Zmiana w bramce Korony. Z Miedzią Legnica zadebiutuje Michał Miśkiewicz

22-12-2018 12:28,
Mateusz Kaleta, Marcin Długosz

Wiele wskazuje na to, że w ostatnim meczu Korony Kielce w 2018 roku dojdzie do zmiany na pozycji bramkarza. Matthiasa Hamrola z występu wykluczyła kontuzja. W żółto-czerwonych barwach zadebiutuje Michał Miśkiewicz.

24-letni golkiper bronił dotychczas we wszystkich meczach kieleckiego zespołu i zbierał w nich niezłe recenzje. Teraz zabraknie go z powodu kontuzji, jakiej nabawił się na treningu. Bramkarz ma problem z pełnym zakresem ruchów.

REKLAMA

To sprawia, że jego miejsce na linii brakowej zajmie najprawdopodobniej Michał Miśkiewicz. 29-latek podpisał z Koroną roczny kontrakt tuż przed zakończeniem letniego okienka transferowego, ale jeszcze nie doczekał się debiutu. W kadrze meczowej znalazł się tylko czterokrotnie, po tym jak poważnej kontuzji doznał dotychczasowy zmiennik Hamrola, Paweł Sokół.

Miśkiewicz ma za sobą także kilka występów w IV-ligowych rezerwach Korony Kielce. Dziś założy bluzę z numerem jeden w swoim pierwszym meczu w barwach Korony w LOTTO Ekstraklasie.

Urazy dwóch pierwszych golkiperów otwierają także po raz pierwszy w tym sezonie drogę do meczowej osiemnastki dla Jakuba Osobińskiego. 18-latek zajmie tym samym najprawdopodobniej miejsce na ławce rezerwowych Korony.

fot: Grzegorz Ksel

 

 

Wasze komentarze

miki2018-12-22 12:56:56
No i basta . Miśkiewicza trzeba zatrzymać na dłużej , jak na bramkarza ma dopiero 29 wiosen .
Marek2018-12-22 13:13:35
@miki

Miśkiewicz ma dłuższy kontrakt, chyba do 2020.
Kiki2018-12-22 18:01:31
Sądzę, że jednak Hammrol by dzisiaj coś wpuścił, dzieki Michał...z reszta gdy grał w skisle mówili, że najlepszy bramkarz na linii, choć na przedpolu nie widać było wiekszych błędów...

Projekt i wykonanie: CK Media Group