REKLAMA

Dużą rolę odegrał rezerwowy. Dzięki Helikowi zdobyliśmy gola

11-08-2019 20:20,
Z Krakowa - Mateusz Kaleta

Trener Cracovii, Michał Probierz, był zadowolony po wygranej 1:0 z Koroną Kielce, co oczywiście nie może dziwić. - Duży wpływ miały dziś warunki pogodowe, nie dało się oddychać. Chwała zawodnikom za to, że włożyli dużo ambicji i zaangażowania. Trenowaliśmy ciężko cały tydzień – stwierdził szkoleniowiec.

REKLAMA

Michał Probierz (trener Cracovii):

- Wiedzieliśmy, że Korona to bardzo trudny przeciwnik. Znając Gino wiemy jak zmienia ustawienia. Nie mogliśmy od początku rozgrywać piłki tak jak chcieliśmy, bo Korona ustawiła się bardzo wysoko. Duży wpływ miały dziś warunki pogodowe, nie dało się oddychać. Chwała zawodnikom za to, że włożyli dużo ambicji i zaangażowania. Trenowaliśmy ciężko cały tydzień.

POLECAMY: Gino Lettieri analizuje porażkę w Krakowie

Dziś nie mogliśmy opanować środka pola. Bardzo dużą rolę odegrał Michał Helik, on podał piłkę do wrzucającego z autu siedząc na ławce. Widać, że nikt nie jest obrażony i liczy się dobro drużyny.

Korona postawiła wszystko na jedną kartę i szukała wyrównania. Brakuje mi jeszcze takiego cwaniactwa, żeby zamknąć ten mecz wcześniej. Na pewno była nerwowość, bo przegraliśmy trzy poprzednie mecze u siebie.

Młodzieżowcy? Nie jest u nas źle. Dobrze oceniam Lusiusza, Strózik dał dobrą zmianę, w kolejce czeka jeszcze Pik. Uważam, że powinno odezwać się więcej trenerów i wtedy korzystalibyśmy z czwartej zmiany, o którą apelowałem.

fot. Grzegorz Ksel

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Heniek2019-08-11 21:47:46
Brawo Michal
Do Probierza2019-08-11 22:33:01
Mimo, że Twój zespół gra padake to brawo dla Ciebie że ograłeś Korone, która grała tylko do 15 minuty...
do w/w2019-08-12 20:44:02
Cracovia ma nowych dwóch kibiców: Heńka i "Do Probierza".

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group