19-25 lipca. Wtedy poznamy nowego sponsora PGE Kielce

09-07-2020 12:00,
Mateusz Kaleta

PGE Kielce od 1 lipca funkcjonuje już bez firmy VIVE. Nowego sponsora, który wejdzie w nazwę klubu, poznamy już niedługo. Zostanie on przedstawiony na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

- Nowego sponsora ogłosimy 19-25 lipca. Potem idę na urlop, więc mam nadzieję, że wszystko będzie dopięte przed wyjazdem - mówi Bertus Servaas, prezes klubu.

Kielecki klub od razu po wycofaniu się z niego firmy VIVE mógł liczyć na duże wsparcie. W pomoc zaangażowali się kibice, ludzie świata piłki ręcznej i sponsorzy. Prezes Bertus Servaas wspominał, że może wybrać pomiędzy ofertami od dwóch firm, które są zainetresowane wejściem w nazwę klubu. - Po rezygnacji VIVE ludzie i firmy bardzo szybko reagowały - podkreśla szef PGE Kielce. Na internetowej zbiórce po 20 dniach udało się zebrać już 525 tys. złotych.

Oprócz wsparcia finansowego dla klubu sportowego, Bertus Servaas pozyskał też nowych partnerów do biznesowego programu JoinBertus. Obecnie liczy on już ponad 140 podmiotów: firm oraz osób prywatnych. - Dużo firm jest spoza regionu, ale też z Warszawy, Poznania, Białej Podlaskiej, Gdańska. Połowa jest z Kielc, a połowa z innych miast. Niedługo ten program stanie się międzynarodowy - zaznacza Servaas.

Wsparcie finansowe i wejście nowego sponsora jest dla klubu konieczne. Bez dodatkowych pieniędzy klub nie będzie w stanie utrzymać drużyny, która będzie w stanie walczyć z najlepszymi na światowym poziomie. Kontakty i współpraca w biznesie mają z kolei pomóc kieleckiemu klubowi w stworzeniu jednej z najlepszych akademii piłki ręcznej w Europie. Zaangażowani w ten projekt będą wybitni sportowcy na czele z Karolem Bieleckim, Grzegorzem Tkaczykiem i Sławomirem Szmalem.

- PGE Kielce ma możliwości, aby stać się klubem dla wszystkich Polaków. Trudno wyobrażać, aby Legia Warszawa znalazła partnera w Poznaniu. My mamy te możliwości - podkreśla szef klubu.

fot: Anna Beniecewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

Alojzy2020-07-09 13:26:21
Piekarnia pod telegrafem
Iskra2020-07-09 16:03:14
to firma z Warszawy,zresztą tak jak wszyscy inni partnerzy Bertusa z ostatnich tygodni, nie podoba mi się to wszystko a zwłaszcza to że Bertus coraz częściej mówi że to klub ogólnopolski
Darek2020-07-09 20:37:45
Ale on kocha Kielce kocha klub a może co innego dobra mina do jeszcze lepszej gry,człowiek o dwóch twarzach teraz jest..
Milczenie jest zlotem2020-07-14 12:35:15
Panstwo komentatorzy, prosze znalezc sponsora z Kielc.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group