Wiadomo, kiedy Korona zagra w Gdyni o finał Pucharu Polski

03-04-2018 14:03,
Redakcja

Polski Związek Piłki Nożnej w porozumieniu z telewizją Polsat poinformował o terminach rewanżowych meczów krajowego pucharu. Już w połowie tego miesiąca Korona Kielce rozegra decydujący bój w drodze do finału na PGE Narodowym!

Tym razem dojdzie do odwrotnej sytuacji niż w przypadku pierwszych spotkań półfinałowych.

REKLAMA

Starcie Arka Gdynia – Korona Kielce odbędzie się jako pierwsze. Zaplanowano je na wtorek, 17 kwietnia o godzinie 20:30 na gdyńskim stadionie. 24 godziny później w Warszawie rozpocznie się starcie Legii z Górnikiem Zabrze.

Finał Pucharu Polski odbędzie się natomiast w środę, 2 maja o godzinie 16:00 na PGE Narodowym.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

big mac2018-04-03 15:15:15
.....terminarz lala,jak piłkarzyki awansują pierwsi będziemy mogli kupować bileciki .......no właśnie tylko muszą awansować.
po 0-3 w Kielcach z arką na jesieni nasi przeciwnicy grają z meczu na meczyk coraz lepiej .arka biega jak te króliczki z duracela ,legia nie wiedziała jak wyjść z połówki,mają wypracowane stałe fragmenty chyba najlepiej w lidze.
nasz plus jest jednak taki że arka walczy jeszcze o 8-mke i ostatni mecz grają w ...Gdansku.będzie im to siedziało w głowie bo tam muszą wygrac.
gnom2018-04-03 17:21:30
@big mac Arka już się utrzymała, mecz w Gdańsku ma znaczenie co najwyżej prestiżowe. Na pewno całą moc rzucą jutro na Koronę. Nie liczyłbym na żadne fory. Ale patrząc na chłodno jesteśmy lepsi, na większości pozycji, nie ma żadnych kontuzji, nic tylko grać i wygrywać!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group