Losert robi różnicę! Druga święta wojna także dla Kielc!

13-10-2013 15:47,

Lepsi w lidze polskiej, lepsi też w Lidze Mistrzów! Mecz był podobny do tego sprzed tygodnia, bo do przerwy jedną bramką prowadzili gospodarze. W drugiej połowie zespół gości pokazał jednak, kto jest silniejszy. Vive Targi Kielce wygrały w 3. kolejce Ligi Mistrzów z Orlenem Wisłą Płock 30:28!

Ivan Cupić 2

Koniec meczu - Wygraliśmy! Orlen Arena zdobyta drugi raz! Dwa punkty wracają do Kielc! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec!

60. min - Do końca meczu 24 sekundy! Czas dla Wenty! Bunto gooool!

59. min - Atakujemy, ale bardzo długo. Rzuca Julen! Broni Losert!!

58. min - Karny dla Wisły, ale broni LOOOOOOOSERT!!!!!!

57. min - Mamy trochę problemów z grą w ataku, ale jest karny! Julen rzuć to!!!!! RZUCIŁ! 28:27!

56. min - Straciliśmy na chwilę piłkę, ale szybko ją odzyskujemy. No, ale... Wiśniewski daje remis Wiśle. Do końca meczu trzy i pół minuty.

55. min - Baaaaaardzo długo w ataku Nafciarze. Co robią sędziowie? Nic, są spokojni. Nenadić po rękach Loserta... było tak blisko...

53. min - Ależ emocje. Nie możemy odjechać Wiśle.

51. min - Karny dla Wisły. Do piłki pochodzi Ghionea i gol. Prowadzimy jedną, musimy grać jeszcze skuteczniej!

50. min - Tracimy piłkę, ale Wisła się śpieszy, a korzysta z tego Losert, który znów świetnie broni... I znów  strata.

48. min - Jurecki wysoko nad bramką... Szkoda! Całe szczęście, że mamy w bramce Loserta, który broni rzut Syprzaka!

47. min - Wiśniewski dla Orlen Wisły! Płocczanie jeszcze walczą!

46. min - Krzysiek Lijewski skutecznie! Nafciarze w ataku w ciemno do Ghionei, ale broni Losert! Venio gra świetnie! Atakujemy i piłka znów treafia do Aginagalde i prowadzimy 26:23!

44. min - Marcin Lijewski wprost w ręce Loserta! Atakowaliśy, ale tracimy piłkę... i bramkę, bo skutecznie rzuca Ghionea. 24:23.

43. min - No nie! Znów szansa na prowadzenie trójką i znów tracimy. Jest jeszcze kara dwóch minut dla Jureckiego, za odbicie piłki nogą! Mecz wchodzi w decydujący moment!

42. min - Mieliśmy szansę na prowadzenie trzema bramkami, ale niestety tracimy piłkę i Wisła rzuca na 23:22.

42. min - A tak prezentują się nasi kibice (Dziękujemy Pawłowi Papajowi za wysłanie nam tego zdjęcia!):

40. min - Jurecki show! Kolejna efektowna bramka naszego zawodnika! Prowadzimy 22:20. Teraz do obrony w miejscie "Dzidziusia" wchodzi Piotr Grabarczyk.

39. min - Do Płocka przyjechali także członkowie Zarządu Vive Targów oraz przedstawiciele lokalnych władz lokalnych i mogą być zadowoleni, bo nasza drużyna prowadzi!

38. min - Ajajajaj... Aginagalde nieskutecznie...

37. min - Trochę zmarnowanych akcji z obu stron, a w rolach głównych bramkarze z Chorwacji Sego i Losert! Ale prowadzimy dwiema bramkami! I mamy szansę na powiększenie przewagi, ale jest jakieś zamieszanie, bo z ławki biegał Kwiatkowski i faulował Strleka. Nasi reklamowali, że zawodnik Wisły wbiegł ze złego miejsca, ale nic nie będzie. Gramy w ataku!

35. min - Dwie minuty kary dla Tkaczyka i gol dla Wisły!

34. min - Szybka kontra i znów Strlek! 19:17 i czas dla trenera Wisły!

33. min - No i mamy to na co czekaliśmy! Gol Strleka! Wygrywamy 18:17!

32. min - Broni Losert! Mieliśmy kontrę, ale Nafciarze zatrzymali Musę. W ataku kielczanie rozegrali dobrą akcję, którą na bramkę zamienił Aginalde! A piłka znów dla nas! Liczymy na pierwsze prowadzenie w tym meczu!

31. min - Tkaczyk wysoko nad bramką...

31. min - Zaczynamy! Vive w ataku! Kielczanie w składzie: Losert, Strlek, Jurecki, Tkaczyk, Lijewski, Cupić. Do obrony wchodził będzie Żelijko Musa!

