Zarząd stowarzyszenia kibiców Zjednoczona Korona złożył rezygnację!

23-11-2016 19:14,
Redakcja

Dwa dni temu, w poniedziałek, 21 listopada odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Zjednoczona Korona, na którym obecny zarząd w składzie 5-osobowym złożył rezygnacje z pełnienia funkcji.

Jednocześnie podczas spotkania nie wybrano nowych władz.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie odbędzie się kolejne zgromadzenie, na którym członkowie wybiorą nowy zarząd.

Co to oznacza w obliczu patowej sytuacji tj. braku porozumienia stowarzyszenia z Koroną, a co za tym idzie z brakiem zorganizowanego dopingu na stadionie?

Na razie nie wiadomo. 

———————

Przypomnijmy, że we wrześniu, w wywiadzie dla naszego portalu, prezes klubu, Marek Paprocki tak obszernie tłumaczył tę sytuację:

- Żadnych rozmów do tej pory nie było. Wielokrotnie wypowiadałem się na ten temat, chociażby na wspomnianej konferencji. Chciałbym może jasno powiedzieć, co naprawdę od tamtej chwili miało miejsce i przedstawić, jakie są fakty a jakie są mity. Mam na myśli spór z kibicami. Na pewno faktem jest brak porozumienia, które zostało wypowiedziane przez zarząd Stowarzyszenia Kibiców Zjednoczona Korona, z uzasadnieniem, że zarząd SKZK nie widzi możliwości realizacji tego porozumienia.

Na wspomnianej konferencji odniosłem się do tamtych zajść. Wypowiadałem się w imieniu klubu i myślę, że nie ma potrzeby wracać do tamtych złych momentów. Zadeklarowałem, że jestem otwarty na negocjacje z zarządem stowarzyszenia. Warunek jest jeden: mogę rozmawiać z reprezentacją kibiców, która zapewni, że postanowienia te będą realizowane. Nieprawdą jest natomiast to, że prezes nie chce rozmawiać z kibicami, że usztywnił się w swoim stanowisku. To mit. Zaznaczam, że to nie jest żadna prywatna wojna pomiędzy mną a stowarzyszeniem.

Odniosę się do stwierdzenia, które swojego czasu padło z ust prezydenta Poznania, który był, a może wciąż jest w sporze z tamtejszymi kibicami. Powiedział, że chce rozmawiać z kibicami, ale nie będzie z nimi dyskutował w pozycji klęczącej. Nasi kibice muszą wiedzieć, że jeżeli Korona jest organizatorem meczu, czyli imprezy masowej, to bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich uczestników tego wydarzenia. W sytuacji, gdyby doszło do zagrożenia bezpieczeństwa kibiców, to organizator imprezy masowej  za to odpowiada, a personalnie odpowiedzialny jest za to prezes zarządu. Kibice muszą o tym pamiętać. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że „stadion to nie teatr”. Wszyscy ulegamy ogromnym emocjom w trakcie meczu. Nigdy natomiast nie zgodzę się z tym, żeby zorganizowany doping kibiców sprowadzał się tylko do celowego poniżenia zawodników czy fanów drużyny przeciwnej. To nie ma nic wspólnego ze wspieraniem swojej drużyny.

Kibice z  naszego Młyna, którzy jak wszyscy widzimy, pomimo braku zawartego porozumienia przychodzą na mecze i próbują gdzieś z boku prowadzić doping muszą wiedzieć, że poczucie bezkarności jest iluzoryczne. Jeżeli dalej tak będzie,  klub zostanie zmuszony do tego, by zareagować.  Podobnie, w moim przekonaniu jest z komentarzami na forach internetowych. Kibice nie mogą pozostawać w przekonaniu bezkarności. Teoretycznie użytkownicy są anonimowi, ale jeżeli posuwają się do tego, że te komentarze naruszają dobra osobiste innych osób, a często są groźbami karalnymi, to muszą mieć świadomość, że w pewnych sytuacjach mogą być pociągnięci do odpowiedzialności. I nie mówię tego w odniesieniu tylko do wulgaryzmów i gróźb skierowanych bezpośrednio do mojej osoby.

Wiele pretensji w ostatnim czasie dotyczyło także tego, że klub nie zamawia biletów dla kibiców na mecze wyjazdowe. Klub po prostu nie może tego zrobić przy braku zawartego  porozumienia. Jeżeli zamawiamy  i przekazujemy bilety kibicom na mecze wyjazdowe,  to jesteśmy w tym momencie współorganizatorem wyjazdu.  Za wszelkie zdarzenia, które mogłyby mieć miejsce z udziałem naszych kibiców, odpowiedzialny jest klub. Wszystkie sankcje nakładane przez Komisję Ligi spadłyby na nas. Nie widzę uzasadnienia, które pozwoliłoby w obecnej sytuacji klubowi współorganizować  zorganizowane wyjazdy kibicom.

