Prawie czterdzieści. Vive gładko wygrało w Szczecinie

09-10-2012 17:20,

Niespodzianki nie było i w przerwie między meczami Ligi Mistrzów, zawodnicy Vive Targów Kielce pokazali klasę w spotkaniu ligowym. W Szczecinie mistrzowie Polski pewnie pokonali Pogoń 39:28. Na parkiecie znów szalał Ivan Cupić, który zdobył 10 goli i był najskuteczniejszy. W sobotę kolejny mecz Vive - tym razem u siebie z Gorenje Velenje!

Tomasz Rosiński 3

Koniec. No i dzisiaj nikt piweczka nie postawi, czterdziesta bramka nie padła :) Dzięki za uwagę i wyrozumiałość w związku z problemami - do zobaczenia w Kielcach! Wojtek Staniec

60. min - Pełne i zupełnie zasłużone zwycięstwo odnieśli w Szczecinie zawodnicy Vive Targów. Podopopieczni Bogdana Wenty pokonali Pogoń 39:28.

58. min - Wybaczcie nam te problemy z serwerem, wiemy, jak muszą Was denerwować. Uwierzcie - my chyba wściekamy się najbardziej, zero komfortu w pracy... Przydałby się bogaty inwestor, ale cóż... :)

57. min - Karnego broni Buchcic, ale dobitka Frelka już skuteczna. Buła gra naprawdę dobrze. 24:37

54. min - Vive kontroluje i powiększa przewagę. na placu gry pojawił się Filip Kliszczyk. Nasi prowadzą 34:23.

51. min - Na boisku jest już także Kamil Buchcic. Na hali słychać tylko kibiców, którzy głośno przez cały mecz dopingują swoją drużynę. 20:33

49. min - Wow! Cupić i Stojkovicia, piękna akcja. Jest karny dla Vive i skutecznie rzuca Ivan.

46. min - Nasza przewaga rośnie, bo już jest 30:18. Na duże słowa pochwały zasługuje obrona, bo nasi gracze co chwilę wyprowadzają kontry. No to obrona - szacuneczek.

45. min - Na boisku pojawia się Bartek Tomczak. Teraz będziemy oglądać jego plecy :) 18:28

43. min - Obrazek z obozu gospodarzy: jeden z członków kadry szkoleniowej do bramkarza: "Jak nie możesz to zejdź!". Na to bramkarz: "jeszcze dwie - trzy akcje". Trener jednak dalej komentuje grę bramkarza i domaga się zmiany. 16:27

42. min - Boi się ich cała liga... a kogo? Ivana Cupicia i Manuela Strleka. Chorwaci przeprowadzili kolejną kontrę. Prowadzimy dychą, a Zaremba dostał karę dwóch minut.

40. min - No i wynik się poprawił. A my z takiej perspektywy oglądamy mecz. Fajnie, prawda? 16:25

39. min - O czas prosi trener Wenta. Nasi gracze popełnili kilka prostych błędów.

38. min - Vive dobrze w obronie. Skutecznie rzucił Cupić. Kielczanom brakuje jednak spokoju w ataku.

36. min - Mecz zrobił się jakby bardziej wyrównany, choć nasza ekipa bez problemu wysoko prowadzi i kontroluje grę. 14:21

34. min - P.S. Jakby ktoś bardzo się wkurzał i miał za dużo pieniędzy, to może nam zasponsorować lepszy serwer ;) Wiecie gdzie nas szukać.

33. min - Na boisku pojawia się Karol Bielecki. Zastępował będzie w ofensywnie Piotra Grabarczyka.

32. min - Vive dobrze w ataku. Dwie kontry na bramki zamienia Cupić. 11:22

31. min - Drugą połowę zaczynają gospodarze. Vive w składzie: Szmal, Strlek, Zorman, Musa, Grabarczyk, Lijewski, Cupić.

Przerwa. Bramki dla Vive: Jurecki 3, Olafsson 2, Stojković 1, Buntić 2, Rosiński 3, Cupić 2.

