Nowy sklep Martes Sport otwarty w Galerii Echo (zdjęcia)

22-11-2017 22:30,
Redakcja

W środę klientom kieleckiej Galerii Echo objawił się nowy, znacznie większy salon Martes Sport. Nasza redakcja została zaproszona na oficjalne otwarcie nowoczesnego i efektownego sklepu.

Od dzisiejszego dnia salon zlokalizowany jest na poziomie +1, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego TK Maxx.

REKLAMA

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, nasza sieć postanowiła powiększyć powierzchnię salonu. To oznaczało przeprowadzkę, ale jesteśmy przekonani, że nowe miejsce będzie znacznie wygodniejsze dla naszych gości - tłumaczy Piotr Śmietanka, kierownik salonu. 

Z okazji otwarcia sklepu, Martes Sport przygotowało specjalną ofertę rabatową. Do końca listopada wszystkie rowery i kurtki będzie można kupić bez VAT.

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. W ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. W Kielcach sieć posiada dwa swoje sklepy - jeden w Galerii Echo, drugi w Galerii Korona.

W poprzedniej lokalizacji, tj. na poziomie -1, powstaje inne "dziecko" spółki, przeznaczone właśnie dla dzieci - Martes Junior. Inauguracja tego miejsca nastąpi w najbliższy piątek. 

Otwarcie Martes Sport w Galerii Echo

Archiwum galerii

Wasze komentarze

Hary z Tybetu2017-11-22 22:42:47
Małe,Polskie sklepy też reklamujecie,czy tylko zagraniczne sieciówki?
Trzeźwy2017-11-23 18:21:35
Drogi Hary z Tybetu, przed napisaniem komentarza, a tym bardziej przed wysunięciem tego typu oskarżenia, wypadałoby zorientować się że Martes Sport to polska firma, a od ck sportu proszę się odstosunkować, bo już od dłuższego czasu wykonują coraz lepszą robotę, a zyski też z czegoś trzeba czerpać, szczególnie gdy nie reklamuje się tutaj czegoś zbyt często, pozdrawiam
Redakcja2017-11-23 19:03:28
Nam nikt za to nie zapłacił, co więcej, nawet żadnego rabatu nie dostaliśmy. O powodach powstania tego artykułu szerzej napisaliśmy na Facebooku :) Pozdrawiamy.

Projekt i wykonanie: CK Media Group