Co do kontaktów z zarządem stowarzyszenia, to mogę powiedzieć, że w czerwcu, przed rozpoczęciem sezonu, skierowaliśmy do zarządu SKZK oficjalne pismo, z zapytaniem, czy pomimo braku porozumienia kibice są zainteresowani zabezpieczeniem miejsc na sektorze „Młyn”. Mieliby oni z nich korzystać na zasadach, które obowiązywały przy poprzednim porozumieniu. Mam na myśli przede wszystkim obniżone ceny biletów i udział finansowy stowarzyszenia uzależniony od ilości sprzedanych biletów. Zapis mówił o tym, że 25% kwoty pochodzącej ze sprzedanych biletów na sektorze „Młyn” było przekazywane na działalność statutową stowarzyszenia. Do tej pory nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. Ani na tak, ani na nie. W związku z tym, bilety utrzymaliśmy w obniżonych cenach i są dostępne dla wszystkich kibiców.

Nie czuję się uprawniony do recenzowania działalności stowarzyszenia. Mają swój zarząd. Natomiast zadaję sobie pytanie, komu tak naprawdę zależy na tym, żeby tego porozumienia nie było. Jeżeli kogoś to interesuje, to jestem przekonany, że kibice z Młyna mogliby udzielić odpowiedzi, kto tak naprawdę decyduje o tym,  jak funkcjonuje to stowarzyszenie.

(...)

- O tym, że kibice chcą zniesienia zakazów mówicie mi wy. Dopóki zarząd stowarzyszenia nie wyłoni reprezentacji i nie przyjdzie tutaj rozmawiać, to ta sytuacja będzie patowa.

(...)

- Na ten moment nie chcę niczego deklarować. Zapraszam reprezentację kibiców na rozmowę. Nie wiem, jak ona się potoczy. Może być różnie. Nie wiem, jakiego rodzaju oczekiwania mają kibice ze stowarzyszenia „Zjednoczona Korona”. O tym mogę  przekonać się tylko podczas bezpośredniego spotkania.

