Postrzelali sobie. Vive lepsze od Stali

03-10-2012 16:38,

Słabiej niż zazwyczaj zaprezentowali się zawodnicy Vive Targów Kielce, ale i tak wygrali z Tauron Stalą Mielec 39:33. W najbliższą sobotę kielczanie znów zagrają w Lidze Mistrzów, a ich rywalem będzie wicemistrz Rosji St. Petersburg.

Damian Kostrzewa

Koniec meczu - No i koniec. Vive wygrało 39:33. To najniższe dotychczasowe zwycięstwo mistrzów Polski w obecnym sezonie. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

58. min - Nieskutecznie Bielecki. Stal ma karnego. Skutecznie rzuca Gliński 37:31.

57. min - A gdy rozgrzewał się Tomczak, to naśladowały go dzieci ;)

54. min - Tomczak zdobył już bramkę! A Vive prowadzi 36:28.

52. min- Na trybunach głośnie "Kopara, Kopara". Na boisku pojawił się Bartek Tomczak!

49. min - Mistrzowie Polski bez dwóch zawodników? Dla nich to nie problem, grę w osłabieniu wygrali 3:2.

48. min - Vive gra w podwójnym osłabieniu, ponieważ po dwie minuty dostali Piotr Grabarczyk i Karol Bielecki.

46. min - Karny, czyli Ivan Cupić. 30:20

45. min - Ależ on efektownie gra! Kto? Karol Bielecki,kórzy rzucił dziś już swoją szóstą bramkę!

43. min - Mecz zrobił się trochę bardziej wyrównany, ale i tak bezpieczną przewagę mają mistrzowie Polski.

41. min - Bramkę zdobywa Mirosław Gudz, a na boisku witamy Kamila Buchcica.

40. min - Czas dla trenera Skutnika. Stal nie może zdobyć bramki już 10 minut i przegrywa już 26:16.

39. min - Na boisko bardzo groźnie upadł Gawęcki. Jednak wychowankowi nic się nie stało i może kontynuować grę.

38. min - Obrona, obrona nikt jej nie pokona? Przez osiem minut Stali się ta sztuka nie udała. Kielczanie zdobili już za to 4 bramki i wygrywają 24:16.

35. min - Tak dziś prezentuje się Hala Legionów:

32. min - Karny dla Vive. Do piłki podchodzi bezbłędny Ivan Cupić. 21:16.

31. min - Trwa druga połowa: Vive Targi w składzie: Szmal, Jachlewski, Bielecki, Grabarczyk, Musa, Buntić, Olafsson.

Przerwa - Obie drużyny długo są w szatni. Jednak już powoli pojawią się na boisku. Najpierw mistrzowie Polski. Po chwili gracze Stali. Zaraz zaczynamy drugą połowę.

Przerwa - Drogi "Daniel24". Trudno powiedzieć dlaczego gramy tak słabo, choć może nawet nie słabo, jest za dużo błędów i za dużo niedokładności. To może wynikać z braku koncentracji. Mamy nadzieje, że w drugiej połowie będzie o wielelepiej.

30. min - Drugiej kontry w ciągu 2 minut nie rzucił Jachlewski, ale i tak Vive po pierwszej połowie wygrywa 20:16.

28. min - Uwagi Wenty poskutkowały na "żółto-biało-niebieskich". Teraz bramkę z kontry zdobył Thorir Olafsson i jest już 19:15.

26. min - Tym tazem o czas poprosił trener gości, dlaczego? Ponieważ dwie bramki z rzędu zdobyli mistrzowie Polski.

25. min - Na placu gry pojawili się Tomasz Rosiński i Mateusz Jachlewski i właśnie ten drugi zdobył teraz bramkę. 16:15.

24. min - Jest temis po 15. Kielczanie grają jak nie oni. Nie przypominają drużyny z niedzielenego meczu Ligi Mistrzów. Zdenerwowany trener Bogdan Wenta poprosił o czas. Już drugi.

23. min - Dziś w Hali Legionów pojawiło się rónież kilku kibiców Stali:

22. min - Z drugiej linii bardzo silnie rzucił Karol Bielecki i mamy remis po 9. Zawodnicy Stali popełnili błąd zmiany. Karą dwóch minut ukarany został również Marek Szpera. Piłka jednak dla Stali, choć wydaje się, że to jest błąd sędziów. Nie ma jednak co narzekać, bo broni Szmal.

21. min - Bielecki trzeci raz! A swoje dorzucił także Stojković. 13:11.

17. min - Słabo, słabo w ataku. Dużo błędów w ataku. Przegrywamy 8:9. O czas poprosił trener Bogdan Wenta.

15. min - Na boisku pojawił się Karol Bielecki, który zmienił Jureckiego. Dutet środkowych obrońców tworzą teraz Piotr Grabarczyk i Żelijko Musa.

14. min - Dwie bramki z rzędu zdobyli kielczanie i prowadzą 8:7. Dodaktowo są w posiadaniu piłki.

11. min - Wczoraj swoje 34. urodziny obchodził Sławek Szmal. My życzymy Kasie dużo, dużo zdrowia! A dziś nasz jubilat zaliczył już kilka udanych interwencji:

9. min - Dwie minuty kary dla Kostrzewy. Mistrzowie Polski jednak popełniają błąd, tracą piłkę i przegrywają 6:7.

8. min - Przełamał się "Dzidziuś"! Ładna bramka.

7. min - Michał Jurecki drugi raz już w tym meczu nie może trafić w bramkę. Z szybką kontrą wychodzą mielczanie i prowadzą 5:4.

