Duże przedsiębiorstwo wchodzi mocniej w kielecki sport

01-02-2019 12:14,
Redakcja

Właściciel marki DAFI dołączył do grona firm wspierających rozwój boksu tajskiego w Kielcach. Tym razem Formaster Group nawiązało współpracę z Akademią Muay Thai Kielce, która pod szyldem „Silne marki wspierają silnych ludzi” kontynuuje sukcesywną komunikację z partnerami biznesowymi.

– Działalność Formaster Group ma zasięg zarówno ogólnopolski, jak i międzynarodowy, ale mimo to chętnie wspieramy lokalne aktywności. Jesteśmy rodzinną firmą, która zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o to, co nam najbliższe – mówi Maciej Bursztein, dyrektor do spraw rozwoju i członek zarządu Formaster Group.

W tym roku właściciel DAFI zaplanował budżet 100 tys. złotych, jakie przeznaczony zostanie na dofinansowanie regionalnych inicjatyw, w tym Akademię Muay Thai. – W naszej koncepcji rozwoju widnieją stałe współprace ze sportowcami, którzy dzięki swojej determinacji są dla wielu młodych ludzi autorytetem – dodaje Bursztein.

REKLAMA

Z kolei zdaniem Huberta Kalety, prezesa Stowarzyszenia Akademia Muay Thai Kielce ta współpraca będzie krokiem milowym w realizacji najważniejszych celów w 2019 roku. – Starty w zawodach, związane z nimi opłaty, ciągły rozwój infrastruktury klubowej, rozwój naszego klubu i popularyzacja uprawianej przez nas dyscypliny sportowej nie mogłaby być skuteczna bez odpowiedniego wsparcia partnerów biznesowych – podkreśla.

Prezes stowarzyszenia zauważa, że nawiązaniem współpracy z Formasterem Akademia Muay Thai dołącza do wyjątkowego grona. Przypomnijmy, że firma wspiera także brązowego olimpijczyka w zapasach, zawodnika MMA – Damiana Janikowskiego.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group