Wasze komentarze

bolo2016-11-23 19:29:50
to niech siedza w domu albo chlaja w barach
Irek2016-11-23 20:27:20
Co to za Kibice(Zjednoczona Korona) jak nie mogą zorganizować Dopingu..gdy druzyna od wielu miesięcy nie może na nich liczyc bo oni sa obrazeni na Paprockiego?.. Niech pikietują swoje animozje pod gabinetem Paprockiego, a nie kosztem Korony!!!
Paweł2016-11-23 20:35:43
Siedziałem obok takiego dziadka w poniedziałek na meczu koło 80 lat miał, zmarznięty z kocykiem trochę mówi że podziębiony pytam się go czemu pan przyszedł na mecz trzeba było się kurować w domu on mi na to że wyjścia na mecz to jego jedyna radość w życiu i że jego klub go potrzebuje ... myślę że wszyscy wymienieni w tym artykule i pan prezydent wraz z panią Wojdą powinni brać przykład.
Mirek/Kibic Koroonki od 30lat2016-11-23 20:38:11
Mam wiele pretensji do zrządzania Koroną ale zagadzam się ze słowami Paprockiego: "Odniosę się do stwierdzenia, które swojego czasu padło z ust prezydenta Poznania, który był, a może wciąż jest w sporze z tamtejszymi kibicami. Powiedział, że chce rozmawiać z kibicami, ale nie będzie z nimi dyskutował w pozycji klęczącej. Nasi kibice muszą wiedzieć, że jeżeli Korona jest organizatorem meczu, czyli imprezy masowej, to bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich uczestników tego wydarzenia. W sytuacji, gdyby doszło do zagrożenia bezpieczeństwa kibiców, to organizator imprezy masowej za to odpowiada, a personalnie odpowiedzialny jest za to prezes zarządu. Kibice muszą o tym pamiętać. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że „stadion to nie teatr”. Wszyscy ulegamy ogromnym emocjom w trakcie meczu. Nigdy natomiast nie zgodzę się z tym, żeby zorganizowany doping kibiców sprowadzał się tylko do celowego poniżenia zawodników czy fanów drużyny przeciwnej. To nie ma nic wspólnego ze wspieraniem swojej drużyny." Mam nadzieje, że nowy zarząd "Stwowarzyszenia Korona" pójdzie po rozum do głowy i w koncu sobie uświadomi, że na ich żalach do Prezesa cierpi tylko Korona przez brak dopingu!!!
krzychu2016-11-23 20:42:22
Miejmy nadzieje, że nowy zarząd Stowarzyszenia w koncu sie opamięta i nie będzie zachowywał sie jak obrazone dzieciaki..
Wacław Jarząbek2016-11-23 20:45:34
Paprocki, bierz przykład!
jerzy k.(koroniarz)2016-11-23 20:46:27
Co to za Zarząd, który nie chce dojśc do porozumienia tylko liczy na przeprosiny na kolanach od prezesa..i tylko stawia swoje warunki i nie chce dojśc do porozumienia..a cierpi na tym nie Prezes tylko Korona i Pilkarze!...rozkapryszone dzieciaki...brak słow..
bob2016-11-23 20:49:47
OGARNIJCIE SIĘ!! Korona potrzebuje zorganizowanego Dopingu!! Co dla was jest priorytetem walka z Paprockim czy Korona??!!!..dotychczas chyba to pierwsze...
Jo2016-11-23 20:53:46
Czyli potwierdza się powolny rozpad ruchu kibicowskiego w Kielcach. To co już głośno słychać na mieście, zaczyna mieć powoli potwierdzenie.
Kibice2016-11-23 21:03:20
Każdy mądry i nakazuje jakies grupie kibiców, która nie jest określona prowadzić doping...weźcie sie sami za prowadzenie dopingu, namowcie znajomych i problem rozwiązany. Nabór do stowarzyszenia zjednoczona korona jest ciagle otwarty.
wreszcie Koroniarze mają wszystich2016-11-23 21:04:42
w DU.IE to kibice mają ich w tym samym miejscu.
klice wojtka zależy na stołkach reszte sie nie liczy.
kielec2016-11-23 21:04:43
wróciłem w poniedziałek na stadion, siedzę na starym miejscu, którego nikt nie wykupił, obok znajomy gość karnetowiec, Janusz po prostu i się witam: - Cześć przyszedłem wreszcie na mecz. A on do mnie: fajnie, a ja przychodzę na Koronę...
Kolo2016-11-23 21:10:20
Kiedyś przychodziło się na mecz i był doping. Teraz każdy czeka co Szanowne Stowarzyszenie sobie wymyśli i kogo pobłogosławił. Dawno przestała się liczyć Korona. Teraz ważna raca i oprawa patriotyczna...
Ck2016-11-23 21:11:57
Tylko ze ten zarząd był tylko zarządem formalnym. Prawdziwej "władzy" juz dawno nie sprawował. A teraz nowy zarząd będzie jeszcze bardziej wrogo nastawiony do Paprockiego. I dopingu dalej nie będzie. Jeśli ma wrócić doping to do dymisji musi się podać Paprocki. I tyle.
Wierny kibic2016-11-23 21:20:58
Co to za kibice? Chcieli by tylko brać ale nic nie dawać od siebie. Taka sytuacja chyba tylko u nas mogła się zdarzyć. Panowie zmobilizujcie się w końcu bo to tylko wstyd i hańba
Marcin2016-11-23 21:27:28
Paprocki to się nadaje to pilnowania parkingu. Typowy służbista, który nie rozumie że prowadzenie klubu piłkarskiego to nie to samo co prowadzenie np. fabryki czy innego przedsiębiorstwa. Dziwne, że za poprzednich prezesów relacje między klubem a kibicami były dużo lepsze. Oczywiście były różne kryzysy, ale żaden prezes nie szczuł własnych kibiców ochroną i nie gazował pół stadionu z byle powodu. Paprocki może by się nadał na stanowisko dyrektora sportowego lub menadżera, ale na stanowisko prezesa klubu on się nie nadaje, bo nie umie rozmawiać z kibicami.
TK2016-11-23 21:35:29
Gdyby nie nagoniona dzieciarnia ze szkół to na ostatnim meczu byłoby maksymalnie 2-3 tysiące kibiców. Nawet Nieciecza ma lepszą frekwencję i nie mówcie, że obecny prezes nie przyłożył do tego ręki. Na meczu siedzi się jak na rybach. Zero atmosfery, zero dopingu, zero opraw, można usnąć na tych trybunach. Słychać nawet pojedyncze kopnięcia piłki. Dno i tyle w temacie, ale prezes zadowolony.
Albert2016-11-23 21:36:28
Pewnych wartości nie można sprzedać, bardzo dobra decyzja zarządu. Niestety nie wszyscy to rozumieją stąd taka decyzja Stowarzyszenia. Jest wielce prawdopodobne że doszło to wszystko do ściany, której zburzyć się już nie uda.
Obrażony kibol2016-11-23 21:38:58
Barany jak wam przeszkadza brak dopingu to sie za to zabierzcie. Czy Fanatycy Korony to wlasnosc klubu lub wasza ?

Co chodzisz na mecze i brakuje ci dopingu "bydła z młynu" ch*j wam do tego.


