Współpraca Korony z Celtikiem? Kielecki klub dementuje

18-04-2019 17:19,
Marcin Długosz

Brytyjskie medium The Scottish Sun opublikowało we wtorek informację, jakoby współpracę z Koroną Kielce rozpoczął Celtic Glasgow. Rewelacje te dementują jednak przy Ściegiennego, gdzie o żadnym partnerstwie ze szkocką ekipą nie słyszeli.

O publikacji szkockich dziennikarzy zrobiło się w ostatnich godzinach dość głośno. Według niej na Wyspy Brytyjskie mieliby trafiać najzdolniejsi kieleccy zawodnicy młodego pokolenia, być móc rozwijać swe kariery w Celticu.

REKLAMA

Taka sytuacja nie będzie jednak miało miejsca. - Ciężko jakkolwiek się odnosić do tego tematu, ponieważ nie ma mowy o żadnej kooperacji pomiędzy Koroną Kielce a Celtikiem. Obie strony nigdy nie rozmawiały o chęci zawarcia współpracy – wyjaśnia w rozmowie z naszym portalem rzecznik prasowy kieleckiego klubu, Krzysztof Węglarczyk.

The Scottish Sun całą sytuację opisało błędnie. W tekście Szkotów pojawiają się wypowiedzi trenerów Rafała Kwietnia i Artura Wierzby, natomiast współpraca nie dotyczy Korony, a kieleckiej szkółki bramkarskiej keepermania.pl, która informuje o kooperacji z ekipą z Glasgow na łamach swojej oficjalnej strony internetowej.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

MIk2019-04-18 18:31:16
Osobiście uwierzyłem w te doniesienia o nawiązaniu współpracy z Celticiem. Naiwnie, pewnie dlatego że prezes Zając już kilka razy mówił w wywiadach o potencjalnej współpracy z Werderem czy Torino. I to bodajże nawet na łamach CKSportu. Szkoda, ze wszystko okazało się nieprawdą.
gosc2019-04-18 19:51:57
a jak mialo okazac sie prawda skoro za tymi wiadomosciami stal Burdenski i przeciez tez byla wiadomosc ze wchodzi na teren balkanow stad najprawdopodobniej tylu ich tu jest bo Zajac siedzi w jego kieszeni o nie ma nic do powiedzenia Dopotty w klubie bedzie Zajac i Letteri nic sie nie zmieni
i tyle2019-04-18 21:02:22
Koronie Kielce potrzebna jest zimna kąpiel w I lidze, żeby kilka osób w tym klubie wreszcie wytrzeźwiało. To samo dotyczy właścicieli i sponsorów.
no stety2019-04-18 21:23:45
Partnerzy Korony...? Papier wszystko przyjmie.. Celtic,Werder, Torino czy Suzuki... Kogo tak naprawdę zainteresować może klub w którym sukcesem jest utrzymanie? Srettieri kiedys mówił.. mamy 40 pkt - więc czy to powód żeby narzekać? . Tyle że od paru kolejek stoimy na tych czterdziestu.. Nędza ból i serce płacze...
@2019-04-19 08:20:41
Gdyby ta współpraca jednak była, zaraz byście pisali: "podbierają nam najzdolniejszych zawodników...".

Projekt i wykonanie: CK Media Group