Z sytuacjami z gry umiemy sobie poradzić. Mamy natomiast problem ze stałymi fragmentami

11-08-2019 20:10,
Z Krakowa - Mateusz Kaleta

- Uczulaliśmy na to nasz zespół, bo z Legią straciliśmy bramkę w bardzo podobny sposób w ostatnich minutach gry. Z Arką też wpadła po stałym fragmencie – rzucie wolnym. W tym momencie z normalnych sytuacji z gry mamy problem załatwiony, bo umiemy sobie z nimi poradzić. Mamy natomiast problem ze stałymi fragmentami – mówi trener Korony Kielce, Gino Lettieri, po porażce 0:1 na wyjeździe z Cracovią.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce):

- Potrzebuję jeszcze pięciu minut, żeby przemyśleć na spokojnie to, co się wydarzyło. W pierwszej połowie mój zespół prezentował się naprawdę dobrze. Graliśmy piłkę szybką, ofensywną, ale nie zbudowaliśmy sobie takiego kapitału jak powinniśmy. Tak naprawdę Cracovia nie stworzyła sobie zbyt wielu sytuacji pod naszą bramką oprócz stałych fragmentów gry.

Najgorsze jest to, że możemy ustawiać drużynę tak jak nam się podoba, jak myślimy, że wygramy, rozmawiać z zawodnikami, a i tak przegrywam drugi mecz z rzędu tutaj przy Kałuży z Cracovią. Te sytuacje zdarzyły się po stałych fragmentach, one nie były z gry, nie powinny nam zagrozić. Przez to, że padł gol dla Cracovii, nasza dobra postawa w pierwszej połowie przestała mieć znaczenie. Uczulaliśmy na to nasz zespół, bo z Legią straciliśmy bramkę w bardzo podobny sposób w ostatnich minutach gry. Z Arką też wpadła po stałym fragmencie – rzucie wolnym. W tym momencie z normalnych sytuacji z boiska mamy problem załatwiony, bo umiemy sobie z nimi poradzić. Mamy natomiast problem ze stałymi fragmentami gry.

Druga połowa w naszym wykonaniu wyglądała w taki sposób, bo kiedy Cracovia prowadziła 1:0 troszkę się cofnęliśmy i liczyliśmy, że uda nam się zdobyć bramkę wyrównującą. Muszę pogratulować rywalom, że strzelili gola i wygrali ten mecz zasłużenie. Zgadzam się, że druga połowa była słaba. Cracovia nie dała nam zorganizować gry.

Stracona bramka? Taka jest piłka. Nie mogę być przez to zły na zawodników, czasami to się zdarza. Ten gol padł z racji tego, że po lewej stronie mieliśmy zbyt wielu zawodników, na których się skupiliśmy, a prawa była cała wolna. Uczulaliśmy na to zawodników. Zostawiliśmy rywalom korytarz do zdobycia bramki. Uważam też, że byliśmy troszeczkę zbyt mało agresywni jeśli chodzi o zbieranie drugich piłek. Kiedy przejmowaliśmy piłkę, nie stwarzaliśmy sobie zbyt wielu sytuacji.

Paweł Sokół? Możemy mówić o tym, że to młodzieżowiec, ale nie uważam, że ten gol to jego wina. Zawiodła cała prawa strona. Możemy winić zawodników, którzy nie wykonali swojej pracy. Paweł zanotował takie parady, że uchronił nas przed znacznie wyższą porażką. Winy szukałbym raczej u obrońcy, który nie wybił piłki w odpowiedni sposób. Piłkarze mają przypisane, jak mają się zachowywać po stracie piłki i jak się ustawiać.

