Azoty rozbite w Hali Legionów. Dobry początek maratonu Vive!

23-09-2012 14:48,

Mistrzowie Polski nie zawiedli w spotkaniu z Azotami Puławy. Podopieczni Bogdana Wenty pewnie pokonali rywali w Hali Legionów 41:29. Znowu skutecznością popisał się Ivan Cupić, który rzucił 10 bramek!

Kielce, niedziela, godz. 17.00

vs.

Vive Targi Kielce - Azoty Puławy 41:29 (20:17)

4 Mateusz Jankowski

Koniec: - A więc obejrzeliśmy dzisiaj spotkanie bez historii. Nasi szczypiorniści zwyciężyli bardzo pewnie. Znowu klase pokazał Cupić, który rzucił 10 goli. Za uwagę serdecznie dziękuje Mateusz Kępiński

60. min. - Koniec meczu! Wygraliśmy aż 41:29!

58. min.  - Mamy 40 gola! Trochę wykosztuje się dzisiaj Rastko Stojković ;)

56. min.  - Dziesiąta bramka Cupicia!!!

55. min.  - Rosiński na 38:27.

53. min.  - Koncertowa kontra!!! Cupić podaje do już znajdującego się w powietrzu Strleka! Ten pięknym technicznym rzutem pokonał Stęczniewskiego!

52. min.  -Ależ gra w tej połowie Cupić! Już ósma bramkanaszego skrzydłowego!!! Brawo!

48. min.  - Tak. macie racje jest dwóch nowych spikerów. Jeden z nich w zasadzie pełni rolę DJ-a.

44. min.  - Pięknie Jurecki! 31:23! Niektórzy nasi koledzy na trybunie prasowej już postanowili zająć się oglądaniem innego meczu ;) Tam Lech remisuje 1:1 z Pogonią. Więc jest chyba nieco bardziej ciekawie :)

42. min.  - Wojtek siedzi obok i jest bardzo skupiony na meczu, dlatego będzie trudno o suchara :) Ale poprosimy. Tymczasem na parkiecie 29:22

40. min. - Nieco kontrowersyjna decyzja sędziego. Na ławkę kar wysłany został Lijewski. Trener Wenta postanowił za Szmala wprowadzić Rosinskiego, aby w polu była gra 6 na 6. Niestety straciliśmy bramkę i jest 27:22.

37. min.  - Ależ klasa Strleka! Pięknym zwodem minął rywala i pewnie pokonał Stęczniewskiego. Jest już 26:20! Czas dla Azotów.

35. min. - Zrobiło się trochę luźniej na parkiecie. U nas na ławce kar jest Grabarczyk, a u gości Kus i Łyżwa. Wykorzystaliśmy grę w przewadze rzucając bramkę na 24:20.

33. min. - Już jest lepiej. Po akcji Strleka jest 23:20.

32. min.  - Fatalna pierwsza minuta drugiej połowy w wykonaniu naszych szczypiornitów. Azoty przegrywaja już tylko 19:20.

31. min.  - Nieładnie Tylutki. Uderzył Rosińskiego z łokcia i dostał czerwoną kartkę.

31. min. - No to czas na drugą połowę! Rozpoczynamy w składzie Szmal - Cupić, Lijewski, Rosiński, Jurecki, Strlek, Stajković.

Przerwa: Również pozdrawiamy "Niko"! Twojego synka oczywiście także, bo zdrówko najważniejsze!

Przerwa: No to spełniamy prośbę "Nika". Mamy nadzieję, że coś widać :)

30. min.  - Koniec pierwszej odsłony spotkania. Prowadzimy 20:17, a najwięcej bramek dla naszej ekipy zdobył Mateusz Jachlewski, który ma na koncie 5 trafień.

27. min.  - Odskakujemy na 18:14. W naszej bramce pojawia się Buchcic, więc wygląda na to, że nie zobaczymy dzisiaj Cleverly'ego.

24. min.  - Dobra kontra Strleka, który zmienił dobrze spisującego się Jachlewskiego (dotychczas 5 bramek). Obecnie gramy w składzie Szmal - Strlek, Jurecki, Rosiński, Lijewski, Olafsson, Grabarczyk,

22. min.  - Krajewski pewnie z karnego pokonał Szmala. Gramy w osłabieniu po wysłaniu na ławkę kar Zormana. Na szczęście mimo tego Stojković odpowiada bramką na 14:12.