Paprocki dobrze wie o co chodzi dobrze wie ze oszukuje ludzi w wywiadach dobrze wie dlaczego nikt nie chce z nim rozmawiac a skoro wy nieznacie prawdy to znaczy ze dla ruchu kibicowskiego na Koronie nie robicie nic i dlatego gowno wiecie

:):):)
ul.Szczepaniaka2016-11-23 21:44:54
Gdzieś czytałem, że Paprocki miał lub ma szansę na jakiś stołek w PZPN. Niech idzie i zobaczycie, że szybko wróci normalność. Doping na naszym stadionie można usłyszeć gdy przyjadą kibice gości. Kielce zawsze słynęły z fanatycznych kibiców, dobrego dopingu i kapitalnych opraw meczowych. Obecnie jest taka kicha, że szkoda gadać.
Tomek2016-11-23 22:02:11
Rozumiem że Paprocki powinien was publicznie przeprosić, podać się do dymisji i wtedy wy wrócicie na stadion??
Ludzie ile wy macie lat??? W jakim świecie żyjecie? Może jeszcze któryś z was będzie prezesem i dyr. sportowym......
arc2016-11-23 22:07:02
Obrazony kibol prosze Cie badz obrazony na zawsze i niewracaj na stadion nie napisze Ci dlaczego bo to dla Ciebie za trudne . Podpisal jeden z baranow.
Marcin2016-11-23 22:21:38
Paprocki nie nadaje się na stanowisko prezesa, bo NIE potrafi rozmawiać z kibicami. On za odpalenie rac (sygnał świetlny i nic więcej) jest w stanie zagazować pół stadionu. Takiego prezesa ma Korona. Być może ma sukcesy na gruncie finansowym, ale prezes klubu odpowiada też za inne sprawy. Niech mu dadzą stanowisko jakiegoś menadżera czy coś w tym stylu a prezesem klubu niech zostanie ktoś ogarnięty a nie służbista urzędnik.
Andrzej2016-11-23 22:22:48
Obrażalskie dzieci!!!!!! Dyskutujcie sobie i bawcie się z Prezesem pod hego gabinetem, a wspierajcie na meczach Koronę!! Ale nie...wy macie w dupe Korone..Obrazalskie baranki!!!! Przynajmniej nie ma obelg i waszych fajerwerków na meczach!! Wy nie jesteście kibicami Korony tylko Kibicami Własnego EGO!!!!
bono2016-11-23 22:24:03
pie.rzyć te obrażalskie dzieci z "młyna",,,,,
Studenciak2016-11-23 22:24:41
Jak tak wam brakuje dopingu to czemu sami nie możecie dopingować skoro i tak łazicie na mecze. Nie mówcie ludziom z młyna co mają robić. To jakaś paranoja jest najpierw ciśniecie że gówniarze itd a teraz piszecie że jak oni tak mogą nie prowadzić dopingu. Znaleźli się zjadacze kiełbasy co w internecie zawsze mają najwięcej do powiedzenia.
@obrazony kibol2016-11-23 22:25:45
To ze jesteś "kibol" to widać i słychać i czuć, a na dodatek " nieprawdopodobnie kulturalny człowiek ". To i dobrze ze cię nie ma na meczach korony.
olo2016-11-23 22:26:12
banda dzieciaczków...."niech im oddadza zabawki"...to będą dalej niegrzeczni..wstyd...i kompromitacja "mlyniarzy"...
Do arc2016-11-23 22:27:19
Nie wiem co ma wspólnego twoja wypocinka z tym co napisał obrażony, może jednak to rozwiniesz.
marek2016-11-23 22:27:50
Paranoja....To nie kibice tylko duże dzieciaki....
Michal2016-11-23 22:29:11
niech juz nie wracają... i niech sie nie chowają tylko w innych sektorach także!!! obrazalskie dzieciaczki...
Kononowicz2016-11-23 22:33:03
I nie będzie niczego - dopingu, opraw, zbierania do puszek. Jakoś to przeżyje.
Tomko2016-11-23 22:40:58
Zal czytać do jakiego stopnia ludzie potrafią być oglupieni. Przejzyjcie na oczy...
Dobrze ktoś napisał, bierz jeden z drugim megafon I prowadź doping.
Kibic Korony Karol2016-11-23 22:55:17
Jeżeli oni odejdą to przecież jeszcze mają najlepszych kibiców nas
Ck2016-11-23 23:07:19
Teraz mamy takiego trenera który już w pierwszym meczu pokazał że żyje z drużyną, cieszył się z nimi w kółku, apelował o doping przed meczem ( którego nie było wiadomo przez kogo, pana Niebonie) . Gdy był trenerem GKS Bełchatów to w derbach z Widzewem założył kibicowska koszulkę. Myślę ze jemu na dopingu zależy. pokażmy paprockiemu gdzie jego miejsce.
Gdyby się prezesina podał do dymisji to w końcu by wrócił doping i normalność. Wyniki lepsze lub gorsze, bo zagraliśmy dopiero jeden mecz, ale była by atmosfera na stadionie, atmosfera w zespole z takim trenerem i mogłoby być coś zbliżonego do Bandy Swirow. Dlatego apeluje, prezesie podaj się do dymisji, i daj nam szansę na normalność.
do CK2016-11-23 23:31:20