Prokoder Studio
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

IF2019-08-11 20:17:32
Gino :
1.twoje asy przebiegają 102km na mecz
2.Gdzie jest bramkarz Kozioł?
kielczanin2019-08-11 20:22:16
Wy macie problem ze wszystkim. Cały ten nędzny klubik razem z tym nieudacznikiem trenerkiem i prezesiną.
R2019-08-11 20:29:47
jak zwykle nawet nie widział jak padła bramka. 3. rok ich trenujesz, a obrońca zamiast pilnować swojej strony, to przy aucie zbiega do środka. Rozumiem, że czasu było za mało żeby nawem im narysować, jak mają stać. Bo wystarczyło mądrze stać, zamiast głupio biegać, a tak własmie zrobił obrońca.
Gino do rezerw2019-08-11 20:33:14
Gino do rezerw !! Grzesik na pierwszego trenera
19732019-08-11 20:36:05
Jedną rzecz mocno rzuca się w oczy już od dłuższego czasu. Korona potrzebuje naprawdę ogromu sytuacji żeby strzelić choćby jedną bramke natomiast tracimy gole często w zatrważająco prosty sposób. Dlatego zwykle po meczach Korony mam ogromny niedosyt, gdyż jesteśmy lepsi na boisku a przegrywamy. Chociaż tutaj akurat zasłużona porażka, w drugiej połowie atak nie istniał.
kkfan2019-08-11 20:36:41
ciekawe co by powiedział jakby prowadził Barce albo Real i przegrał mecz - "ja i moja taktyka były genialne ale piłkarze nie dali rady- za słabi" :) Nie na Polskie realia ten trener - trzeba polaka co postawi na wybieganie i siłę fizyczną zawodników - w e-klapie to podstawa.
@kielczanin2019-08-11 20:39:08
Przeżuć się na inną drużynę i nie płeć głupot
lucas_ck2019-08-11 20:40:01
jak my mamy ogolnie jakies 0,5 napastnika to kto ma te bramki strzelac???
Rychu2019-08-11 21:05:25
Wstyd!!!... Cracovia nic nie gra taj samo Legła a ogrywają nas jak dzieci! Aż strach pomyśleć co będzie z Pogonią...
Koroniarz112019-08-11 21:11:56
Jak chłopie cie nie krytykowałem tak zacznę. Lepiej się wynoś z Kielc jak najszybciej. Zamiast trenować drużynę to ty jeździsz po stadionach. Co ci dał wczorajszy mecz w Zabrzu na którym byłeś?
kibic2019-08-11 21:17:55
Lettieri, za rok będziesz trenował (?) I-ligowy zespół Korony Kielce, albo dostaniesz kopa. Wiosna 2020 cię ostatecznie zadepcze. Ale raczej to pierwsze, bo właściciele Korony znów ogłoszą, ze są zadowoleni z wyników i postawy zespołu.
hahaha2019-08-11 21:20:13
trzeba na kolejny mecz wystawić do składu Janka, drąga i kilku innych wazeliniarzy. Będzie wtedy sukces.
Bolek2019-08-11 21:24:55
Taktyk nad taktyki tak jak powiedział Węgrzyn trudno się w tym połapać
i tyle2019-08-11 21:25:04
Czym się różnią niemieccy działacze piłkarscy od polskich, głównie tych z Kielc? Ano tym, ze o wiele szybciej poznali się na szarlatanie Lettierim i wykurzyli dzia da błyskawicznie.
kibic2019-08-11 21:30:21
Nie wiem czy to ważne, ale Korona już takiej jesieni jak jesień 2018 i 2017 mieć już nie będzie w tym sezonie, a wiosnę, jak najbardziej. nie muszę wyjaśniać co to oznacza. najważniejsze, ze cieszą się Janek, drąg, kilku innych, źle życzących Koronie a przede wszystkim właściciele Korony Kielce, którzy są szczęśliwi z tego stanu rzeczy.