21. min.  - Ładna bramka Lijewskiego. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i zatrzepotała w siatce Stęczniewskiego.

20. min.  - Jest juz lepiej na parkiecie. Wyszliśmy na prowadzenie 12:10.

18. min.  - Spore wymagania masz "Niko" :) To w takim razie powiedz nam po której stronie sektora E patrząc od strony parkietu są wskazane przez Ciebie miejsca. Może utrafimy fotkę z dystansu ;)

17. min.  - Niestety powtarza się sytuacja, w której straciliśmy bramkę grając w przewadze.

15. min.  - Wychodzimy na prostą! Dwie bramki z rzędu i Vive jest na prowadzeniu!

13. min.  - Świetna kontra Jachlewskiego. I przewaga gości wynosi już tylko jedna bramkę.

11. min.  - Puławy grają o jednego zawodnika mniej, a i tak zdobywają bramki. W tej chwili jest 7:5 dla gości. O czas poprosił Bogdan Wenta.

9. min.  - A tak wyglądały trybuny w 1. minucie meczu. Co do dopingu, to jest duż trąbek, klekotek, bębnów, ale śpiewów nie słychać zbyt głośno.

7. min.  - Jachlewski doprowadza do wyrównania, ale zaraz potem bramkę rzucił też Szyba.

6. min.  - Piękna bramka Olafssona na 2:3.

5. min.  - Mocny początek Azotów. Jest 3:1 dla gości. A my gramy mało precyzyjnie w ataku, dlatego puławianie mają szanse na kontry.

2. min.  - Wynik spotkania otwiera Tylutki. Potem Vive myli się w ataku, ale puławianie też nie wykorzystali akcji na podwyższenie prowadzenia. Bezbłędny był natomiast Musa i jest 1:1.

1. min.  - Zaczynamy w składzie: Szmal - Olafsson, Buntić, Jurecki, Zorman, Jachlewski, Musa.

17.07 - Na parkiecie zaprezentowali się już goście. Teraz czas na mistrzów. Witani są oczywiście gromkimi oklaskami.

17.05 - Ze względu na transmisję telewizyjną mecz będzie opóźniony parę minut. W takim razie odpowiemy na pytanie "eldo". Trybuny oczywiście są niemal pełne, ale zobaczymy czy to wpłynie na poziom dopingu. Oby było lepiej niż w poprzednim meczu w Kielcach.

17.02 - Do Kielc przyjechała skromna, ale głośna grupa kibiców z Puław. To będzie pierwszy prawdziwy test klubu kibica Vive. Kto okaże się lepszy na trybunach?

16.59 - A w komentarzach cichutko. Mamy dla kogo prowadzić tę relację? :) Czy będziemy pisali tylko dla siebie?

16.57 - Naszego trenera jednak może cieszyć fakt, że sukcesywnie do zdrowia powracają kontuzjowani zawodnicy. Do dyspozycji Wenty będzie już Marcus Cleverly i Tomasz Rosiński. Pauzować będą jeszcze Bartłomiej Tomczak i Grzegorz Tkaczyk, ale ich rekonwalescencja idzie w bardzo dobrą stronę.

16.55 - Przed naszymi szczypiornistami naprawdę intensywny miesiąc, bo w zasadzie będą oni rozgrywać mecze co trzy dni. Jesteśmy ciekawi jak podopieczni Bogdana Wenty wytrzymają to obciążenie.

16.50 - Piłkarze intensywnie się rozgrzewają. Jak zwykle pełen profesjonalizm.

16.47 - My się przywitaliśmy, to czekamy również na Was! Jesteście tam po drugiej stronie? Jak myślicie, będzie to łatwe zwycięstwo naszych mistrzów Polski?

16.45 - Witamy serdecznie wszystkich kieleckich kibiców prosto z Hali Legionów, gdzie dzisiaj rozpoczyna się wielki handballowy maraton. Jego pierwszym etapem będzie starcie z Azotami Puławy!

