To było głupie i nieodpowiedzialne. Najpoważniejszą konsekwencją powinna być dymisja prezesa

19-04-2016 11:59,
Wojciech Staniec 2

Interwencja ochrony podczas ostatniego spotkania Korony Kielce wywołała sporą burzę wśród kielczan. - Jeżeli wywieszenie śmiesznych, podkreślam niewulgarnych, ale śmiesznych transparentów doprowadza do takiej decyzji, to dla mnie jest to dramat. Sam się śmiałem, kiedy je zobaczyłem. Kibice często mówią: „szanuj kibica swego, bo nie będziesz miał żadnego” i ja się obawiam, że ta głupia decyzja może doprowadzić do tego, że ludzie tymczasowo odwrócą się od klubu - twierdzi przewodniczący Rady Miasta Kielce, Dariusz Kozak.

- Choć może nie tyle od marki Korona, ale od działań prezesa, którego jest mi naprawdę żal. Może tego nie widać, ale naprawdę żyje on klubem. Szkoda, że nie wytrzymał ciśnienia i podjął bardzo głupią decyzję – uzupełnia.

Przewodniczący oraz zarazem radny z ramienia Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywa swojego oburzenia.  - Byłem na meczu ze Śląskiem wraz moim synem i byłem w totalnym szoku. Jeszcze dzisiaj przeczytałem oświadczenie zarządu... Muszę to powtórzyć: jest mi troszeczkę żal prezesa Paprockiego. Proszę mi wierzyć, ale jest to człowiek, któremu bardzo zależy na Koronie i żyje tym klubem. Niezwykle przejmuje się losami drużyny, o czym przekonałem się naocznie. Wydaje mi się, że przez to napięcie prezes troszkę się zatracił w pewnych działaniach. Ta decyzja o użyciu gazu i zerwaniu banerów - w mojej ocenie - była głupia i nieodpowiedzialna. Mogła doprowadzić do brzemiennych skutków w postaci zamieszek na stadionie – twierdzi Kozak.

- Ubolewam, że to wszystko trafia rykoszetem w prezydenta Lubawskiego, który ciągle szuka poważnego inwestora. Przypomnę, że to spotkanie obserwował z trybun Marek Citko w towarzystwie dwóch osób, prawdopodobnie byli to potencjalni kupcy Korony. Sam nie wiem, jak pan Citko i ci panowie czuli się podczas obserwacji tego, co się działo – dodaje.

Przewodniczący przyznaje, że sam ma bardzo dobre zdanie o kibicach. - Zdarza mi się, że wraz z jedenastoletnim synem chodzę na „Młyn” i zawsze czułem się tam bezpiecznie. Idę na ten sektor, bo w mojej ocenie najciekawsze mecze najlepiej ogląda się właśnie tam. Ci młodzi ludzie, którzy tam są, żyją tymi spotkaniami. Pamiętajmy, że jeżdżą za drużynę i to często bardzo daleko - mówi radny PiS-u.

- Analizowałem sobie od soboty całą sytuację i uważam, że na pewno powinny pojawić się przeprosiny. Powiem szczerze, że wydaje mi się, że w każdym innym klubie po takiej decyzji prezes powinien stracić stanowisko. Zdaje sobie jednak realnie sprawę, że w Koronie tak nie będzie. Nie jestem przeciwnikiem pana Paprockiego, ale wydaje mi się, że taką najpoważniejszą konsekwencją powinna być dymisja prezesa - zaznacza przewodniczący Rady Miasta Kielce.

Radny twierdzi, że konieczne jest wyciągnięcie konsekwencji. - Myślę, że taka jest struktura klubu, że obojętnie kto podjął tę decyzję, to nie wierzę w to, że została ona wykonana bez aprobaty prezesa. To on odpowiada za pewne działania. Tak mi się przynajmniej wydaje. W każdym normalnym klubie, a za taki uważam Koronę, to prezes powinien podać się do dymisji. Wydanie tego oświadczenie, o którym cały czas mówimy, jest niepotrzebne. Ktoś powinien posypać głowę popiołem i zacząć szanować kibiców. Ja wiem, że różnie się o nich mówi, że są łobuzami i chuliganami. Oczywiście, w każdym towarzystwie są różni ludzie, ale tutaj mamy do czynienia głównie z młodymi i inteligentnymi osobami. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka - kończy Kozak.

