Graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie

15-02-2020 18:11,
Redakcja

Podopieczni PGE VIVE Kielce w 12. odsłonie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ograli na swoim terenie FC Porto Sofarma 30:25. Ten mecz to pokaz siły Andreasa Wolffa, jak również świetna forma… kieleckich kibiców. Wsparcie drużyny komplementowane było nie tylko przez trenerów, ale również samych zawodników.

Miguel Martins Soares (zawodnik, FC Porto Sofarma): – Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie. Solidnie było w ataku, ale przede wszystkim bardzo dobrze w obronie. Jednak graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie, która stawia trudne warunki. Ponadto, na trybunach mieliście kapitalną atmosferę, która wyraźnie pomaga gospodarzom. Świetnie zagrał Andreas Wolff, który zrobił różnicę.

REKLAMA

Daniel Dujszebajew (zawodnik, PGE VIVE Kielce): – Zagraliśmy super mecz przeciwko bardzo dobremu zespołowi. Porto grało świetnie w ataku i obronie. Andy Wolff zagrał super i bardzo nam pomagał. To samo nasi kibice, którzy nam pomagali.

Fot. Maciej Urban

Marketing Kielce Agencja Social Media CK Media Group

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Kielce2020-02-16 10:46:00
Oczym wy mówicie naklepsza drużyna to Barcelona czy PSG ale macie fantazję gdybym grali twym meczu z Barceloną tyle błędów do pierwszej połowy pszegrywali by vive 10 golami

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group