REKLAMA

Przed AZS UJK Społem bardzo ważny mecz na szczycie II ligi

07-12-2018 10:24,
Marcin Długosz

Przed drużyną AZS UJK Społem Kielce bardzo ważny mecz w II lidze. Kielczanie podejmą we własnej hali KS AGH Kraków, co stanowi starcie na szczycie klasyfikacji i niezwykle istotny pojedynek w kontekście walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zespoły z Krakowa i Kielc zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Ekipa ze stolicy Świętokrzyskiego przegrała dotychczas tylko jedną potyczkę w sezonie i była to właśnie wyjazdowa batalia w Małopolsce.

REKLAMA

Teraz nadarza się idealna okazja ku temu, aby dogonić rywali w tabeli. W tym celu potrzebne jest jednak zwycięstwo, które na pewno nie przyjdzie łatwo. Mecz rozpocznie się w sobotę, 8 grudnia o godzinie 16:00 w hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJK przy ulicy Świętokrzyskiej 21H. Wstęp dla kibiców wolny.

Tabela grupy 4 II ligi piłki ręcznej. Źródło: zprp.pl

Wydarzenie na Facebooku: KLIK!

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Przemek2018-12-07 16:21:02
Miło, że moja alma mater tak rozbudowała infrastrukturę. Gdy zaczynałem studia, tamta okolica to było middle of nowhere. Jednak inne rzeczy, które się tam dzieją, lepiej przemilczeć. Mam na myśli kształcenie jako takie i masowe ściąganie "przyjaciół" ze wschodu, którzy se bimbają, mają wszystko za darmo i przepycha się ich na siłę na egzaminach, nie wspomnę o reliktach minionej epoki pełniących tam wysokie stanowiska.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group