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

lucas_ck2016-04-19 12:25:52
normalnie z tym sponsorem to sie usmialem
to tak wolno?2016-04-19 12:28:44
kto wpuścił jedenastoletniego chłopca na młyn?
qwerty2016-04-19 12:45:25
OHO już pierwszy bezradny głos zabrał. Czekam na Adamczyka niech jeszcze skomentuje, ten dobrodziej z Łopoczna, co to już Korone przed wyborami chciał przejmować, a teraz ani widu, ani słychu go.
Ck ck2016-04-19 12:57:53
Dokladnie 11lat na mlyn nie echodza a reszta juz byla pisana od soboty to na weszlo to tu to tam,ogolnie wszyscy juz to gdziesbczytali zbior wypowiedzi zartyk. Od soboty
Piko2016-04-19 13:03:59
Wydaje mi się, że decyzję o interwencji podjął szef ochrony stadionu, ale czy kazał obligatoryjnie używać gazu? Pewnie nie... ale poszła jakaś banda niewyżytych baranów, co nie potrafiła twardym głosem wymóc zdjęcia transparentów, to postanowili sobie popsikać gazem im po oczach...
mexic2016-04-19 13:07:03
Panie Kozak, reprezentuje Pan partię, która w nazwie ma bardzo ważne słowo, Prawo. Więc dlaczego chce Pan dymisjonować człowieka za to, że nie pozwala na jego łamanie?
Ustawa o imprezach masowych mówi jasno i wyraźnie co wolno a czego nie wolno robić podczas tych imprez a przecież mecz jest taką imprezą. Paprocki nie zgodził się na oprawę bo oczywiste jest, że byłaby okraszona pirotechniką, co jest niezgodne z prawem, to wywołało oburzenie kumatych i konflikt bo przecież oni są chlebem i solą, opoką i nikt nie może im narzucać co wolno a czego nie.
Podobnie jest z tymi fanami wywieszonymi na meczu ze Śląskiem. To też jest jasno określone regulaminem rozgrywek, kibicom wolno prezentować oprawy i flagi tylko związane z meczem, a umówmy się, szkalowanie pracowników klubu, choćby w najbardziej dowcipny sposób nie ma z meczem nic wspólnego.
Jeśli uważa Pan, że za to co zrobili członkowie klubu kibica nie powinno być kar to proszę zwrócić się do Pańskich kolegów posłów. Niech zmienią ustawę, zezwolą na używanie pirotechniki, niech wpłyną na związek by zmienił regulamin tak, by to, co zrobili kibole, do tej pory niezgodne z prawem było dozwolone. Wtedy temat będzie można zamknąć, a tak przerzucanie się odpowiedzialnością i wymaganie odpowiedzialności dyscyplinarnej wobec człowieka za to, że nie pozwolił na łamanie prawa jest trochę nie na miejscu.
r2016-04-19 13:09:45
Bedzie bur... balagan do czasu az Korona nie bedzie miala sensownego wlasciciela, takiemu ktoremu bedzie zalezec na kazdym detalu. P. Paprockiego funkcja przerosla. Najpierw jego wystapienia przed radnymi przypominajace referat w szkole, odpadniecie z pucharu polski, sprawa z Sobolewskim i Malkowskim ktore skonczyly sie osmieszeniem klubu (kazdy logicznie myslacy wiedzial ze tak sie zakonczy) i jeszcze teraz podgrzewanie atmosfery z kibicami. Przyjscie P. Bilskiego i teraz jego odejscie, gdzie wywalil Ruszkowskiego zeby wsadzic siebie na trenera z koleszka Kuzera, obaj bez pojecia o trenerce. Stawianie na pilkarzy z regionu, to obiecywal i co mamy po roku. Ktory pilkarz z regionu doszedl co nadaje sie do gry w ekstraklasie. Suma sumarum co krok to kompromitacja
kibic2016-04-19 13:23:15
Na środek młyna jedenastolatek nie wejdzie, ale na sektor obok wejdzie bez problemu.
mexic2016-04-19 13:36:22
Kto ci to kazał napisać ,Prezes hahaha
weteran2016-04-19 13:45:28
Zgadzam się z P.Kozakiem.
Przeprosiny kibiców i dymisje winnych.
Na wielu stadionach wymieszane są tego typu transparenty i nie zauważyłem, żeby kogoś za to pałowano i gazowano.
Nika2016-04-19 13:59:13
Bałagan będzie niezależnie od struktury właścicielskiej. Póki kibice nie będą uważali, że WSPIERAJĄ drużynę, a będą żądać cudów. Popatrzcie co jest w Zawiszy? Jeden właściciel i co? Nie ma porozumienia.
U nas chyba ktoś chciał popisać się. Jaki to wspaniały i wejść Paprockiemu w.... Wierzyć się nie chce w to co się stało. Ktoś kto wydał zgodę na gaz nie ma wyobraźni. No chyba, że nie było zgody, a poniosło jakiegoś mega dzielnego ochroniarza.
Alojzy2016-04-19 13:59:36
Jak chorągiewka co na wietrze łopoce...
KIBIC2016-04-19 15:10:12
haha śmiech na sali że niby na środek młyna nie wejdzie chłopak co ma jedenaście lat teraz głównie tacy tam chodzą
gool2016-04-19 15:10:25
Albo ktoś wykorzystuje kibiców albo im nie zależy na sprzedaży Korony, bo co słychać o sprzedaży albo jakieś negocjacje z potencjalnymi kupującymi to zadyma. Nawet jak ci kupujący są fikcyjni to ta druga strona dymi, czyli ni za bardzo jest poinformowana ale na wszelki wypadek zadymę trzeba zrobić.
Adam2016-04-19 15:18:55
BARDZO!!! Ganiłem bydło które rzucało na boisko racami na meczu z Górnikiem ! I uważam, że powinny w stosunku do hołoty być wyciągnięte wszelkie konsekwencje!
Ale to co zrobiła ochrona w sobotę TO SKANDAL!
I prezes ,i szef ochrony powinni zostać WY...NI!!!! I to z HUKIEM!
P.S.
A teraz mogę z czystym sumieniem pozdrowić te PIERDOŁY!!! co głosowały na LUBAWSKIEGO!
Siedział CAŁY! mecz na VIP-ach i to jemu chciał się "paproch" przypodobać!
Jan2016-04-19 15:59:40
Ochrona wchodząc na sektor od razu płakała gazem w tłum. Przecież mogli bez psikania zerwać te transparenty. Ale woleli zagazować sektor prewencyjnie. Jak ktoś że unia winę na kibiców to jest idiota.
yutre2016-04-19 16:07:49
Był pan były komendant na dyrce ds bezpieczeństwa, to ten jest jeszcze lepszy :)