Przerwa - Patrzymy na wynik po pierwszej połowie i nie jest on zbyt miły dla oka, ale zaraz druga połowa, a wtedy musi być lepiej!

Przerwa - Podobnie jak przed tygodniem przegrywamy jedną bramką. Miejmy nadzieję, że skończy się jak w minioną sobotę ;)

Przerwa - Mamy jeszcze wolnego, ale Chrapkowski nieskutecznie. Po pierwszej połowie przegrywamy 17:16.

30. min - Adam Wiśniewski dla Płocka, zbiegł ze skrzydła, rzucił z drugiej linii. Mamy jeszcze sporo czasy, aby odpowiedzieć. Wisła broni agresywnie i skutecznie.

29. min - Piłka w rękach Kasy! Atakujemy! Piłka do Aginagalde i karny! Do piłki podchodzi Hiszpan i mamy remis!

27. min - Musimy popracować nad bronieniem, gdy gramy w przewadze, bo Wisła znów rzuca nam bramkę. A dokładniej zrobił to Adam Wiśniewski! Szybko jednak Lijek odpowiada! Trzymamy wynik!

26. min - Lijewski źle do Aginagalde, ale po chwili Lijek odzyskuje piłkę, która wędruje do Cupicia! Chorwat faulowany i mamy karnego!  Na siódmym metrze staje Aginagalde i goool!

25. min - Ajć... Sędziowie pokazali już grę na czas, na rzut rozpaczy zdecydował się Nenadić i zrobił to skutecznie. Gramy w ataku, dwie minuty kary dla Syparzaka! Miejmy nadzieję, że nasi to wykorzystają i doprowadzą choćby do remisu. Choć czekamy też na pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu!

23. min - Orlen Arena jest dziś niemal pełna!

22. min - Coooooooooooooo zrobił Ivan Cupić! To mistrzostwo świata!!! Nasz skrzydłowy rzucał z praktycznie z zerowego konta, a i tak pokonał Sego! Odzyskujemy piłkę i ją tracimy... Choć teraz Michał Jurecki reklamował, że dostał w twarz, ale według sędziów nic nie było. Gospodarze w ataku.

21. min - Gol dla Wisły i dwie minuty dla Chrapkowskiego.

20. min - Eh... kielczanie mogli prowadzić, a przegrywają dwiema bramkami. No już jedną! Bo znów skutecznie Chrapek!

19. min - Mądra gra Wisły, która rzuca bramkę pomimo osłabienia. Szybko dla Vive rzuca Chrapkowski nadal remis! 10:10!

17. min - Piękna akcja kielczan! Jurecki podaje do Aginagalde! A po chwili mamy kontrę, brutalnie faulowany był Strlek i dwie minuty kary dla Nenadicia. Karny dla Vive, ale źle Cupić... Nadal remis, ale Orlen Wisła w czwórkę w polu.

16. min - Bramka Wisły i prowadzą Nafciarze. Faulowany przez Lijewskiego Marcina był Jurecki. Nafciarz otrzymuje dwie minuty kary.

16. min - Szybki mecz nam się bardzo zrobił! Ale po dwóch trafieniach mamy remis po 8! Rzucali Musa i Jurecki!

14.min - Nafciarze spłaszczyli obronę kielczan i bardzo ładną bramkę rzucił Nenadić. Niczym błyskawica odpowiada Lijewski! A i jeszcze gramy dobrze w obronie i piłka dla nas!

13. min - Ciekawy manewr trenera Wisły, bo jego drużyna gra dwoma obrotowymi.

13. min - Nasi odzyskują piłkę! Gramy długo w ataku i rzuca Lijewski! Przegrywamy tylko jedną bramką! O czas prosi Manolo Cadenas!

11. min - Koronkowa akcja kielczan i gol Strleka. Spiker prosi kibiców, aby nie gwizdali... bo to przeszkadza arbitrom. Jaka była reakcja hali chyba nie musimy mówić ;)

10. min - Jurkiewicz dla Wisły...

10. min - Kieleccy kibice są w tej hali w jednej wielkiej grupie, ale pojedyńczo także ;)

9. min - Brawo! Krzysiek Lijewski po szybkiej akcji! Odrabiamy straty!

8. min - Ile można atakować? No nie wiemy, ale najważniejsze, że mamy kontrę i Musa rzuca na 2:5!

7. min - Fatalnie! Krzysiek Lijewski słabo z drugiej linii i piłka dla Wisły. Płocczanie długo atakują.

6. min - Mamy pierwsze trafienie dla naszej ekipy! Bramkę rzuca Strlek. Nafciarze odpowiadają dwiema bramkami i 6. minucie przegrywamy 1:5. O czas prosi trener Bogdan Wenta.

5. min - Zły początek Vive Targów. Mogło to być spodowane grą w osłabieniu, ale i tak w ataku było zbyt dużo błędów. Stratę popełnił jeden z kielczan, a wykorzystał to Lijewski Marcin i jest 3:0!