Beznick2019-08-11 21:41:26
Niech sobie lepiej obejrzy co zrobił Vital Heynen w hali po meczu ze Slowenią. Gino delikatnie mówiąc odejdź, wstydu nam oszczędź.
Pan Kleks2019-08-11 22:09:17
Ha
Parę zwycięstw i każdy z Was będzie bił brawo i szedł na stadion
Z tej porażki taki plus że na meczue będą chodzić tylko prawdziwi kibice a nie znawcy i wielcy trenerzy mieszkający w tym mieście
Tomasz2019-08-11 23:07:24
Wstyd. Kolejne frajersko stracone punkty.
@Pan Kleks2019-08-12 00:28:43
Jakich zwycięstw,? Z kim? Jeśli z taką cienką Cracovią dostają. Za tydzień z Pogonią będzie to samo.Następny mecz w plecy. Obrona dziurawa z dziecinnymi błędami .O ataku w ogóle nie wspomnę , gdyż takiego w ogóle nie ma. Coraz gorzej i coraz niżej.
Lettieri do rezerw !!!!2019-08-12 06:09:26
Lettieri do rezerw ! Grzesik na pierwszego trenera !!
azazel2019-08-12 06:30:55
Gino Lettieri vel "WunderWaffe" to znakomity trener ... tylko nie ma wyników!!!
azazel2019-08-12 06:47:03
Arweładze nie powinien już wychodzić na drugą połowę. Najsłabszy Pacinda powinien być zdjęty jeszcze w pierwszej połowie, dogrywa mecz do końca. Najlepszy na boisku Cebula schodzi w 60 min. W dodatku ponownie wystawiony na skrzydle gdzie traci 50% swojego potencjału. Wszyscy wiedzą, że Cebula najlepiej czuje się w środku pola. Wszyscy to wiedzą z wyjątkiem Lettieriego.
Sctzor 702019-08-12 07:27:11
Dla Niemców ważne żeby w Kielcach było po 6.5 tyś ludzi i miejsce w tabeli w tym roku 13. Wtedy będzie GUT i kasa się zgodzi
Gonciarz2019-08-12 08:12:22
KORONA to druzyna frajerow,w trzech meczach traci frajerskie bramki.To wsted tak dziadowsko grac
Janek20102019-08-12 08:19:26
Był to 4mecz! Szkoda każdej porażki.Musimy poczekac. I mnie denerwuje czasami Gino ale te obelgi i cała reszta... Ja bym się wstrzymał bo czuję że chłopaki odpalą wkoncu i będziemy mieć dużo zabawy na stadionie. Pozdrowienia dla normalnych
koronka2019-08-12 09:59:37
....szkoda tylko,że tym stałym fragmentem jest AUT, chyba już drugi albo trzeci raz.....
bodzio2019-08-12 12:38:14
Niedbalstwo,brak zaangażowania ,gapiostwo,brak przygotowania pod względem technicznym i fizycznym.Trener na to patrzy i chyba nie widzi bo po trzech meczach zero poprawy,w beznadziejny sposób znowu przegrywamy,ale super że istniejemy jeszcze.
POL2019-08-12 13:27:36
Klub Korona to piłkarska amatorska wydmuszka bez zadnych ambicji sportowych celów perspektyw i nadzieji dla kibiców na jakiekolwiek najmniejsze nawet sukcesy sportowe To taka sportowa padlina na której od wielu lat zeruje pewna grupa zatrudnionych tam hien
Fizycznie2019-08-12 16:19:20
Korona jest koszmarna fizycznie, nie wiem czy nie zawinił trener od przygotowania fizycznego