A tak poważnie - zauważyliście, że przy każdej spornej sytuacji na Koronie, nagle znikąd znów pojawiają się nasi kochani (bez)radni i zaczynają sypać poradami z rękawa? Szkoda, że jak trzeba coś dla Korony zrobić, poza marionetkowym głosowaniem to już tak o nich nie słychać?

Już ten z zakolami gorąco namawiał przed wyborami do przejęcia klubu przez kieleckich inwestorów i coś do dzisiaj tego klubu nie mogą bidni przejąć ahahahaha, a tak się starają, a tak pracują, tak rozmowy są, żeby klub kupić.

Nie bądźcie ciemnotą i nie dawajcie się nabierać na takie socjotechniczne chwyty, bo u was Kozak dzisiaj punktuje, bo mu to na rękę, a jak inaczej wiatr zawieje to wtedy zobaczycie.
eliasz2016-04-19 16:20:00
O swój elektorat trzeba dbać, nawet między wyborami :-) brawo pragmatyczny Pan Kozak :-) :-) :-)
z kielcowni2016-04-19 17:23:53
nastepny co kapitał polityczny chce bic,juz byli tacy,niech politycy sie lepiej nasza koronka nie zajmuja ,jak to ktos juz pisał jak chorogiewka,a pan radny to płaci za bilety czy pobiera z miasta pule,ech wszyscy madrzy i eksperci to radny to biznesmen co loze kupuje na stadionie a w lozy 30 osob itp itp
BIGMAC2016-04-19 18:12:52
INTERWENCJE OCHRONY W SOBOTĘ ZOSTAWIE BEZ KOMENTRZA(CHOC NIE WIEMY DO KOŃCA CZY KIBOLE ICH NAJPIERW NIE SPROWOKOWALI), ALE JUŻ OD DAWNA KIBOLE W WIELU KLUBACH(WISŁA,ZAWISZA,LEGIA) CHCĄ ŻĄDZIĆ WSZYSTKIM I WSZYSTKIMI .NASI " KORONIRZE ŻEBY BYLI GRZECZNI DOSTALI NAWET POMIESZCZENIA KTÓRE OPŁACA PZPN I LOKALNY SAMORZĄD.I CO? MAJĄ GDZIE SIĘ NAPIĆ BROWARKA A I FAKTURY ZA ZAKUPY DO DOMU(CHEMIA) SĄ REFUNDOWANE.WIĘC CHCĄ CO RAZ WIĘCEJ BO KACZYŃSKI I BONIEK TO ICH KOLEDZY.MOIM ZDANIEM POWINI IM STWORZYC SEKCJE BOKSERSKĄ LUB ZAPISAĆ NASZYCH PIROTECHNIKÓW DO OCHOTNICZEJ STRAŻY WIEJSKIEJ I BYŁBY SPOKÓJ. A ŻE NIE BĘDZIE DOPINGU - TO JUŻ PRZERABIALIŚMY PARE RAZY NA KORONIE,BYŁY PICKNIKI I TEZ BYŁO WESOŁO.MNIE INTERESUJE DRUZYNA I WYNIKI.JAK BĘDZIE WYNIK SPORTOWY TO POJAWIĄ SIĘ NOWI KIIBICE .A KIBICOWSKIEJ HOŁOCIE KTÓRA NARAŻA KLUB NA KARY FINANSOWE-JA MÓWIE NIE. Z TEGO CO SŁYSZĘ TAKICH LUDZI Z PODOBNYM SPOJRZENIEM NA SPRAWE KIBOLI W KIELCACH JEST BARDZO DUŻO.OBSTAWIAM ŻE 3/4 STADIONU-BIERZMY PRZYKŁAD Z VIVE.
dodo2016-04-19 19:08:53
Na Ległej jest sekcja bokserska, to i niech chłoposzki na Koronie sobie zrobią.
hiimvizzion2016-04-19 20:40:17
DO mexic

"Paprocki nie zgodził się na oprawę bo oczywiste jest, że byłaby okraszona pirotechniką."

Oczywiste? A ile opraw odbyło się bez udziału pirotechniki? Skąd pewność że miała być odpalona tym razem? Gdybać to sobie możesz, więc nie wypisuj bzdur.

"To też jest jasno określone regulaminem rozgrywek, kibicom wolno prezentować oprawy i flagi tylko związane z meczem"