15.00 - Przed zawodnikami Vive Targów Kielce trudny okres. Mistrzowie Polski przez najbliższe tygodnie będą walczyć aż na trzech frontach, czyli w Lidze Mistrzów, PGNiG Superlidze oraz Pucharze Polski, a swoje mecze będą rozgrywać właściwie co trzy dni. - Jesteśmy dobrze przygotowani – mówi trener Bogdan Wenta. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Niko2012-09-23 17:23:19
Wrzucicie foto 4-go rzędu miejsca około 20-27 w sektorze E? Nie mogę być na meczu a chce zobaczyć czy są kumple, dzięki.
Niko2012-09-23 17:39:48
Ja mam miejsce idealnie na środku parkietu więc tam celujcie na 4-ty rząd sektoru E
MVP2012-09-23 17:47:33
Wysortowana oprawa się nawet pojawiła... Szkoda że bez żadnego przesłania, ale przecież tego już wam nie wysortują.
ero2012-09-23 17:51:09
lepszy doping był dzisiaj na rezerwach hehe
Niko2012-09-23 17:58:39
Dziękuję Admini, idealna fotka, wszyscy koledzy są a ja w szpitalu z dzieckiem śledzę dzięki Wam wynik. Pozdrawiam
aaa2012-09-23 18:25:41
ponawiam pytanie? czyj jest ten nowy głos w tle?
ivano2012-09-23 19:13:19
Na hali coraz gorzej, doping (Kto wymyślił te trąbki?), muzyka. Mecz słaby w naszym wykonaniu i radziłbym przestać pompować już balon pt. nasza grupa jest łatwa, bo na razie nasza gra wygląda słabo w stosunku do potencjału zawodników. Bielecki cieniutko, cień zawodnika. Ja od tego zespołu wymagam więcej.
J=Hanball2012-09-23 19:28:45
Nowy spiker do bani, zero pojęcia o ręcznej, zero muzyki, co to ma być?
Kibol2012-09-23 20:02:17
Na rezerwach był lepszy doping niż na pierwszej drużynie -.-'
kibic2012-09-23 21:28:31
Zaangażowanie zawodników nie takie jak na Lidze Mistrzów i w sumie nie ma się co dziwić, bo takie mecze jak ten dzisiejszy same się wygrywają. W LM jest już troszkę inaczej. Tam trzeba gryźć parkiet. W polskiej lidze niekoniecznie.
mm2012-09-23 21:31:50
Obecny doping na hali... trąbki (nawet na młynie - wstyd), buczenie, gwizdy i wstawki muzyczne jak na Warmii Olsztyn (kto był ten wie). To mamy obecnie. Jak się przychodzi do hali to nie ma już tej atmosfery co dawniej.
Qba2012-09-23 21:42:39
Do mm - To nie przychodź. Zostań w domu i oglądaj w polsacie. Możesz też dołączyć do KK i pomóc.
pogromca pikoli2012-09-23 22:47:09
A kto by chciał należeć do tego śmiesznego klubu klauna?
fallow der2012-09-23 23:03:44
Qpa w Polsacie wcale to lepiej nie wygladalo.
Matthew Donchatz2013-12-29 16:15:23
You in fact achieve it appear especially straightforward mutually with your presentation yet I to find this topic to live in fact one machine which I feel I'd never twig. It classify of feels very composite and vastly substantial in support of me. I am looking in advance by your subsequently plunk in the lead, I will take a crack at to get the grasp of it!
Charlie Zelle2013-12-30 21:03:41
Some truly polite and useful data on this internet locate, likewise I weigh up the propose and style has fantastic features.