a weź kibicu wielki podaj jeden konkretny powód dla którego paprocki miałby sie podać do dymisji? Jeden konkret? Ze dał zakazy dla kretynów którzy rzucali racami? Jaki zwiazek ma to kto jest prezesem do tego czy kilka dzieciaków obrazi się za zakazy czy nie. To nie kibice tylko ludzie majacy jakies dziwne interesy i sami zachowuja sie "nie bo nie". Podobno odbylo sie juz jakies spotkanie z przedstawicielami kibicow, a ta dymisja zarzadu to jego efekt. Bajzel to jest w srodowisku kibicow, nie ma zarzadu, nie ma nikogo kto by to poprowadzil bo licza sie interesiki grupy osob skupionych wokol ich sklepu na leonarda. Tak kochaja Korone, ze na jej plecach robia biznes sprzedajac gadzety, to jest milosc do klubu. I tu rozwiazanie zagadki, paprocki zly bo to chyba tez widzi i nie da sie rzucic na kolana przed kretaczami
gość2016-11-24 00:35:08
marcinki,michałki i reszta koniobijców wylewacie żale że nie ma dopingu kozaki w necie pi...w świecie idż na stadion i prowadż doping kto wam zabroni połowa nie zna słów piosenek jak bym przeszedł po trybunach żaden by nie chciał prowadzic dopingu
TK2016-11-24 00:40:42
Niedługo na meczach będzie po 2 tysiące kibiców i to tylko wtedy gdy Paprocki nagoni na stadion dzieci ze szkół. Ale jak widać, niektórym to nie przeszkadza. Ważne żeby wpierdzielić kiełbachę na trybunach i ponarzekać sobie na swoich piłkarzy. Wszystko inne nie ma znaczenia. A doping? Jaki doping? Ważne że są pyszne kiełbaski, które wszamiemy. Smacznego :)
ryś2016-11-24 00:46:49
mam pytanie do WIELKICH KIBICÓW czy byliście choć raz na meczu wyjazdowym Korony? wątpie
zakazowicz2016-11-24 06:44:06
Jak mamy dopingować jak szanowny pan prezes dał kilkadziesiąt zakazów za nic ? Zdejmie zakazy to wrócimy .Kilka osób nawet na meczu nie było a i tak zakaz dostało .Chcecie posłuchać dopingu? Zapraszamy na wyjazdy, najbliższy do Gliwic. Tam będziecie mieli okazje posłuchać fanatyków
Kvl2016-11-24 07:11:26
Zamiast tak lamentować to skoro tak ochoczo latacie na mecze to kto wam broni się zorganizować i poprowadzić doping ?? Ktoś wam dał zakaz ?
alo2016-11-24 08:04:23
Wypisujecie, jakie to Stowarzyszenie jest be... Dlaczego wszyscy mądrzy nie dołączycie do stowarzyszenia i nie weźmiecie się sami za doping?? Bo łatwiej krytykować, niż ruszyć dupę.
Skoro poczuwacie się do bycia fanem Korony, to nie tylko z bocznej pozycji ale rownież aktywnie.. Nic samo się nie zrobi. Poza tym , dopóki będą wisieć durne zakazy-dopóty nie będzie porozumienia.
Zbychu2016-11-24 08:09:14
Kto wazniejszy Prezes czy wspieranie Korony Dopingiem?!.. A wy tylko o dymisji Paprockiego(notabene nie jestem jego fanem)..tylko stawiacie swoje warunki mając w dup.e wspieranie Koronki!
Obrazalski2016-11-24 08:24:50
Przeciez wspieramy druzyne, jest doping... ale na wyjazdach. Co mnie ochodzi ze jakis kołek powie ze mamy nie wracac albo sie nie obrazac i wrocic dopingowac ? Nic nie zmeni to wasze placzenie. My dobrze wiemy kiedy wrocic.
stary kibic2016-11-24 08:38:11
nie wiem jak młyn i stowarzyszenia ,ja zostałem na meczu zagazowany i potraktowany jak bandyta ,Prezesie dopóki bedziesz w tym Klubie mnie i mojch znajomych nie zobaczysz na stadionie w Kielcach,mam przeszło 40 lat i dziwie sie tym wszystkim pierdołą chodzącym na mecze ze nie są solidarni z kibicami z młyna
ryś2016-11-24 08:52:23
komuna wróciła usuwane posty
CK2016-11-24 08:59:56
To raczej wygląda na dalszy konflikt między kibicami, to chyba nic ze Zjednoczoną Koroną nie ma wspólnego. Przecież od wyjazdu na wiosnę na Łęczną widać tą jedność. Przecież jakby było ok, to chętnych do zarządu by znaleźli, żeby nie było głupiej sytuacji jak teraz. Jak wiadomo, trochę osób już odpuściło, a to podobno nie koniec, wystarczy pojeździć na wyjazdy i zobaczyć posłuchać innych.
Adrian2016-11-24 09:17:33
Do @obrazalski: w tym problem, że Wy wszystko wiecie tylko nie to, ze macie gdzieś wspieranie Korony..Powodzenia!
Rado2016-11-24 09:21:21
Do @ryś: byłem na wielu wyjazdach..ale doping u siebie jest najwazniejszy! Kompromitujecie tylko siebie tym swoim "bojkotem"..
Michal2016-11-24 09:25:25
Zgadzam sie z powyższym wpisem co do obrazalskich "Mlyniarzy" i go zacytuję: "a weź kibicu wielki podaj jeden konkretny powód dla którego paprocki miałby sie podać do dymisji? Jeden konkret? Ze dał zakazy dla kretynów którzy rzucali racami? Jaki zwiazek ma to kto jest prezesem do tego czy kilka dzieciaków obrazi się za zakazy czy nie. To nie kibice tylko ludzie majacy jakies dziwne interesy i sami zachowuja sie "nie bo nie". Podobno odbylo sie juz jakies spotkanie z przedstawicielami kibicow, a ta dymisja zarzadu to jego efekt. Bajzel to jest w srodowisku kibicow, nie ma zarzadu, nie ma nikogo kto by to poprowadzil bo licza sie interesiki grupy osob skupionych wokol ich sklepu na leonarda. Tak kochaja Korone, ze na jej plecach robia biznes sprzedajac gadzety, to jest milosc do klubu. I tu rozwiazanie zagadki, paprocki zly bo to chyba tez widzi i nie da sie rzucic na kolana przed kretaczam"
lelitos2016-11-24 09:28:05
brakuje tej atmosfery Scyzorków na stadionie :o
Co tu komentowac2016-11-24 09:34:06
Wystarczy sojrzec na kibicow w Legii i wszystko jasne.
Prezes (kto by nim nie byl) jest od zarzadzania a kibice od dopingowania. A idioci powinni byc izolowani. U nas na stadionie juz sie sami izolowali. Nie zastanawiajcie sie nad dopingiem tylko nad jakoscia gry. To ona tworzy atmosfere a nie spiew. "boisko to nie teatr"... ale tez nie konkurs spiewu czy koncert spiewu
Marek2016-11-24 10:01:57
Brak słów.. to "stowarzyszenie" samo się kompromituje..Zarząd innego klubu z wami by sie nie patyczkował! Na Legii rozprawili sie z "kibolami" i nikt nie bojkotuje meczów Legii, a wy przez kilka zakazów meczowych po waszych idiotycznych wybrykach(bylem na tym meczu co uzyto gaz i tez go mocno poczułem) i przez głupią "dumę"macie poprostu Korone gdzieś..dzieciaki..obrazalskie dzieciaki..kompromitujecie sie...
OBIEKTYWNY2016-11-24 10:10:37
Jezeli pytacie czy wazniejszy jest spor na linii prezes-kibice od dopingu to ja zadam to samo pytanie wam. Czemu przychodzac na stadion nie wspieracie teraz Korony dopingiem? Te pojedyncze zrywy gdy wygrywaja to jest doping? Czemu po przegranych meczach gwizdacie? To tez jest to przywiazanie do klubu i ta wasza pasja zyciowa? Korona ma wsparcie na kazdym meczu wyjazdowym, nawet wtedy gdy jest poniedzialek, trzeba brac urlop i jechac za swoja druzyna. A u was? Pierdzicie w stolki i zrecie kielbache na stadionie jakby was z afryki sciagneli. Nie rozumiecie pewnych zasad, pewnych ustalen i powielacie to co wam pokazuja media. Wy nie jestescie kibicami bo kibice sie ze soba solidaryzuja a wam na meczu nawet nie chcialo sie podniesc tylka by pospiewac z mlynem. Popatrzcie jak to sie robi na Legii, w Zabrzu, w Poznaniu itp. TAm ludzie zyja kibicowaniem a wy zyjecie swoim swiatem. Prezes super gosc, zarzadzanie i marketing klubu jest na najwyzszym poziomie w lidze :)
OBIEKTYWNY2016-11-24 10:13:23
I jeszcze jedno: w mysl nowych przepisow odpalanie rac na stadionie a tym bardziej ich rzucanie jest PRZESTEPSTWEM i za to jest wyrok. Jesli piszecie ze barany rzucaly race to dlaczego policja wydajac liste paprockiemu z nazwiskami "sprawcow" tego zdarzenia nie zlozyla aktu oskarzenia do sadu? To jest wlasnie wasza wiedza...
obserwator2016-11-24 10:29:19
Jak to wszystko czytam,to wniosek sam się nasuwa - tu nie ma zgodności ale nie z Paprockim lecz pomiędzy szanowanymi kibicami i kibolami.
@obserwator2016-11-24 11:30:52
Masz trochę racji,ale to chyba nie szanowani lecz "szanowni" kibice i kibole. Za tak wspaniałe ich wpisy należą im się przecież pochwały.
Znawca2016-11-24 11:34:34
Nawiązując do wrzutkach o Legii i i jego prezesie. Ten Pan wywodzi się z żylety ma tam wieloletnich kolegów, przyjaciół. Jaki porządek zrobił :) pojęcia nie macie o czym piszecie. To taka różnica. Co do zakazów to jeśli cokolwiek byłoby niezgodne z prawem i złapane zostałyby osoby odpowiedzialne za ten występek to sprawa trafiła by do sądu. Niestety nikomu nic nie są w stanie udowodnić więc rekami tego śmiesznego człowieka porozrzucali kilkadziesiąt zakazów na oślep. Tobie jakby dali zakaz niezgodnie z prawem :) na pewno być siedział cicho. Jesteście w większości hipokrytami.
Kibol2016-11-24 13:02:09
Skoro my się obrażamy i nie chodzimy na mecze to czemu ci wielcy kibice co tu obrażają nas ciągle nie zabiorą się za doping przez 90 minut?