Można prezentować flagi związane z ROZGRYWKAMI czyt. całą ligą, zespołami, kibicami, pracownikami klubów itd. Byleby nie były wulgarne, te na meczu ze śląskiem nie były.
gnom2016-04-19 21:44:24
Parkingowy żyje tym klubem i mu na nim zależy tak samo jak wszy, która żeruje na psie. Dopóki pies dycha i da się z niego ssać to ok, a jak zdechnie to wsza daje dyla na nowego psiaka. I parkingowy też sobie wkrótce znajdzie kolejną spółkę miejską, gdzie się podłączy z przyssawką i przy okazji będzie się uczył zarządzania.
ck2016-04-19 23:38:49
do mexic:
hiimvizzion już tutaj wiele wyjaśnił. Jesteś chyba kolejnym wróżbitą Maciejem, który zgaduje co sie mogło stać.
Nie bierzesz pod uwagę wielu opraw bez piro. Nie bierzesz pod uwagę, że ew. kary płaci Stowarzyszenie.
Dalej - te transparenty były LEGALNE. A z kolei interwencja ochrony była niezgodna z prawem - gdzie wezwanie do usunięcia tych transparentów?
Wernyhora2016-04-20 07:58:39
Czyżby wybierał sie do startu w wyborach na prezydenta ? :))
kibic2016-04-20 08:23:19
Z tego co kojarzę i śledzę w mediach właścicielem Korony jest prezydent. Żeby ktokolwiek mógł kupić klub musi wyrazić na to zgodę!!! Ale niestety inwestorów z Kielc ma w d...... w ogóle nie podjął z nimi dyskusji ! Strach że za dużo mogą sie dowiedzieć! Lepiej oddać obcemu! Nie zna układów kieleckich!
Widz2016-04-20 11:22:21
Chciałem coś tu napisać ale wszystko zostało napisane. W całości popierzm "r". Jedno tylko jeszcze pytanie do bezradnego K. : co z kontrolą w Koronie ? Gdzie jej wyniki? I czy rada miasta ma zamiar powtórzyć ten sam numer z paprockim co i z choinowskim? Tez uda głupiego i sprawa minie. Gdy ten klub był zarządzany przez ludzi którym choć trochę na nim zależy to na pewno 12000 tys. kibiców byłoby na każdym meczu, a w cieplejsze dni więcej. P.radny się tu wypowiedział to może tez się ustosunkować do ocen tego.
niestety2016-04-20 13:52:26
Nie ma w tym roku wyborów żadnych w mieście (poza tym, który będzie na nowego prezydenta), więc bezradnym nie zależy, aby dopytać się o ukazani audytu. Ich tylko interesują sprawy na Koronie jak PR trzeba sobie poprawić i tyle ich ten klub obchodzi. A potem się śmieją januszkom w twarz, że kolejny raz się dali zrobić w ciula i zagłosowali tak jak powinni i na tego, na kogo trzeba było.
mexic2016-04-20 16:14:32
@ck, hiimvizzion
" Zarząd Stowarzyszenia Kibiców „Zjednoczona Korona” nie mógł zagwarantować w żaden sposób, iż w czasie sobotniego meczu nie zostaną użyte środki pirotechniczne"
Dla mnie 2+2=4, co potem pokazali "kibice" rzucając na murawę race.
Kiedy robi się oprawę bez piro raczej nie ma problemu zagwarantować, że jej nie będzie.