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Orlen Superligi, Industria Kielce rozegra domowy pojedynek z Zagłębiem Lubin. Zwycięstwo zapewni kielczanom pierwsze miejsce w tabeli.
Krzysztof Jakubik poprowadzi spotkanie 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź. Dla arbitra pochodzącego z Siedlec będzie to 34. mecz z udziałem „żółto-czerwonych”.
Od najbliższego sezonu rozgrywki szczypiornistów w Polsce wzbogacą się o możliwość zdobycia nowego trofeum - Superpucharu kraju. Dziś (28 marca) władze Orlen Superligi oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce ogłosiły szczegóły.
Dominick Zator przedłużył umowę z Koroną Kielce. Defensor będzie występował w „żółto-czerwonych” barwach jeszcze przez co najmniej jeden sezon.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe GOG Håndbold 33:25. – To tylko pierwsza połowa, a w drugiej może zdarzyć się jeszcze wszystko – powiedział po spotkaniu Tomasz Gębala, lider defensywy „żółto-biało-niebieskich”.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe GOG Håndbold 33:25. – Mam nadzieję, że zdobędziemy ten upragniony awans, ale była to dopiero połowa meczu – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe z GOG Håndbold 33:25. Najwięcej bramek dla kielczan, dziewięć, zdobył Alex Dujszebajew.
Koszykarze UJK Kielce rozpoczynają rywalizację w fazie play-off o awans do pierwszej ligi. Już w pierwszej rundzie drużyna z Kielc zmierzy się z faworytem do awansu, OPTeam Resovią Rzeszów.
Już w wielkanocny poniedziałek Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z łódzkim Widzewem. Wraz z Koroniarzami na wyjazd szykują się także kibice żółto-czerwonych, którzy już w grupie około 700 osób zapisali się na wizytę w „Sercu Łodzi”.
Korona Kielce poznała termin wyjazdowego starcia z Puszczą Niepołomice. „Żółto-czerwoni” zagrają wówczas mecz, który może zdecydować o losach utrzymania.
Po zakończeniu zimowej przerwy Korona Kielce rozegrała 7 ligowych rywalizacji i wywalczyła w nich zaledwie 6 punktów. Kielczanie mają przed sobą teraz wyjazdową potyczkę z Widzewem. Czy Korona wywiezie 3 punkty z trudnego terenu?
Historia napisała się na naszych oczach. Reprezentacja Polski po raz piąty z rzędu zagra na Mistrzostwach Europy. Bohaterem Wojciech Szczęsny!
Poszukujesz sposobów na podniesienie swoich umiejętności piłkarskich do nowego poziomu? Odpowiednio dobrane znaczniki piłkarskie mogą okazać się kluczowym elementem w osiągnięciu tego celu.
Czy zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać potencjał Instagram Stories w strategii marketingowej? Poszukujesz sposobów na tworzenie angażujących reklam w formie stories? Jeśli tak, to artykuł ten jest dla Ciebie!
Trzeci tydzień Małej Ligi Piłki Ręcznej dostarczył kibicom mnóstwo emocji, zarówno na boiskach Bilczy, Kielc, jak i Chęcin. Rozgrywki odbyły się w dniach 19, 20 i 21 marca, prezentując szereg talentów w różnych kategoriach wiekowych.
Świetny turniej juniorek młodszych Korony Handball Kielce w 1/16 finału mistrzostw Polski. Podopieczne Moniki Ciszek zakończyły go z kompletem trzech zwycięstw.
Przed Industrią Kielce rywalizacja w 1/8 finału Ligi Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” w najbliższą środę (27 marca) zmierzą się z duńskim GOG Håndbold.
Dokładnie za tydzień (1 kwietnia) piłkarze Korony Kielce powrócą do gry po reprezentacyjnej przerwie. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja kadrowa w kieleckiej ekipie poprawiała się w porównaniu do ostatnich konfrontacji.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Brakuje mi minut rozegranych na parkiecie przez te dwa i pół miesiąca bez gry – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek obrotowy mistrzów Polski.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Będzie trzeba taktycznie ich rozpracować. Jest to niewygodny zespół z groźnymi zawodnikami na każdej pozycji – powiedział przed spotkaniem Arkadiusz Moryto, skrzydłowy mistrzów Polski.
Sabina Jarząbek, reprezentantka Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego została wicemistrzynią Polski w półmaratonie. Jednocześnie pobiła swój rekord życiowy i uzyskała kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Rzymie.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Mam wielki szacunek dla tego klubu, który bardzo mocno walczy w duńskiej lidze oraz Lidze Mistrzów – powiedział przed spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener mistrzów Polski.
W niedzielne popołudnie doszło do starcia dwóch zespołów z dolnych rejonów tabeli CLJ U-18 kobiet. Drużyna KSP Kielce pokonała na obiekcie przy ul. Jeziorańskiego 53 ekipę Legionistek Warszawa 0:1.
Na odbywających się w miniony weekend Mistrzostwach Polski Muay Thai w Szaflarach do walki stanęło 4 zawodników kieleckiego klubu.
Trwa marcowa przerwa reprezentacyjna. Na boiskach drugiej ligi (poza dwoma wyjątkami) nie ma jednak odpoczynku.
W ostatnich dwóch tygodniach drużyny szczypiornistów z regionu świętokrzyskiego rozegrały 5 ligowych spotkań.
Mieszane uczucia towarzyszą świętokrzyskim zespołom po rozegraniu 22. serii gier trzeciej ligi. Czarni Połaniec przegrali 0:1 z Karpatami Krosno, KSZO zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski 2:2, a Star Starachowice pokonał Sokoła Sieniawa 1:0.
W meczu 18. kolejki Ligi Centralnej Kobiet szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce przegrały na wyjeździe z MTS-em Żory 36:15. Najskuteczniejszymi zawodniczkami kielczanek były Magdalena Berlińska oraz Nikola Leśniak, zdobywczynie pięciu bramek.
W meczu 25. kolejki Orlen Superligi, Industria Kielce wygrała wyjazdowy mecz z Zepter KPR Legionowo 31:23. Po spotkaniu sowimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski oraz Cezary Surgiel.
W meczu 25. kolejki Orlen Superligi, Industria Kielce wygrała wyjazdowy mecz z Zepter KPR Legionowo 31:23. Najwięcej bramek dla kielczan, osiem, zdobył Alex Dujszebajew.