Czy jest tu ktŏryś na tyle inteligentny aby odpowiedzieć na to pytanie?
Czy ciągle tylko dzieci się obraziły i nie spierają koronki ?
@do CK2016-11-24 13:55:30
ale wiesz że zakazy wyrwali też nieobecni na tym meczy? pewnie że nie wiesz, bo skąd niby miał byś wiedzieć, potraficie tylko narzekać przed monitorem. Jak mozna gadać z kolesiem który karze zakazami tych których nie było ?
Tomko2016-11-24 15:32:30
Obiektywny i Znawca wszystko Wam już wyjaśnili.
wtf2016-11-24 16:09:11
po co w ogóle wchodzicie w polemikę z piknikami, potrafią nas tylko obrażać w komentarzach i ja mam się z nimi w jakikolwiek sposób identyfikować jako kibic jak oprócz Korony cala reszta mnie dzieli, im wszystko nie pasuje, nie ma młynu to dzieciarnia się obraziła ma w dupie klub ble blbe ble, już nawet nie chce mówić jak mnie to irytuje bo w dupie na pewno Korony nie mam, jest młyn to ooooo to bluzgają a przypadkiem jakaś raca zadymi to by najchętniej ukrzyżowali wszystkich bo im na 3 minuty wielkiego widowiska nie pozwolono oglądać, tyle lat chodzicie już na te mecze w Kielcach i jakoś wam się nie wpoiło jakiejkolwiek solidarności z tymi, którzy jadą na wyjazd czy starają się ubarwić te szare trybuny
Wieczni malkontenci i hipokryci, przyłożyli komuś zakaz z dupy, to dla was jest okej bo to zakaz dostal ktoś inny a nie akurat ty, serio wy nie widzicie co się dzieje z klubem, zarządzanie klubem na poziome dna i metra mułu ale jest okej bo jeszcze jest ekstraklasa, atmosfera wokół klubu żadna brak nowych ludzi na stadionie ale jest dobrze bo jest ekstraklasa co nie?
CK2016-11-24 16:47:42
DO TYCH WSZYSTKICH CO NARZEKAJĄ NA "MŁYN-IARZY" CZEMU SAMI SIĘ NIE ZORGANIZUJECIE I NIE PRZEJMIECIE MŁYNU I NIE BĘDZIECIE PROWADZIĆ DOPINGU I OPRAW MECZY TYLKO NARZEKACIE !!! BRAĆ 4 LITERY W KROKI I DO ROBOTY !!! NO TAK NA FORUM PISZE SIĘ ŁATWO I NIE ZAJMUJE TO WIELE CZASU !!! A MOŻE MAMUSIA NIE POZWALA WYCHODZIĆ Z DOMU PO 18 BO ZARAZ KOLACJA DOBRANOCKA I SPAĆ TRZEBA BO RANO NA 7 DO PRZEDSZKOLA ???
Fan2016-11-24 17:19:40
Jeśli ktoś myśli, że kibice się obrazili i dla tego nie chodzą na mecze to ma chyba problem z głową i samodzielnym myśleniem. Kibice dostali na oślep ponad 30 zakazów są to głownie osoby odpowiedzialne za organizowanie atmosfery na stadionie w Kielcach. Do póki zakazy nie zostaną ściągnięte nie ma możliwości na prowadzenie dopingu. Jeśli ktoś tu wyzywa osoby z młyna od płaczków itd niech weźmie kolegów i zorganizuje doping nic nie stoi wam na przeszkodzie.
Kibic z mlyna2016-11-24 17:40:47
Pamietam jak bylo mlyn zachecal do spiewu caly stadion a tu d..pa kilka osob wstawalo trocho pospiewalo i dalej siedziec na d..ach
@Michal2016-11-24 17:44:12
Bo wypieprzył Jovke a pozyskał Mozdzenia, bo za przeciętnego Sekulskiego, którego nikt nie chce ma zapłacić 400 tyś plus jego wynagrodzenie, bo obrona Korony jest dziurawa jak ser szwajcarski, bo w ataku drużyny ekstraklasy musi grać Przybyła...
don2016-11-24 17:45:38
Sluchaj no wtf palcie race ale po jakiego ciula zucacie je na boisko?
372016-11-24 17:45:43