6. min - Stal dłuuugo w ataku i gol. Mamy remis po 4.

4. min - Broni Szmal, a karnego na bramkę zmienia Ivan Cupić. 4:2.

3. min - Kielczanie stracili piłkę, ale ją odzyskali, a bramkę na 2:1 zdobył Manuel Strlek.

2. min - Stojković otwiera wynik spotkania. Po chwili wyrównuje Wilk.

1. min - Gotowi? No to zaczynamy, a raczej zaczynają szczypiorniści. Vive Targi Kielce w ataku, w składzie: Szmal, Strlek, Jurecki, Zorman, Lijewski, Olafsson, Stojković. Rastko będzie grał tylko w ataku, w obronie zastąpi go Musa.

18.28 - Po ostatniej kolejce nasza drużyna została liderem PGNiG Superligi. Tak teraz prezentuje się tabela:

18.25 -Kibiców jest jeszcze mało, ale przybywa ich z każdą minutą. A teraz na boisku pojawiają się zawodnicy z Mielca.

18.20 - A tak na parkiecie prezentuje się zdrowy "Kopara":

18.17 - Dziś w składzie mistrzów Polski jest już Bartek Tomczak.

18.16 - Zawdodnicy obu ekip udają się już do szatni.

16.45 - Spotkaniem ze Stalą Mielec zespół mistrzów Polski kończy serię czterech meczów przed własną publicznością. - Mielczanie są bardzo wymagającym przeciwnikiem. Dużo biegają i na pewno trzeba się spocić, aby z nimi wygrać – mówi przed meczem z trzecią drużyną poprzedniego sezonu Sławomir Szmal, bramkarz Vive Targów Kielce. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

emigrant2012-10-03 18:24:27
pokażcie proszę zdjęcie trybun!
Wiślak2012-10-03 18:34:59
Moglibyście zapodać jakieś zdjęcie z trybun dla przyjaciela z Płocka? :)
anonim2012-10-03 18:43:22
Pozdrowienia dla Wojciecha Stańca vel Suchara!
daniel242012-10-03 19:13:17
widze ze iskra marnie gra:/ czemu tak slabo redakcjo?? powinni z 10 do HT prowadzic. pewnie po przerwie zaczna rzucac ale na tych najlepszych trzeba grac 2 polowy super a nie tylko jedna
daniel242012-10-03 19:18:31
tez mam taka nadzieje. wiadomo ze to tylko przetarcie przed petersburgiem ale skutecznosc a przede wszystkim gre w obronie trzeba poprawic. to nie przystoi jednej z najlepszych w Europie druzyn!!
PPPPPPPP2012-10-03 19:24:31
nie ma jakieś mega tragedii STAL MIELEC nie jestem taki słabym zespołem żeby wygrywać już do przerwy wiecej niż 10
daniel242012-10-03 19:31:07
tak nawiasem mowiac to sie dostalem do cksport.pl podczas ostatniego naboru tyle ze Pan Tomek jakos nie mogl sie zgrac zeby sie spotkac:/ pozdro
yang2012-10-03 19:35:21
Przepraszam, a ilu kibiców jest na meczu?
Dico252012-10-03 19:48:17
@daniel24 Nie ma takiego klubu jak Iskra...
MichałCK2012-10-03 20:00:54
Wynik cały czas pod kontrolą. A co do Petersburga to jest to drużyna porównywalna do Stali, a po ostatnich osłabieniach śmiem twierdzić, że nawet gorsza.
Mama Dico252012-10-03 20:02:01
Synku wracaj na tasme...
MichałCK2012-10-03 20:10:11
Mnóstwo straconych bramek. 33!? Jak na mistrza o wiele za dużo!!! To już staje się normą w tym sezonie.
scyzos mks2012-10-03 20:13:44
byla bedzie jest iskiereczka
zKielc2012-10-03 20:47:53
MichałCK - byłem na meczu. Do 40 minuty dopóki bronił Kasa prowadziliśmy 26:16 a Stal od 30 minuty do 40 minuty nie rzuciła nam bramki. W 40 minucie wszedł "Buła" i obronił do końca meczu może 3-4 piłki głównie sam na sam. Z ataku pozycyjnego co Stal rzuciła w kierunku bramki to wpadało. Ostatnie 20 minut to była gra w chodzonego - jedynie Rosa ciągnął i rzucał bramki. Gdybyśmy do końca meczu grali tak jak do 40 minuty to byłoby grubo ponad dychą. Poza tym mamy 1 klasowego bramkarza. Nie wiem czy damy radę pociągnąć dwa miesiące z jednym bramkarzem, bo Buchcica na LM to ja nawet nie liczę.
HBLLove2012-10-03 20:49:46
Całkowicie odpuszczona końcówka meczu... w ostatnich 14 minutach straciliśmy 13 bramek. Do 40-45 minuty byłem zadowolony. Końcówka całkowicie przespana.
Iskra_CK2012-10-03 21:29:06
Mają daleki wyjazd do Rosji a mecz już w sobotę (2 dni przerwy - mecz już w sobotę) więc można im wybaczyć ostatnie kilkanaście minut... ważne, żeby w Rosji zagrać cały mecz na 120%. Trzeba tam pojechać i wygrać pewnie.
Kibic2012-10-03 21:37:15
Wielkie dzięki dla SKPR Iskra za milczenie podczas meczu. Po ugodzie myślałem, że coś drgnie ale dzisiaj widziałem piknik na sektorze pod dachem. Zero współpracy i pomocy, tylko po meczu klakierzy ryknęli iskierka aby zawodnicy spojrzeli na bok. To nie doping tylko błazenada.