30. min - Mamy wykupiony naprawdę niezły serwer, ale niestety czasami nie wytrzymuje... Możemy Was za to tylko przeprosić. W Szczecinie przerwa - po pierwszej połowie Vive prowadzi 18:11.

28. min - Wrzutka do Jachlewskiego. Prowadzimy 17:10.

28. min- "mm" chodziło o zawodników grających. Kliszczyk siedzi na ławce. O czas poprosił Wenta.

27. min- Kontra "Siwego" i gol. 16:9. Dobrze gra Sławek Szmal. Dwie minuty kary otrzymuje Żelijko Musa. To już drugie takie jego upomnienie.

26. min - Mieliśmy drobne problemy z Internetem, ale już wszystko jest chyba dobre. Vive prowadzi 15:8.

20. min - Przy stanie 11:7 dla Vive o czas poprosił trener Szczecina.

19. min - Rzuca Buntić. A w bramce z dobrej strony pokazał się Szmal. Wygrywamy 10:6. Gramy w komplecie.

17. min - Gramy w osłabieniu, ale broni a kontrę na bramkę zamienia Olafsson. Niestety w następnej akcji w obronie Thorir dostaję karę dwóch minut.

15. min - Dwie minuty kary dla Żelijko Musy, który zbyt mocno zatrzymywał obrotowego Szczecina.

13. min - Ajć. Nasi teraz nieskutecznie. Przed chwilą sytuacji sam na sam nie rzucił Musa. Po chwili się jednak poprawił. 7:5

10. min- W składzie Portowców gra dwóch byłych zawodników naszej drużyny, czyli Mateusz Zaremba i Bartosz Konitz. Przed chwilą waśnie ten ostatni zdobył piękną bramkę. Wybił się z dwóch nóg. Akcja palce lizać.

8. min - Wygrywamy 5:2. A my mamy dla Was fotkę naszych fanów:

5. min - Ładna akcja Vive i skutecznie rzuca Stojković. Pogoń popełnia błąd, a kontrę wykorzystuje Jachlewski. 3:1.

3. min - Strata Jachlewskiego. Do obrony za Stojkovicia wchodzi Musa. Skutecznie w taku Michal Bruna i 1:1.

1. min - Wynik meczu otwiera Rosiński. Po chwili broni Szmal. Gramy w ataku.

1. min - Zaczynamy w ataku. Vive Targi w składzie: Szmal, Jachlewski, Jurecki, Rosiński, Buntić, Olafsson, Stojković.

17.59 - Blisko minutowe oklaski dla Bogdana Wenty. "To są podziękowana za pracę z kadrą od Szczecina" - powiedział spiker.

17.57 - Przedstawiani są mistrzowie Polski. Nasi zawodnicy dostają oklaski :)

17.55 - Obie drużyny już na parkiecie. Trwa prezentacja.

17.51 - W hali jest około 1000 osób.

17.45 - Tak, w hali w Szczecinie są kibice z Kielc. Ich zdjęcia zamieścimy, gdy zacznie się już mecz. Teraz mamy dla Was inne foto:

17.38 - Nie mamy protokołów meczowych dlatego skład gospodarzy nie jest pełny. Wiemy, jednak że w spotkaniu tym zabraknie Wojciecha Zydronia. W zespole Vive Targów jest za to Bartłomiej Tomczak.

17.35 - Mało kiedy tak jest, ale dziś w Szczecinie nasi zawodnicy dostali oklaski.