Pepsi kielbasa i orzeszki narzekanie jesli druzyna przegrywa i wychodzenie 10 minut przed koncem meczu. Mlyn zawsze do konca z dopingiem.To sa kibice
Adam2016-11-24 17:54:47
A mnie się coraz bardziej PODOBA!
Ostatnio atmosfera jak na treningu, słychać co piłkarze mówią do siebie, ba nawet zalecenia trenera do nas dobiegają!Co śmieszniejsze kawały lub odzywki bawią już CAŁY sektor, a nie tylko kilka osób z najbliższego otoczenia autora. A jak większa grupa przyjezdnych się trawi to i mecz WYJAZDOWY można zaliczyć. Policja stwierdziła też ostatnio ,że z braku Młyna można zdjąć milicyjną ochronę stadionu i odblokować ulice Barabasza i Kwasa. Parkowałem 50 metrów od wejścia na stadion!
Trzeba szukać dobrych stron!!!
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma!
Przyjdzie przywyknąć!
SŁOWNIK POLSKI2016-11-24 18:04:35
PIKNIK - największy i najbardziej wierny kibic który na stadionie pojawia się 2-3 razy do roku z czego jak dostanie 2 darmowe wejściówki. Nieczęsto po 2 wygranych z rzędu wychwala drużynę ponad niebiosa rozgłaszając tu i ówdzie że jego drużyna idzie po mistrzostwo Polski, natomiast po 2 porażkach z rzędu chowa głowę w piasek niczym struś, nie mogąc znieść że nie da się tylko wygrywać. Za to za każdym razem jest największym znawcą w każdej dziedzinie życia, przy tym mając najwięcej do powiedzenia, nie rzadko na forum gdzie może występować anonimowo.
@stary kibic2016-11-24 18:10:28
Kolego 100% poparcia , moja noga też nie stanie na tym 'głuchym stadionie'' dopóki parkingowy będzie dowodził tym klubem
Błękitni Kielce 682016-11-24 18:49:11
Bez tych często małoletnich kibiców niestety atmosfery na stadionie nie będzie. Nie jestem za zwolnieniem Paprockiego ,bo to tylko marionetka , ale bez oprawy ten stadion umiera.
Ustalmy jedno2016-11-24 19:34:54
Ci wszyscy co krytykują brak dopingu Młyna to właśnie dział marketingu Korony z Paprockim na czele. Tego bełkotu nie da się już czytać. Panowie i Panie czy w tym klubie nie macie co robić tylko wypisywać te durne komentarze pod adresem kibiców bez których ten obecny cyrk zwany Koroną Kielce jest niczym? Gdzie jest sponsor strategiczny, gdzie są inni rzetelni sponsorzy (nie ci co wychodzą nabzdryngoleni z sektorów VIP a realny zysk dla klubu żaden)? Powiem tak: problem braku kibiców przy niemożności znalezienia sponsora przez tyle lat to małe piwo. Do roboty nieroby!
kielec2016-11-24 21:22:28
Nie każdy wierny kibic musi stać na młynie.
Każdy wierny kibic powinien szanować innego kibica swojej drużyny i tyle. Korona ma łączyć a nie dzielić. Młyn wróci kiedy wróci, nie narzekać tylko kibicować.
lol2016-11-25 10:31:56
bo ludzie niezaleznie od poziomu chodza ogladac mecz, a nie drzec morde. A wam odwrotnie - przychodzicie podrzec morde, a mecz macie w d...
krym2016-11-25 11:25:38
Wyciszcie się wszyscy i jazda w sobotę na mecz z Pogonią. Tam się wykazcie,a nie w durnym pisaniu,bla,bla i bla tak bez końca.Dość tych bzdur,bo cała Polska z was się śmieje.
nie2016-11-25 12:59:19
z nas tylko z was, biznesmeni z mlyna.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group