Nie graliśmy wyjątkowo pięknej piłki. Ale to było naprawdę dobre!

13-04-2018 22:51,
Marcin Długosz

- Pod względem taktycznym widzieliśmy dzisiaj bardzo mocny mecz z naszej strony. Na pewno nie graliśmy wyjątkowo pięknej piłki, ale to, co pokazaliśmy pod względem taktyki i wybiegania, było naprawdę dobre - mówił po meczu w Poznaniu trener zwycięskiej drużyny, czyli Korony Kielce, Gino Lettieri.

- Lech wyszedł z szatni z nową taktyką, a my od razu na to zareagowaliśmy. Nasz zespół świetnie to przyjął i na to zwycięstwo sobie zasłużył. Wiemy, że ekipa z Poznania jest bardzo dobra i trudno się z nią gra. Mieliśmy szczęście w dwóch-trzech sytuacjach, ale Lech ma świetnych piłkarzy. My z kolei też mogliśmy strzelić drugą czy trzecią bramę. Teraz patrzymy na kolejne mecze.

REKLAMA

Co myślę o polskiej lidze, gdzie zespoły z czołówki tak często przegrywają?

Nie chcemy tutaj się wtrącać w takie sprawy, ale sądzimy, że jakby liga miała osiemnaście zespołów, to też mogłaby być bardzo ciekawa. W pucharze często spotykamy te same drużyny, to dla naszych piłkarzy oznacza dużo meczów i spory wysiłek. My tu jesteśmy jednak nowi i o takich rzeczach nie chcemy decydować.

Kovacević na defensywnym pomocniku?

Zagrał po raz drugi na tej pozycji. Pierwszy raz na Jagiellonii. Ściągnęliśmy go, bo mieliśmy też na uwadze mecz we wtorek. Grać na środku obrony i na „szóstce” to dwie różne pozycje. Pomyśleliśmy, że jako defensywny pomocnik popracował tyle, ile w obronie pracowałby przez 90 minut.

Wasze komentarze

Luker2018-04-14 01:05:02
Aankour potwierdził, że nie nadaję się na e-klasę. Poza tym miło poczytać jak to Korona ukuła Lecha. Piszą o tym wszędzie.
Morel722018-04-14 03:23:12
Dobrze że ty Luker tylko komentujesz na portalach....
Co za gościu ten lukier2018-04-15 00:14:41
Czy nie da się blokować tych wypocin pisanych przez tego gościa. Wstyd że admin to puszcza!!!!

Projekt i wykonanie: CK Media Group