4. min - Kontra Ghionei i 2:0.

3. min - Szybko sędzia pokazał naszym grę na czas i wysoko nad bramką rzucał Zorman. A po golu Jurkiewicza Orlen Wisła prowadzi 1:0.

2. min - Są pierwsze dwie minuty kary. Otrzymuje je Piotr Grabarczyk za faul na Nenadiciu. Orlen Wisła w ataku prawie dwie minuty, ale piłkę łapie Strlek i atakujemy!

1. min - Nasi bardzo agresywnie w obronie! Dwa razy byliśmy bliscy odzyskania piłki. Żółta kartka dla Cupicia już w 52. sekundzie!

1. min - Zaczynają Nafciarze. Vive Targi w składzie: Szmal, Strlek, Jurecki, Grabarczyk, Lijewski, Zorman, Cupić. Do ataku w miejsce Grabarczyka wchodził będzie Aginagalde!

19.29 - Nafciarze także na parkiecie. Jeszcze Hymn Ligi Mistrzów i gramy!

19.27 - Teraz czas na Orlen Wisłę Płock!

19.26 - Już są!

19.25 - Hymn Ligi Mistrzów oraz prezentacja sędziów. Teraz wybiegają mistrzowie Polski! Gwiiiiiiiizdy!

19.23 - Czas na występ płockich tancerek:

19.19 - W podobną stroną udają się także gospodarze! Jeszcze 10 minut!

19.18 - Do szatni schodzą już mistrzowie Polski z Kielc!

19.15 - W hali są już kibice z Kielc, na początku było trochę "utarczek" słownych z płockimi fanami, ale teraz jest już spokojnie.

19.13 - Rzut oka na tabelę naszej grupy Ligi Mistrzów. Jesteśmy na drugim miejscu, ale THW ma jeden mecz więcej, więc jeżeli kielczanie wygrają w Orlen Arenie wrócą na fotel lidera!

19.10 - Trwa rozgrzewka! Każdy kontakt z piłką Piotra Chrapkowskiego kwitowany jest gwizdami!

19.05 - Na parkiecie są już gracze Orlen Wisły!

19.00 - Halo Kielce! Z Orlen Areny wita Was Wojciech Staniec! Zapraszam serdecznie na relację z tego historycznego meczu! Dziś w Lidze Mistrzów zmierzą się dwie polskie drużyny! My oczywiście liczymy to, że dwa punkty wrócą do Kielc.

16.30 - Trzecie zwycięstwo w obecnej edycji Ligi Mistrzów będą chcieli odnieść w niedzielę zawodnicy Vive Targów. Kielczanie zagrają w Płocku z miejscową Orlen Wisłą. Dla polskiej piłki ręcznej będzie to wyjątkowa chwila, gdyż pierwszy raz dwa zespoły z naszego kraju zmierzą się ze sobą w tych elitarnych rozgrywkach. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Rafał2013-10-13 18:49:28
Przynajmniej dzisiaj jakaś polska drużyna zdobędzie punkty w EHF CL, bo wczoraj w Lublinie kobiety dały plamę.
dudus2013-10-13 19:16:16
Zmieńcie w składzie Bieleckiego na Chrapkowskiego :)
y2013-10-13 19:19:59
SYPRZAKI CO TO ZA ZAWODNIK
adam2013-10-13 19:29:15
Mecz się rozpoczyna , na onecie na pierwszej stronie informacje o meczu, na wp i interii kicha...
zdzichu2013-10-13 19:33:18
Po ogromnym na pół koszulki logu PGNiG widzę, że wojenka Servaasa z ZPRP nie idzie najlepiej hehe
zdzichu2013-10-13 19:49:01
pojęcie gra pasywna jest dla tych sędziów obce.
arcior2013-10-13 19:57:29
Iskierka przebija się z dopingiem słychać w telewizorni
arcior2013-10-13 20:17:42
Marne sędziowanie !!!!
mks2013-10-13 20:18:21
Plock rzuca nam glupie bramki, chyba tylko raz czy dwa razy udalo im sie trafic z dugiej lini, cala reszta to glownie wjazdy w nasza defensywe lub bledy naszej obrony w kryciu, no i Szmal w bramce nic nie pomaga. Jesli poprwimy gre w tylach to bedzie dobrze, bo sytuacje sobie stwarzamy niezle.
niko2013-10-13 20:23:34
Panowie poprawić obronę bo taki Walduś czy Nenadić wchodzą bezkarnie...
dkdd2013-10-13 20:27:31
adam - na wp.pl jeszcze żyją kolejnym meczem o wszystko naszych kopanych. Czy tylko ktos to jeszcze czyta? To juz ich sprawa. Ludzie pojda na cksport albo na onet.