Gino Lettieri jest zły na Cracovię

04-10-2017 13:12,
Redakcja

W sobotę Korona Kielce miała rozegrać sparing z Cracovią na Kolporter Arenie. Do tego meczu jednak nie dojdzie, bo dzisiaj "Pasy" powiadomiły o swojej rezygnacji z meczu, tłumacząc to kontuzjami i wyjazdem kilku piłkarzy na zgrupowania reprezentacji narodowych. Ta decyzja rozzłościła Gino Lettieriego, trenera żółto-czerwonych.

Dla niego sobotni mecz miał być ważną jednostką treningową. Dodatkowo jeszcze w niedzielę do kieleckiego klubu zgłaszali się przedstawiciele innych zespołów, dopytując o możliwość rozegrania w weekend sparingu. Korona odmawiała, mając na uwadze zaplanowany już kilka tygodni temu mecz kontrolny z zespołem Michała Probierza.

REKLAMA

Kielczanie nie składają broni, próbują znaleźć nowego sparingpartnera, ale dzisiaj jest już znacznie ciężej o klasowego rywala. 

fot. Krzysztof Porębski / PressFocus

Wasze komentarze

ktoś2017-10-04 14:09:44
'......Kielczanie nie składają broni, próbują znaleźć nowego sparingpartnera, ale dzisiaj jest już znacznie ciężej o klasowego rywala..." ...taaaaa...... bo takim właśnie "klasowym" rywalem miała być ,Cracovia ze swoim ostatnim miejscem w tabeli ??? bądźmy poważni , może legia , piłkarzyki dostali plaskacze i boją się do klubu przyjść to może do nas przyjadą :)
@ktoś2017-10-04 19:56:15
aleś ty głupi...
r2017-10-06 19:35:33
Probierz jest zajęty pakowaniem

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group