Kolejna odsłona "świętej wojny" w Hali Legionów! Bilety są już w sprzedaży

04-03-2019 17:18,
Redakcja

Zakończyły się - przynajmniej na chwilę - emocje związane z grą PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów. Rozgrywki na krajowym podwórku toczą się jednak swoim rytmem, a już w piątek kielczan czeka bardzo prestiżowe spotkanie - potyczka z Orlen Wisłą Płock w Hali Legionów. To mecz z gatunku tych, na które czeka się cały sezon.

Bilety na to spotkanie są już dostępne za pośrednictwem platformy ebilet.pl (KLIKNIJ TUTAJ).

REKLAMA

Zanim jednak nastąpi klasyk z udziałem dwóch najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce, PGE VIVE oraz Orlen Wisła zagrają w Pucharze Polski. Kielczanie zmierzą się we wtorek na wyjeździe z Energą MKS Kalisz, natomiast płocczanie zagrają z Azotami Puławy. Jeśli obie drużyny przejdą swoich przeciwników w półfinale, mogą jeszcze raz zagrać ze sobą w tym sezonie - w finale Pucharu Polski. Ten zaplanowano na weekend 11-12 maja.

Ostatnie lata stały pod mianem dominacji PGE VIVE w "świętej wojnie". Kielczanie w tym sezonie wygrali już raz z Orlen Wisłą Płock, kiedy na jesieni pokonali na wyjeździe rywali bardzo wysoko - 31:24. Podobnie było w przedsezonowym turnieju "Szczypiorno Cup", a także w ubiegłorocznej finałowej batalii o mistrzostwo Polski. Teraz czeka nas kolejna odsłona emocji w ligowym klasyku.

Spotkanie PGE VIVE z Energą MKS Kalisz rozpocznie się we wtorek o godz. 18:30. "Świętą wojnę" z udziałem kielczan i Orlen Wisły Płock zaplanowano natomiast trzy dni później, w piątek o godz. 18:30.

fot: Patryk Ptak

Wasze komentarze

Orlen2019-03-05 15:41:09
No i po vieje przegracie

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group