17.30 - Z hali w Szczecinia wita Was Wojciech Staniec. Za pół godziny zacznie się mecz Pogoni Szczecin i Vive Targów Kielce. Hala jest już pełna. Ludzie stoją na schodach. A tak z zewnątrz prezentuje się ta hala:

13.30 - Prosto z Czechowa do Szczecina udali się zawodnicy Vive Targów Kielce by rozegrać awansem szóstą kolejkę PGNiG Superligi. Po wysokim zwycięstwie Orlen Wisły Płock z Chrobrym Głogów „żółto-biało-niebiescy” stracili pozycję lidera, jednakże wicemistrzowie Polski mają nad drużyną Wenty jedynie przewagę bramek. Już we wtorkowy wieczór kielczanie będą mieć szansę powrotu na fotel lidera. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

iskra!2012-10-09 17:33:18
Można prodić zdjęcie naszych kibiców z tego co wiem wybrali sie do Szczecina:) a i jesli mozna ogl calej hali:)
kibic-ka2012-10-09 17:36:48
Na dobry początek poproszę zdjęcie naszych kibiców ;D
3000 euro2012-10-09 17:39:43
A Veszprem odjechało znowu - całe Kielce głosujemy!!!

Prosze o zdjęciie kieleckich kiboli! Pozdroowienia!
kibic2012-10-09 17:42:27
Przydałoby się zdjęcie ogólnie hali w środku tak, żeby można było sobie wyobrazić mniej więcej jak to wygląda z Waszej perspektywy :)
daszkiewicz2012-10-09 17:50:18
hala pełna to znaczy ile gdzieś na oko ludzików przyybyło?
xyz2012-10-09 18:13:15
a ja poproszę strzelców bramek i opisy akcji a nie zdjęcia...
kibiCK2012-10-09 18:14:33
Widzę na zdjęciu, że nasi znowu grają w strojach, które są przeznaczone tylko do ... treningów. Wie ktoś dlaczego nie gramy z strojach meczowych, które były dla nas projektowane przed sezonem i w których zagraliśmy 2-3 mecze na początku sezonu?
Vtk.2012-10-09 18:17:25
można pisać kto strzela bramki ?
mm2012-10-09 18:17:33
Oprócz Zaremby i Konitza w składzie Portowców jest jeszcze jeden były zawodnik Iskry - Filip Kliszczyk.
kielczanin2012-10-09 18:18:34
Cwaniaki z radia kielce transmitują mecze tylko u siebie.
@Vtk.2012-10-09 18:31:31
Nikt nie strzela raczej. Co najwyżej rzucają.
fanka .2012-10-09 18:34:52
ale nawet żadne radio ze Szczecina nie transmituje.
peter2012-10-09 18:36:35
...ale się udałeś z tymi strojami,może łatwiej będzie jak zadzwonisz do klubu,a nie pytaj na każdej stronie.
xyz2012-10-09 18:39:11
prośba, napiszesz w czasie przerwy, kto ile rzucił?
marta762012-10-09 18:40:39
dokładnie,spytaj u zródła...
;p2012-10-09 18:43:26
szkoda, że nie ma transmisji nigdzie na zywo, chociaż w radiu mogło byc
stroje2012-10-09 18:49:14
Przecież to było już wyjaśniane..... Na strojach było stare logo EHFu, więc poszły do poprawki.
buuu2012-10-09 18:50:39
@kibiCK zauważ że na pierwszym zdjęciu to jest rozgrzewka dlatego mają stroje treningowe ;p później jak zauważasz mają niebieskie wyjazdowe ;)
kielczanin2012-10-09 18:51:30
Co cksport transmituje na żywo to jakaś paranoja!
kielczanin2012-10-09 18:51:49
kibiCK2012-10-09 18:52:25
Dziwi mnie to, że klub, który ma budżet na poziomie 5 milionów euro nie ma normalnych, meczowych kompletów strojów. Zdradź mi tajemnicę to przestanę pytać.
bax2012-10-09 18:52:47
Kielczanin, wal się na ryj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cnalc2012-10-09 18:56:15
skończcie z tymi strojami. ktoś to już tu wyjaśnił przed chwila
Baron2012-10-09 18:57:20
Cupic jaki dziad! Tylko 2 gole!!!
bax2012-10-09 18:58:20
kibiCK2012-10-09 18:59:06
@buuu - te niebieskie to jest komplet treningowych strojów. Meczowe wyglądają tak: http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/50102ff3826c54_24681948.jpg -- Jak widzisz to zdecydowanie nie to samo co na powyższym zdjęciu.
