Cenna lekcja od superligowca. AZS UJK wykorzystał przerwę na sparing

31-10-2019 09:55,
Redakcja

Długo na kolejny mecz I ligi czekają szczypiorniści AZS UJK Kielce. Na ligowe parkiety wrócą już w najbliższą niedzielę, ale przerwę bez ligowego meczu wykorzystali na sparing. Ten okazał się bardzo cenną lekcją. Kielczanie zmierzyli się w Tarnowie z występującą w PGNiG Superlidze Grupą Azoty i ulegli mocnemu przeciwnikowi 30:41.

Do przerwy na tablicy był wynik 16:21. Dla tarnowian było to przetarcie przed starciem z Orlen Wisłą Płock, jaki czeka ich już w sobotę o godz. 18.

REKLAMA

AZS UJK zagra natomiast dzień później - w niedzielę. Kielczanie podejmą w hali UJK MKS Padwę Zamość, która jest liderem rozgrywek I ligi grupy C i wygrała wszystkie dotychczas rozegrane mecze. Pojedynek rozpocznie się o godz. 16.

Dla szczypiornistów AZS UJK będzie to pierwszy ligowy mecz od 12 listopada, kiedy przed własną publicznością pokonali AZS UW Warszawa. Kolejny mecz 4. kolejki z MTS Chrzanów został przełożony na 14 grudnia. Mimo jednego meczu rozegranego mniej, kielczanie plasują się w połowie stawki, na szóstym miejscu i mają w swoim dorobku sześć punktów.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group