Sukcesy wychowanków Akademii Muay Thai Kielce

29-05-2019 09:07,
Redakcja

Sobotnie potyczki w krakowskiej Hali Wisły dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili z dwoma zwycięstwami na koncie i jedną walką, która w przekonaniu naszych trenerów powinna zakończyć się innym werdyktem sędziowskim.

REKLAMA

Magda Ślusarczyk, zawodniczka kieleckiej Akademii Muay Thai Kielce odniosła zwycięstwo w kategorii open, zdeklasowała aż 10 kg cięższą od siebie przeciwniczkę, Oliwię Nowak z klubu Octagon Żory.

Ewelina Wójcik w pojedynku z Katarzyną Kiszewską z klubu Jenel Fight Club (kategoria wagowa do 48 kg) w opinii trenerów Akademii Muay Thai Kielce – Piotra Sobczyńskiego i Bartłomieja Miniszewskiego – powinna co najmniej zremisować. - Walka była bardzo wyrównana, bez żadnych przestojów. pierwsza runda zdecydowanie dla Eweliny, w drugiej przeciwniczka odrabiała straty za wszelką cenę – mówi Piotr Sobczyński który stał w narożniku swojej podopiecznej.

Czarek Cymba wygrał swoją walkę w kategorii do 76 kg ze Sławomirem Piechem z klubu Czempion Myślenice.

Wszystkie walki można zobaczyć tu: KLIK!

 Kolejne zmagania zawodników Akademii Muay Thai Kielce już 1.06. w Warszawie w ramach Charytatywnej Ligii Sportów Walki w formule K-1.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group