bax2012-10-09 18:59:10
:p, kielczanin. A płacicie abonament RTV???????
Kibic2012-10-09 19:00:07
A jak atmosfera na hali Wojtek? Miejscowi coś spiewaja? Naszych słychać?
Kielce.2012-10-09 19:00:41
nie wiem dlaczego w takim meczu, gdzie raczej wiadomy jest wynik nie wchodzi Kopara. W sumie to mógłby pograć. Ciekawe czy będzie grał w sobote w LM.
logo_ehf2012-10-09 19:06:18
Może to chodzi o logo EHFu choć nie jestem przekonany. Gdzie jest to "złe" logo? Na rękawie jest poprawne: http://vivetargi.pl/data/mp/_admin800x600/8727/img_3044.jpg
xd2012-10-09 19:13:06
Czepiasz sie ciagle tych strojów. Widziałaś gdzieś identyczne jak na projekcie? O.o Skończ już z nimi. Napisz sobie do prezesa, może coś z tym zrobi xd
mm2012-10-09 19:28:05
a nad zmianą tego systemu transmisji to w ogóle ktoś pracuje ??
hamsik2012-10-09 19:39:35
"Cupic jaki dziad! Tylko 2 gole" - niedługo żeby dogodzić sezonowcom Cupić będzie musiał rzucać po 20 bramek na mecz w którym nawet nie zagra...
miskow2012-10-09 19:40:35
Jak oni mogli stracić 4 bramki w 2 minuty? Bez kitu oni sobie momentami olewają grę, to samo było ze Stalą. W 10 ostatnich minutach Pogoń im rzuciła 1/3 swoich bramek.
mm2012-10-09 19:46:51
Widać po strzelcach bramek, że wszyscy porzucali w tym meczu. Tylko Grabar nic nie rzucił, ale on zapewne grał tylko w obronie.
miskow2012-10-09 19:52:05
Cupić 'dziad' rzucił 10 bramek. Znowu...
kibic2012-10-09 20:19:08
marta76 - nie szkoda, jak dla mnie bez znaczenia. Oni traktują te mecze czysto treningowo a głównym daniem jest Liga Mistrzów.
hbll2012-10-09 20:20:45
Czy w sobotę z Gorenje młyn wraca na sektor E?
do hbll2012-10-09 20:57:56
Jak będzie wiadomo na pewno na stronie będzie info.!!!
pogoniarz2012-10-10 00:52:05
Gratulacje ze Szczecina!
paprykarz2012-10-10 10:06:02
graty za porażkę tylko 11stoma.
jerseyus2012-10-10 10:56:57
Ja jeszcze o tych strojach. To nie są stroje treningowe!!! Na treningach to oni biegają w najzwyklejszych, żółtych koszulkach. To są stroje meczowe Kempy, tylko że standardowe, a nie te według specjalnego projektu. Wyglądają w nich zupełnie normalnie. Powiem więcej, według mnie żółty kolor na tych standardowych jest bardziej wyrazisty.
Angelika2012-10-10 12:21:01
Szczecin pozdrawia Kielce ! ;)
Puste słowa2012-10-10 12:27:48
A ja mam pytanie co z porozumieniem? czy ktoś ma jakieś informacje? Klub milczy, stowarzyszenie milczy, a do meczu coraz bliżej? Co się dzieje?
kibic2012-10-10 14:35:36
jerseyus - masz rację standardowe, których używaliśmy do treningów oraz sparingów a na mecze o punkty miały być zupełnie inne - specjalnie zaprojektowane, które odróżniałyby nasz zespół od innych. Przecież w żółto niebieskim komplecie tych specjalnie zaprojektowanych graliśmy na początku sezonu i nagle... wróciły standardowe ze sparingów? Żadna licząca się drużyna nie gra w standardowych strojach. Każdy ma projektowane pod siebie (patrz. stroje Kempy dla Atletico Madryt albo Fuchse Berlin z obecnego sezonu). Te specjalnie zaprojektowane pod nas były niezłe. Te standardowe/sparingowe wyglądają słabo. Już lepiej było zostać w Hummelu jeśli mają być takie problemy. Minął miesiąc od rozpoczęcia sezonu a my dalej nie mamy strojów, w których mieliśmy grać ten sezon.
przypominam2012-10-10 14:38:01
19652012-10-10 14:40:32
Jak nie ten to inny. Na wyjazdach jest doping i jest dobrze ;))