"2. Zabronione jest prezentowanie na transparentach, flagach, banerach lub innych podobnych
przedmiotach albo eksponowanie napisów, symboli, rysunków wyrażających treści:
c) obrażające jakikolwiek klub jego przedstawicieli;"
Szydera też jest formą obrażania ludzi.

Ostatnie wiadomości

Fani Lecha Poznań zamierzają pokazać władzom klubu swoje niezadowolenie. Zapowiadają, że zrobią to podczas najbliższego meczu – informuje TVP 3 Poznań.
Już 2 czerwca na terenie Kielc ruszy Puchar Europy w triathlonie. W imprezie weźmie udział 170 zawodników i zawodniczek, w tym 20 z Polski. Zmagania zostaną rozegrane w okolicach ulicy Zagnańskiej, na której w czasie zawodów mogą wystąpić utrudnienia.
Sandro Mestrić znalazł się w szerokiej 20-osobowej kadrze reprezentacji Chorwacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Miejsca zabrakło dla Igora Karacicia.
W ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Lechem Poznań. Spotkanie przy Bułgarskiej rozstrzygnie o utrzymaniu „żółto-czerwonych” w piłkarskiej elicie.
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w sobotę Korona Kielce zagra finał o PKO BP Ekstraklasę. Żółto-czerwoni zmierzą się bowiem z Lechem Poznań. Stawką meczu jest utrzymanie.
Arbiter Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy między Lechem Poznań, a Koroną Kielce. Będzie to 43. mecz żółto-czerwonych poprowadzony przez tego sędziego.
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszą Koronę Kielce bez Martina Remalce'a w składzie. Belg rządzi i dzieli w środku pola, co tym razem dało wymierne korzyści w starciu z Ruchem Chorzów. Piłkarz został doceniony przez fanów żółto-czerwonych.
Jakub Łukowski ma odejść po sezonie z Korony Kielce – taka informacja pojawiła się na jednym z portali społecznościowych. Kierunkiem transferu ma być Widzew Łódź a o tę pogłoskę zapytany został Kamil Kuzera.
Przed Koroną Kielce finał sezonu. Już w najbliższą sobotę „żółto-czerwoni” zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań. – Nie myślimy o tym, że coś może pójść nie tak – powiedział przed spotkaniem Bartosz Kwiecień, kapitan „Koroniarzy”.
– Ilość złych rzeczy, jaka przytrafiła nam się w tym sezonie sprawia, że to nie może się tak skończyć. Wierzę, że dobre zakończenie meczem w Poznaniu – mówi przed sobotnim starciem z Lechem trener Kamil Kuzera.
Przed Koroną Kielce finał finałów, czyli mecz z Lechem Poznań, którego stawką jest utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek. Szkoleniowiec żółto-czerwonych informuje o sytuacji kadrowej zespołu.
Były zawodnik Vive Kielce Ivan Čupić zakończy sportową karierę i zostanie asystentem trenera RK Zagrzeb.
Protest Industrii Kielce nie został rozpatrzony. Taką decyzję podjął komisarz Orlen Superligi Piotr Łebek.
W drugim finałowym pojedynku Orlen Superligi Industria Kielce podejmie we własnej hali Orlen Wisłę Płock. – To nie jest też tak, że gramy katastrofalnie w ofensywie, tylko Wisła prezentuje się znakomicie w obronie i jest do tych meczów świetnie przygotowana – powiedział Paweł Paczkowski, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.
– Musimy pamiętać, że Płock gra naprawdę dobrą piłkę ręczną – powiedział przed drugim meczem finałowym z wicemistrzami Polski, Krzysztof Lijewski drugi trener„żółto-biało-niebieskich”.
W najbliższą sobotę 25 maja Akademia Piłkarska DAP Kielce podczas uroczystej gali świętować będzie 10-lecie swojego istnienia. To ważne dla całej społeczności DAP Kielce wydarzenie odbędzie się w sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce.
W związku z nieprawidłowo zdobytą bramką w ostatniej akcji meczu Orlen Wisła Płock – Industria Kielce, goście złożyli protest. O ile jego odrzucenia można było się spodziewać, tak argumentacja jest zaskakująca. Komunikat Orlen Superligi skomentowali żółto-biało-niebiescy.
Przedostatnia seria gier na zapleczu przyniosła kilka ciekawych spotkań. Zdecydowanie największe zainteresowanie budziły derby Trójmiasta, w których punkt zdobyty przez Arkę oznaczałby zapewnienie sobie awansu. Gdynianie jednak przegrali, a o awans zagrają w ostatniej kolejce z GKS-em Katowice.
Już w najbliższą sobotę całej piłkarskiej Polsce towarzyszyć będą emocje związane z ostatnią kolejką PKO BP Ekstraklasy. O życie w ostatniej serii gier walczyć będzie Korona Kielce, która zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań.
Przed Industrią Kielce druga (i miejmy nadzieję nieostatnia) Święta Wojna w tym sezonie. Szczypiorniści podejmą w Hali Legionów drużynę Orlen Wisły Płock, która w pierwszym mistrzowskim starciu wygrała 24:23. – Jesteśmy pod ścianą – przyznaje Tomasz Gębala.
Protest Industrii Kielce został odrzucony – poinformowała Orlen Superliga. Trafienia Kiryla Samoili zostało uznane za prawidłowe z powodu... małej liczby kamer.
W sobotę pierwsza drużyna Korony Kielce pokonała Ruch Chorzów, dając sobie nadzieję na utrzymanie. W niedzielę zaś wygraną zanotowali gracze „dwójki”. Wygraną, która przypieczętowała awans zespołu do 3. ligi.
Ekstraklasa S.A. oraz Polski Związek Piłki Nożnej opublikowali terminarz zmagań o tytuł mistrza Polski 2024/2025. Mecze inaugurującej sezon kolejki zaplanowane zostały na weekend 19-21 lipca – tydzień po zakończeniu EURO 2024.
Skrzydłowy Korony Kielce Jacek Podgórski został nominowany do najlepszej jedenastki 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy.
Stoły bilardowe nie są już tylko meblami widywanymi w klubach, hotelach czy na turniejach bilarda. Ostatnie lata przyniosły konstrukcyjne innowacje, które nadały stołom bilardowym zupełnie nowe funkcje i zastosowania. Obecnie stoły bilardowe mogą z powodzeniem stanąć w domowym salonie, na tarasie lub w ogrodzie. Krajowy producent mebli - firma Lissy od wielu lat specjalizuje się produkcji stołów bilardowych. Oferta firmy jest kompletna, dlatego warto poznać najważniejsze rodzaje stołów bilardowy
Marek Papszun został trenerem Rakowa Częstochowa. Szkoleniowiec na tym stanowisku zastąpi swojego byłego asystenta Dawida Szwargę.
Korona Kielce staje przed niezwykle trudnym zadaniem utrzymania w PKO BP Ekstraklasie. Zwycięstwo z Lechem Poznań może sprawić, że stanie się to jednak możliwe.
Po 33. kolejkach PKO BP Ekstraklasy nadal nie znamy ostatniego spadkowicza z ligi oraz mistrza Polski. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej serii gier.
Przepis o młodzieżowcu zostaje na kolejny sezon w PKO BP Ekstraklasie, takie informacje przekazuje portal Meczyki.pl. Co oznacza to dla Korony Kielce?
Ponad 182 tysiące osób oglądało mecze Korony Kielce z wysokości trybun Suzuki Areny. Jest to najlepsza frekwencja w historii kieleckiego obiektu.

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group