Nie chcieliśmy tylko wybijać piłki, bo tak się nie gra

03-10-2018 18:14,
Marcin Długosz

- Słowa uznania dla moich zawodników – cieszę się niezmiernie, że potrafiliśmy wypracować sytuacje w ataku pozycyjnym. Nie chcieliśmy tylko wybijać piłki, bo tak się nie gra – cieszył się po meczu trener Wisły Sandomierz, Dariusz Pietrasiak.

Dariusz Pietrasiak (trener Wisły Sandomierz):

REKLAMA

Chcę pogratulować moim graczom. Włożyli w ten mecz niesamowity wysiłek. Nie strzeliliśmy najpierw w sytuacji sam na sam, potem zdobyliśmy bramkę, a Korona odpowiedziała dwiema. Wiadomo, że jakby grała w komplecie, to byłoby ciężej. Czerwona kartka ułatwiła nam zadanie, ale strzelić dwa gole zespołowi z Ekstraklasy i tak nie jest łatwo.

Tym większe słowa uznania dla moich zawodników – cieszę się niezmiernie, że potrafiliśmy wypracować sytuacje w ataku pozycyjnym. Nie chcieliśmy tylko wybijać piłki, bo tak się nie gra. Czasem się udaje, czasem nie. Ja jestem za tym, żeby w piłkę grać zawsze, niezależnie od tego, kto przyjeżdża.

Dziś mieliśmy święto, ale musimy zachować dużą pokorę. Przed nami dużo pracy w lidze.

fot: wisla-sandomierz.futbolowo.pl

Wasze komentarze

CKM2018-10-04 14:28:00
Panie Pietrasiak czy pan uważa, że wygrał z rzeczywistą Koroną, której zależało ? nie musi pan odpowiadać....
znawca2018-10-04 17:51:56
Jeżeli sam trener mówi że przygotowują się do meczu jak by grali z Legią to chyba musiało Koronie zależeć??? To że Korona wystawiła drugi skład ich nie usprawiedliwia, myśleli że przyjadą na spacerek i będzie dwucyfrówka. A licząc na walkower za zachowanie kibiców jest nie dorzeczne. Nawet jak by delegat nie pozwolił na wznowienie meczu to był by walkower ale dla Wisły, bo to jeden kibic Korony zaczął całą tą sytuację. Siedział na trybunie gospodarzy, nagle wyskoczył i chciał zerwać flagę gospodarzy. Nie udało mu się to i sprintem uciekł na trybunę gości. Po tym zdarzeniu wszystko się zaczęło. I tak jak już wcześniej napisałem w tej sytuacji walkower był by dla Wisły nie dla Korony..
real2018-10-04 18:11:05
gratulacje dla Wiesły Sandomierz za podjeta walke i zwyciestwo
CKM2018-10-04 21:22:28
@znawca, trener Letieri znany jest z tego, że mówi ironicznie, przekornie a to, że jeden kibic Korony chciał skroić flagę nie usprawiedliwia miejscowych. Absolutnie ja i większość kibiców Korony nie liczy na drapane i walkower skoro pseudo grajki dały doopy..

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group