W czwartek prezentacja Vive Kielce! Zobacz, co będzie się działo

30-08-2017 09:44,
Redakcja

W czwartek, 31 sierpnia w Hali Legionów odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu Vive Kielce przed sezonem 2017/18. Start o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Pierwszym etapem prezentacji będą zabawy dla najmłodszych fanów "żółto-biało-niebieskich". O godz. 18:15 na parkiecie Hali Legionów dojdzie do pierwszego meczu piłki ręcznej - wtedy kibicom zaprezentują się najmłodsi adepci szczypiorniaka trenujący w kieleckim klubie pod okiem Moniki Kotlińskiej.

REKLAMA

Około godz. 18:45 rozpocznie się prezentacja mistrzów Polski. Po raz pierwszy przed kielecką publicznością zaprezentują się nowi zawodnicy: Marko Mamić, Blaz Janc i Alex Dujshebaev. W obecności fanów, cała trójka otrzyma swoje oficjalne koszulki meczowe. W nowych trykotach, dostarczonych przez firmę Hummel, zaprezentuje się także cała drużyna. Podczas tego etapu poznamy rówież szczegóły dotyczące nowego sponsora klubu. 

Kilkanaście minut później rozpocznie się mecz "Żółci vs. Niebiescy". Kibice zgromadzeni w Hali Legionów będą mieli okazję zobaczyć unikalną rywalizację wewnętrzną podopiecznych trenera Talanta Dujszebajewa. Po spotkaniu zawodnicy i sztab szkoleniowy będą do dyspozycji kibiców, będzie to czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. 

ZAKUP KARNETÓW!

W dniu prezentacji zespołu karnety będzie można zakupić w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 do godz. 16:00. Później stałe wejściówki na sezon będzie można nabywać w Hali Legionów przy stoliku sędziowskim. W tym miejscu osoby, które dokonały opłaty, mogą odebrać swoje karnety. 

Wasze komentarze

czyli2017-08-30 12:56:13
zero atrakcji, nic ciekawego.
N2017-08-31 05:21:22
TYLKO N S K!

Projekt i wykonanie: CK Media Group