Na szczęście nasz przeciwnik nie był w najwyższej formie

16-09-2018 18:29,
Redakcja

Szkoleniowiec Pogoni Szczecin, Kosta Runjaić, stwierdził, że remis to słuszny wynik dla meczu jego drużyny z Koroną Kielce. Skrytykował swój zespół za stratę bramki, a jednocześnie dodał: - Na szczęście nasz przeciwnik nie był w najwyższej formie. Ten mecz nie zasłużył na żadnego zwycięzcę.

Kosta Runjaić (trener Pogoni Szczecin):

REKLAMA

- Z pewnością nie możemy być zadowoleni zarówno z wyniku, jak i gry. W pierwszej połowie walka była wyrównana i objęliśmy szybko prowadzenie. Oczekiwałem więcej pewności siebie u drużyny, która gra u siebie. W przerwie mówiliśmy sobie, że dalej podejmiemy walkę i pokażemy, że dobrze gramy w piłkę. Nie było jednak tego widać. Wszyscy widzieli jak doszło do tego rzutu rożnego. Taki błąd nie może się zdarzyć w ekstraklasie. Nie ma znaczenia czy jest to młody, stary, czy doświadczony zawodnik. Wszyscy powołani do osiemnastki meczowej mają obowiązek pokazywać coś na boisku. Na szczęście nasz przeciwnik nie był w najwyższej formie. Ten mecz nie zasłużył na żadnego zwycięzcę.

Zapis konferencji: korona-kielce.pl

fot. Korona TV

Wasze komentarze

M.Krynke2018-09-16 18:45:13
Korona byla lepsza zdecydowanie we wszystkich statystykach od Pogoni.Widoczny jest brak rasowego snajpera,jezeli bramki strzelaja obroncy.
?...2018-09-16 20:37:42
A Pan Porębski to asystent trenera, że zdjęcie obok niego?...

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group