Czasem VAR nam pomaga, czasem przeszkadza. Dzisiaj go nie było

14-04-2019 08:45,
Mateusz Kaleta

Korona Kielce doznała piątej porażki w rundzie wiosennej LOTTO Ekstraklasy. W dziesięciu meczach w 2019 roku drużyna Gino Lettieriego zgromadziła tylko dziewięć punktów. W sobotę przegrała 0:4 na boisku Piasta Gliwice. - Ciężko znaleźć jakiekolwiek słowa, żeby opisać tą porażkę. Jest na przykro i źle się z tym czujemy - nie kryje Felicio Brown Forbes, napastnik kielczan.

Przez 24 kolejki żółto-czerwoni znajdowali się w górnej "ósemce" ligi. Wypadli z niej na samym finiszu ligi i w konsekwencji w rundzie finałowej będą bili się o utrzymanie w lidze. - Pierwsza część sezonu poszła nam dużo lepiej niż druga. Nie wiem, dlaczego tak jest. Musimy zebrać się w garść i zacząć w końcu lepiej grać - podkreśla zawodnik Korony.

REKLAMA

To właśnie Kostarykanin był autorem jedynego trafienia Korony w tym spotkaniu, które i tak nie zostało uznane ze względu na spalonego. - Z tego co widziałem, to sędzia nie powinien tam odgwizdywać ofsajdu. Czasem zdarza się tak, że VAR nam pomaga, a czasem, że przeszkadza. Dzisiaj nie było VAR-u, a kto wie, może, gdyby był, to ta sytuacja zostałaby inaczej oceniona - zastanawia się Brown Forbes.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

19732019-04-14 10:36:37
Uważam, że gdyby sędziowie nie zawalili w kluczowych dwóch momentach dla Korony ten mecz mógł się skończyć zupełnie inaczej, w okolicach 55 minuty mogło być 2:2 i Piast powinien być ukarany czerwoną kartką.
DL2019-04-14 11:05:53
I tak g*wno by ten var dał, Lettieri nie umie się dogadac z kopaczami i się nie nauczy, a wyniki będą jakie będą max 14 miejsce na koniec sezonu
bodzio2019-04-14 12:36:46
Dobry moment aby ogólnie ocenić wkład pracy trenera.Przejął drużynę,która jednak miała charakter,po jego ciężkiej pracy,wyeliminował z niej Kielczan i Polaków w stosunku jak wczoraj 1do11.i lecimy w dół na łeb,na szyję a trener i zarząd nie dadzą do siebie bez kija podchodzić,wmawiając jakieś nie zrozumiałe,nie widoczne sukcesy i jakieś ukryte myśli przewodnie.Kiedy i w jaki sposób miałoby to pajacowanie przynieść jakieś choćby mizerne sukcesy.
Polaków nie wystawiają2019-04-14 12:40:17
a prezes hase na lebiegach z niemiec robi kase

Projekt i wykonanie: CK Media Group