Treningi rezerw i juniorów Korony odwołane. Liga staje w miejscu

12-03-2020 13:57,
Mateusz Kaleta

Świat sportowy został wywrócony do góry nogami. Ekstraklasa, I, II liga grają dalej. Zawieszone zostają natomiast rozgrywki niższych lig (od trzeciej w dół) oraz rywalizacje młodzieżowe - w tym zmagania Centralnej Ligi Juniorów. Z tego powodu treningi wstrzymują drużyna rezerw Korony Kielce oraz wszystkie zespoły juniorskie. Klub wydał w tym celu komunikat.

"W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną spowodowaną SARS-CoV-2, władze Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek od trzeciej ligi w dół, a także wszystkich spotkań grup młodzieżowych.

Do odwołania zawieszono treningi drużyny rezerw oraz zespołów juniorskich Korony Kielce. Z tego samego powodu nie będą odbywały się zajęcia wszystkich grup KKP Korona. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco" - napisano na stronie internetowej.

Do tej pory rozegrano tylko jedną wiosenną kolejkę w III lidze oraz Centralnej Lidze Juniorów.  Po 19. serii gier Korona II Kielce spadła z pozycji lidera na czwartą lokatę. Ekipa Korony Kielce U-18 w Centralnej Lidze Juniorów plasuje się na piątym miejscu. Żółto-czerwoni w tych samych rozgrywkach U-17 są czwarci.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

Janukovic2020-03-12 14:18:52
Korona II nie jest liderem

Projekt i wykonanie: CK Media Group