
Brawo redakcja!
As2020-07-09 12:00:31
Tytuł jak na wp.pl
Jakie to żałosne...
Bee2020-07-09 12:19:02
Brawo za mylący tytuł ????
Chwytliwy tytuł2020-07-09 12:49:33
Nie mylić z nędznymi kopaczami.
Up2020-07-09 14:10:01
Czytanie ze zrozumieniem! Jest takie coś! Polecam!
Yossarian2020-07-09 15:07:47
Clcikbait jest zly, nie idźcie tą drogą ! Więcej możecie stracić niz zyskać.
tytuł jak w szmatławcu2020-07-09 16:03:45
bravo dla autora za branie przykładu z faktu itp.
tyż tok łumiem2020-07-09 16:08:17
Koniec zająca w Koronie.


Zając został potrącony przez kierowcę autobusu we wsi Korona na lubelszczyźnie.

CKsport fajny artykuł??
Nie idźcie tą drogą.
@tyż tok łumiem2020-07-09 19:41:28
Kolejny raz nawet tym artykułem CK Sport korzysta z nazwy Korona, dla większej klikalności swojego portalu. OK. Tylko dlaczego większość tych artykułów wali w Klub Korona?

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group