Za nami rozgrywana w środku tygodnia 26. kolejka RSActive IV ligi. Korona II Kielce pokonała 2:1 wicelidera AKS 1947 Busko-Zdrój. Orlęta triumfowały natomiast w Klimontowie 5:4.
Gorąco było nie tylko podczas meczu między Puszczą Niepołomice, a Koroną Kielce. Po spotkaniu doszło do niebezpośredniej konfrontacji trenera Kamila Kuzery ze szkoleniowcem gospodarzy. Dziś sternik żółto-czerwonych ponownie odniósł się do sprawy.
W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Nie wiem, co stało się w ostatniej akcji, czy to był faul, czy o co tam chodziło – powiedział po spotkaniu Dani Dujszebajew, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce po dramatycznym meczu odpadła z Ligi Mistrzów. – Uważam, że sędziowie w tej sytuacji powinni pójść z duchem gry i puścić akcję – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Mecz pełen zwrotów akcji przyszło nam oglądać podczas rewanżowego starcia Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów, którego stawką było Final4 w Kolonii. Kielczanie walczyli bardzo zaciekle doprowadzając do rzutów karnych. Tutaj lepsi okazali się gospodarze.
Ponad 600 fanów Industrii Kielce pojawiło się w Magdeburgu, aby wspierać drużynę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Kibice „żółto-biało-niebieskich” przemaszerowali przez miasto.
Przed Koroną Kielce najważniejszy miesiąc w sezonie. Czy maj okaże się szczęśliwy i „żółto-czerwoni” pozostaną w PKO BP Ekstraklasie?
Industria Kielce zgłosiła sześciu młodych zawodników do decydujących starć w Orlen Pucharze Polski. Są to wychowankowie klubu, którzy przed kilkoma tygodniami świętowali znaczący sukces.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:1. – Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, ponieważ musimy walczyć o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu Dominick Zator, obrońca „żółto-czerwonych”.
W poniedziałek nie udało się wykonać milowego kroku w stronę utrzymania. Korona Kielce zremisowała w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego piłkarza żółto-czerwonych w tym meczu?
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. – Wszystko zależy od tego jak gramy po stracie gola, a wtedy najczęściej tracimy kontrolę nad meczem – powiedział po spotkaniu Martin Remacle, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 30. kolejce mecze najwyższej klasy rozgrywkowej obejrzało 144 475 osób.
Lider oraz wicelider na tarczy. Czy seria Hutnika doprowadzi krakowian do 1 ligi?
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” rozegrają wówczas rewanżowy mecz 1/4 finału z SC Magdeburg.
Po 139 dniach zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza doczekali się kolejnego zwycięstwa w sezonie. Podbeskidzie coraz bliżej spadku do 2 ligi.
Kolejny przegrany mecz mają za sobą zawodnicy Radomiaka Radom. Na szczycie tabeli robi coraz ciaśniej.
Puszcza Niepołomice z kolejną zaliczką punktową prowadzącą do utrzymania. Klub grający ten sezon na stadionie Cracovii zremisował z Koroną 1:1, ma 33 punkty na koncie i kosztem żółto-czerwonych plasuje się nad strefą spadkową.
Korona Kielce wciąż w dramatycznym położeniu. Kielczanie zremisowali z Puszczą 1:1. Gola na wagę jednego punku zdobył Martin Remacle. Żółto-czerwoni aktualnie plasują się na 16. miejscu w tabeli. – Spodziewaliśmy się tego, co możemy zastać w Krakowie i rzeczywiście rywal postawił nam trudne warunki – mówi trener Kamil Kuzera.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla „żółto-czerwonych” zdobył Martin Remacle, a dla gospodarzy Roman Yakuba.
Pokaźna grupa fanów Korony Kielce po 15.00 wyruszyła spod stadionu przy ulicy Ściegiennego do Krakowa, gdzie na miejscu będą wspierać swoją drużynę podczas walki o trzy punkty. Na arenie Cracovii podopieczni Kamila Kuzery zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Początek starcia o godzinie 19.00.
Przed Industrią Kielce rewanżowym mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kielczanie zagrają na wyjeździe z SC Magdeburg – Najważniejsze natomiast jest serce i charakter. Uważam, że w tym meczu będzie decydowało wiele rzeczy – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek, obrotowy gości.
W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z SC Magdeburg – Jeśli będziemy robić to samo, co robiliśmy w pierwszym pojedynku, to znów wygramy jedną bramką – powiedział przed spotkaniem Andreas Wolff, bramkarz „żółto-biało-niebieskich”.
To historyczny moment dla kieleckiego klubu. W niedzielę łupem juniorów Polonii Kielce padły dwa medale!
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski rozegrają wówczas rewanż 1/4 finału z SC Magdeburg. – Jeżeli zagramy kompaktowo i zespołowo jako drużyna, nieszablonowo i nieprzewidywalnie, to właśnie tą jednością możemy ich pokonać – powiedział przed spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Podano dokładny terminarz fazy grupowej turnieju olimpijskiego szczypiornistów. W zmaganiach o medale może wziąć udział nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
To będzie mecz, którego stawką może być utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek! Korona Kielce gra dziś wyjazd z Puszczą Niepołomice. Czy żółto-czerwoni dźwigną ciężar gatunkowy tej rywalizacji i zdołają na stadionie Cracovii ograć beniaminka? Zapraszamy na relację tekstową NA ŻYWO!
Orlen Superliga podała dokładne terminy rozegrania meczów finałowych pomiędzy Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock.