AZS UJK Kielce wygrał II ligę, a my... dotrzymujemy słowa!

18-05-2018 19:25,
Redakcja

W ubiegłą sobotę AZS UJK Kielce wygrał - po raz siódmy z rzędu w ostatnich tygodniach - z Orłem Przeworsk w grupie IV drugiej ligi, czym zapewnił sobie zwycięstwo w całych rozgrywkach i awans do I ligi. Czy "Akademicy" z tej możliwości skorzystają i w przyszłym sezonie zagrają w wyższej klasie rozgrywkowej - na razie nie wiadomo. Wszystko zależne jest od możliwości finansowych. Na myślenie o tym przyjdzie czas jednak dopiero po weekendzie, bo w sobotę zespół z Kielc ma jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania.

A będzie nim ostatnie spotkanie w ramach drugiej ligi, kończące tak udany sezon w wykonaniu zespołu Tomasza Błaszkiewicza. AZS UJK tego dnia, we własnej hali przy ul. Świętokrzyskiej, zagra z MOSiR-em Bochnia, czyli wiceliderem Grupy Mistrzowskiej. I zapowiada ostrą walkę o zwycięstwo.

REKLAMA

Kielczanie w tym tygodniu nie odpuszczali. Poprzez ostre treningi i zdecydowaną dyscyplinę, chcą w godny sposób pożegnać się z kibicami, którzy w tym roku również nie zawodzili i licznie stawiali się na meczach drużyny. "Akademicy" wierzą, że tym razem będzie tak samo. Szczególnie, że może to być udane zwieńczenie... Juwenaliów, czyli studenckiego święta, które od kilku dni trwa w Kielcach.

Mecz rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny.

Dla osób, które jednak z różnych przyczyn, nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, mamy dobrą wiadomość. I zaproszenie.

Jakiś czas temu obiecaliśmy, że na koniec sezonu, pojawimy się w hali AZS UJK, by - niczym na meczach Korony czy PGE VIVE Kielce - przygotować z ostatniego spotkania wyjątkową relację NA ŻYWO. Wprawdzie miał to być pojedynek decydujący o awansie, ale... Nic nie poradzimy na to, że ludzie Błaszkiewicza trochę się pospieszyli ;)

My słowa zamierzamy dotrzymać. I już teraz zapraszamy na CKsport.pl - startujemy w sobotę od godz. 17:30!

fot. Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group