Kulisy Pucharu Polski widziane oczami wiślackiej kamery (video)

22-09-2017 09:01,
Redakcja

Pierwszy mecz Korony z "Białą Gwiazdą" za nami. Nie był on zbyt szczęśliwy dla gości z Krakowa, ale dlatego tym bardziej warto zobaczyć, jak z ich perspektywy wyglądało to spotkanie. Telewizja internetowa Wisły opublikowała już swoje kulisy środowej potyczki.

Jest to, co kibice lubią najbardziej - trochę smaczków, prywatnych rozmów, a także... historia pewnego zakładu. Warto obejrzeć, zobacz inny punkt widzenia i... porównać oczywiście z produkcjami tworzonymi przez Korona TV.

REKLAMA

Film do obejrzenia poniżej.

Wasze komentarze

RolnikSzukaPola2017-09-22 09:30:33
Jeszcze dopiszcie, że nie będzie "Michała Sieja" na następnym meczu więc kulisy na pewno będą fatalne, o ile w ogóle wyjdą.
skisla krakow2017-09-22 09:48:41
Żałosna ta tv. Czemu? Bo nawet nie ma odwagi czy honoru pokazać czemu była minuta ciszy, czyli tak jakby się identyfikowal z tym parszywym morderca, a do tego co dowalil w przerwie ze " agresywni nasi przeciwnicy" pff każdy widział jak sędzia gwizdal i dawal z dupy kartki naszym. A do tego ten liniowy co tak pierdo..lil w tunelu powinien wziąść się za dobre uustawiane bo 90% akcji był daleko z tylu i machal na janusza. Przyjemnie jednak patrzec na ich porazke.
do Rolnik2017-09-22 11:12:03
Ty Rolnik, coś ty taki rozgrzany? :) Prawda jest taka, że Korona TV to Michał Siejak. I kto by za niego kręcił kulisy, to nie będzie to samo. A już montaż Sieja to jest mistrzostwo świata. :) Nie wiem, może jesteś jednym z tych kamerzystów, którzy go zastępowali i masz jakiś ból de :P No ale prawda jest taka, że gdyby nie montaż Sieja, to tamte kulisy by były przeciętne.
Luiza_932017-09-22 15:29:15
Nie wiem do czego Rolnik pije, ale chyba chodzi o jakiś poprzedni artykuł, albo o to że redakcja chwali się kulisami przeciwników zamiast swoimi. Ja sama osobiście znam jednego z pomocników w Korona TV i mogę powiedzieć, że przedmówca nie ma racji twierdząc, że za tym wszystkim stoi jedna osoba w postaci Sieja. Masa osób pomaga przy realizacjach kulis z czystej pasji i zamiłowania do Koroneczki.
Teraz jeszcze lanie w sobotę i wisła po raz kolejny opuści Kielce na tarczy (albo i bez tarczy jak w środę)

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group