PS. Szczecin na wiosne do Kielc wpadać.
hbll2012-10-10 14:41:18
@jerseyus -- ale przecież miały być właśnie te według specjalnego projektu. Mieliśmy mieć oryginalne stroje, których nikt inny nie będzie miał. A teraz co? Przyjechała Stal Mielec i miała identyczne stroje co my tylko, że inny kolor. Czy Kempa potrzebuje pół roku na wyprodukowanie tych właściwych strojów? Sezon już dawno się rozpoczął...
ręczny2012-10-10 14:42:01
Pozdrawiam kibiców ze Szczecina i dziękuję za dobre przyjęcie naszego zespołu.
Asmodian2012-10-10 15:19:59
@Puste słowa - a czy ktos ci coś obiecywał? Jeszcze 3 dni do meczu.
helenka452012-10-10 18:32:48
dla mnie to chlopaki moga grac bez strojow :-**
jerseyus2012-10-10 19:27:11
Panowie, ja się z wami zgadzam. Zaprotestowałem tylko przeciwko nazywaniu tych strojów treningowymi.
@Puste słowa2012-10-11 17:01:16
Nie będę wchodził w szczegóły, ale stary KK nie wróci w sobotę. I bynajmniej nie jest to jego wina. Pozdrawiam
@Puste słowa2012-10-11 17:01:17
kibicTV2012-10-11 21:25:00
czyli niema poco przychodzić w sobote, a już myslałęm że bedzie wszystko o'kej
wpnzmud2013-04-01 15:03:44

Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Nie wiem, co stało się w ostatniej akcji, czy to był faul, czy o co tam chodziło – powiedział po spotkaniu Dani Dujszebajew, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Uważam, że sędziowie w tej sytuacji powinni pójść z duchem gry i puścić akcję – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Mecz pełen zwrotów akcji przyszło nam oglądać podczas rewanżowego starcia Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, którego stawką było Final4 w Kolonii. Kielczanie walczyli bardzo zaciekle doprowadzając do rzutów karnych. Tutaj lepsi okazali się gospodarze.
Ponad 600 fanów Industrii Kielce pojawiło się w Magdeburgu, aby wspierać drużynę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Kibice „żółto-biało-niebieskich” przemaszerowali przez miasto.
Przed Koroną Kielce najważniejszy miesiąc w sezonie. Czy maj okaże się szczęśliwy i „żółto-czerwoni” pozostaną w PKO BP Ekstraklasie?
Industria Kielce zgłosiła sześciu młodych zawodników do decydujących starć w Orlen Pucharze Polski. Są to wychowankowie klubu, którzy przed kilkoma tygodniami świętowali znaczący sukces.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:1. – Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, ponieważ musimy walczyć o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu Dominick Zator, obrońca „żółto-czerwonych”.
W poniedziałek nie udało się wykonać milowego kroku w stronę utrzymania. Korona Kielce zremisowała w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego piłkarza żółto-czerwonych w tym meczu?
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. – Wszystko zależy od tego jak gramy po stracie gola, a wtedy najczęściej tracimy kontrolę nad meczem – powiedział po spotkaniu Martin Remacle, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 30. kolejce mecze najwyższej klasy rozgrywkowej obejrzało 144 475 osób.
Lider oraz wicelider na tarczy. Czy seria Hutnika doprowadzi krakowian do 1 ligi?
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” rozegrają wówczas rewanżowy mecz 1/4 finału z SC Magdeburg.
Po 139 dniach zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza doczekali się kolejnego zwycięstwa w sezonie. Podbeskidzie coraz bliżej spadku do 2 ligi.
Kolejny przegrany mecz mają za sobą zawodnicy Radomiaka Radom. Na szczycie tabeli robi coraz ciaśniej.
Puszcza Niepołomice z kolejną zaliczką punktową prowadzącą do utrzymania. Klub grający ten sezon na stadionie Cracovii zremisował z Koroną 1:1, ma 33 punkty na koncie i kosztem żółto-czerwonych plasuje się nad strefą spadkową.
Korona Kielce wciąż w dramatycznym położeniu. Kielczanie zremisowali z Puszczą 1:1. Gola na wagę jednego punku zdobył Martin Remacle. Żółto-czerwoni aktualnie plasują się na 16. miejscu w tabeli. – Spodziewaliśmy się tego, co możemy zastać w Krakowie i rzeczywiście rywal postawił nam trudne warunki – mówi trener Kamil Kuzera.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla „żółto-czerwonych” zdobył Martin Remacle, a dla gospodarzy Roman Yakuba.
Pokaźna grupa fanów Korony Kielce po 15.00 wyruszyła spod stadionu przy ulicy Ściegiennego do Krakowa, gdzie na miejscu będą wspierać swoją drużynę podczas walki o trzy punkty. Na arenie Cracovii podopieczni Kamila Kuzery zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Początek starcia o godzinie 19.00.
Przed Industrią Kielce rewanżowym mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kielczanie zagrają na wyjeździe z SC Magdeburg – Najważniejsze natomiast jest serce i charakter. Uważam, że w tym meczu będzie decydowało wiele rzeczy – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek, obrotowy gości.
W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z SC Magdeburg – Jeśli będziemy robić to samo, co robiliśmy w pierwszym pojedynku, to znów wygramy jedną bramką – powiedział przed spotkaniem Andreas Wolff, bramkarz „żółto-biało-niebieskich”.
To historyczny moment dla kieleckiego klubu. W niedzielę łupem juniorów Polonii Kielce padły dwa medale!
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski rozegrają wówczas rewanż 1/4 finału z SC Magdeburg. – Jeżeli zagramy kompaktowo i zespołowo jako drużyna, nieszablonowo i nieprzewidywalnie, to właśnie tą jednością możemy ich pokonać – powiedział przed spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Podano dokładny terminarz fazy grupowej turnieju olimpijskiego szczypiornistów. W zmaganiach o medale może wziąć udział nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
To będzie mecz, którego stawką może być utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek! Korona Kielce gra dziś wyjazd z Puszczą Niepołomice. Czy żółto-czerwoni dźwigną ciężar gatunkowy tej rywalizacji i zdołają na stadionie Cracovii ograć beniaminka? Zapraszamy na relację tekstową NA ŻYWO!
Orlen Superliga podała dokładne terminy rozegrania meczów finałowych pomiędzy Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock.
Korona Kielce wraca w tym sezonie na stadion Cracovii, by tym razem zmierzyć się z Puszczą Niepołomice. Stawka meczu jest bardzo duża, gdyż rywalizują ze sobą zespoły pretendujące do spadku z PKO BP Ekstraklasy. Gdzie można obejrzeć to spotkanie?
Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych obszarów, na który zwracają uwagę osoby, które aktualnie poszukują pracy. Zgodnie z raportem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji” jest to jeden z najważniejszych czynników, który może zaważyć na tym, czy oferta zostanie uznana za atrakcyjną. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorstw na poważnie analizuje ceny kursów KPP – byle tylko zapewnić pracownikom możliwość rozwoju w tym kierunku. Komu takie szkolenie przyd
Piłkarze Korony Kielce będą mogli liczyć na wsparcie licznej grupy „żółto-czerwonych” kibiców.
W 27. kolejce III Ligi grupy IV świętokrzyskie drużyny zanotowały różne rezultaty. Jakie?
Za nami jeden z ostatnich weekendów handballowych zmagań w niższych ligach. Tylko jeden ze świętokrzyskich zespołów mógł cieszyć się z wygranej.