Nielba rozbita. Kielczanie nadal niepokonani w lidze

30-11-2011 17:47,

Zdecydowane zwycięstwo w meczu 13. kolejki PGNiG Superligi odnieśli piłkarze Vive Targów Kielce. Podopieczni Bogdana Wenty pokonali przed własną publicznością Nielbę Wągrowiec 42:27, już do przerwy prowadząc pięcioma bramkami.

Paweł Smoliński

Koniec meczu - Pewne zwycięstwo Vive! A co najważniejsze obyło się bez kontuzji. Już w niedzielę do Kielc przyjadą berlińskie "Lisy". Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Wynik meczu ustalił Kuchczyński. Vive wygrało 42:27.

59. min - Przez całe boisko z piłką pognał Kuchczyński, którzy rzucił bramkę nr 40. W kolejnej akcji piłkę przechwycił Rosiński, a bramkę zdobył Jachlewski.

57. min - Jest odpowiedź Nielby. Nastęnie dwie bramki rzucają kielczanie i mają już na koncie 39 bramek. Ciekawe kto będzie autorem następnej bramki?

56. min - Faulowany Jurasik i mamy rzut karny. Skutecznie wykonuje go Mateusz Przybylski.

55. min - "Sam na sam" z bramkarzem był Kuchczyński, ale Kubiszewski broni. Po chwili skutecznie Krajewski. 36:26.

54. min - Festiwal poprzeczek. Najpierw dwie w wykonaniu przyjezdnych, a następnie jedna kielczan.

52. min - Trybuny się ożywiły, ale nadal zdecydowanę przewagę mają kielczanie, którzy prowadzą 35:25.

50. min - Kielczanie przechwytują piłkę. Na boisku pojawił się Mateusz Przybylski. A bramkę zdobywa Rastko Stojković.

49. min - Szóstą swoją bramkę dziś rzuca Tomasz Rosiński i jego drużyna prowadzi 32:21.

48. min - Karny dla Nielby. 31.21.

45. min - Jest trafienie dla Nielby, autorem bramki Michał Tórz.

44. min - I kolejny raz "Siwy" z kontry. Jest 30:18. O czas prosi trener Nielby.

43. min - Rzuca "Rosa" i prowadzimy "dychą". Za chwilę znów bronią nasi zawodnicy, a bramkę rzuca Mateusz Jachlewski. 28:17.

41. min - Kielczanie prowadzą wysoko, ale nadal bardzo skupiony jest Cleverly.

40. min - Piękna akcja Vive!!! Wrzutka Tkaczyka do Kuchczyńskiego i jest 26:17.

40. min - Czas dla Bogdana Wenty.

39. min - Dwie minuty kary dla Urosa Zormana. Vive wygrywa 25:17.

35. min - "Młody" dla Vive. Błyskawiczna odpowiedź Nielby. Prowadzimy 23:17.

34. min - Bronią kielczanie. Ale popełniają błąd w ataku. Z szybką kontrą wychodzą goście, ale broni Marcus.

31. min - Druga połowa zaczyna się od udanej interwencji Cleverly'ego. A po chwili bramkę rzuca Kuchczyński.

Przerwa - Zawodnicy obu drużyn już na parkiecie, zaraz zaczynamy drugą połowę.

Przerwa - A teraz będziemy mieli konkurs. Trzeba będzie rzucić piłkę do bramki.

30. min - Jest jeszcze jedno trafienie Nielby. Po 30. minutach Vive prowadzi 19:14.

29. min - Kielczanie popełnili dwa błędy w ataku. Przy piłce jest Nielba i mamy bramkę. 19:13.

27. min - Na parkiecie jest też Grzegorz Tkaczyk i po jego bramce Vive Targi prowadzą 19:11.

25. min - Na boisku pojawił się kontuzjowany ostatnio Piotr Grabarczyk, na ławce siedzi nadal Michał Jurecki.

23. min - Znów dobrze w bramce Cleverly, który podaje do Olafssona. Wydawało się, że Islandczyk będzie miał trudności ze złapaniem piłki, ale nie... jest bramka i prowadizmy 17:9.

21. min - Piłkę i tak przechwycili kielczanie, którzy przeprowadzili ładną zespołową akcję zwieńczoną trafieniem Olafssona.

20. min - Dwie minuty kary dla "Józka". Wszyscy zastanawiają się dlaczego?

19. min - Na boisku pojawił się Mariusz Jurasik. I po chwili oddał nieskuteczny rzut, ale i tak w dalszym ciągu drużyna gospodarzy prowadzi 12:8.

18. min - Rzuca Rafał Przybylski i bezradny był Cleverly.

17. min - Bardzo dobrze grają kielczanie i sędziowie nie są w stanie im tego popsuć. O czas prosi trener Nielby - Dariusz Molski.

16. min - Kolejna kontra Vive, i bramka Tomczaka. 11:6.

15. min - Długo Nielba w ataku i Vive przechywa piłkę. Do kontry biegnie Buntić, ale sędziowie oddają piłkę zespołowi gości. Jedna z naszych koleżanek siedzących obok stwierdziła: - Widać, że sędziowie z Płocka

13. min - Szybka kontra Vive i bramkę rzuca Islandczyk. To już jego trzecie trafienie dzisiaj. A Vive prowadzi 10:6.

12. min - W ostatni poniedziałek popularny "Totti" obchodził 32. urodziny. My sympatycznemu zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia.

11. min - Pięknie ze skrzydła rzucił Olafsson i jest 8:6.

10. min - Rzuca "Rastko" i prowadzimy 7:5.

9. min - Nielba zmiejszyła straty do jednej bramki (6:5). Jest karny dla Vive, do piłki podchodzi Stojković.

8. min - A tak prezentują się dziś trybuny:

6. min - Kolejną ładną bramkę rzucił Tomczak, kielczanie dobrze popracowali w obronie, piłkę przejął Rosiński i podał do Olafssona, który pokonał Kubiszewskiego.

4. min - Stojković z koła, a po chwili Rosiński z kontry. 3:2 dla Vive.

3. min - Festiwal błędów w ofensywie obu drużyn. Przed chwilą w poprzeczkę trafił Olafsson. Bramkę rzuca Przysiek i Nielba prowadzi 2:1.

1. min - Piękną wkrętką na początku meczu popisuje się Tomczak, ale po chwili odpowiedź Nielby. Mamy remis po 1.

1. min - Zaczyna drużyna gospodarzy. Vive Targi w składzie: Cleverly, Olaffson, Buntić, Zorman, Rosiński, Tomczak, Stojković.

18:33 - A teraz salwa gwizdów, bo dzisiejszy mecz sędziują panowie z Płocka... ;)

18:31 - Wszyscy wstali z miejsc. Trwa prezentacja gospodarzy.

18:29 - Nielba zaprezentowana. Duże oklaski dostał były piłkarz naszej drużyny - Marek Kubiszewski.

18:27 - Zawodnicy obu ekip udali się już do szatni.

18:22 - W takich koszulkach rozgrzewce pojawili się dziś podopieczni trenera Bogdana Wenty:

18:18 - Spoglądamy na skład Vive Targów Kielce i widzimy w nich kontuzjowanych ostatnio Piotra Grabarczyka i Michała Jureckiego. Liczymy na występ obu tych zawodników w dzisiejszym meczu.

18:04 - Jesteśmy już w Hali Legionów. Zawodnicy powoli się rozgrzewają. W tej chwili na trybunach jest mało osób.

17.50 - Podopieczni trenera Bogdana Wenty nie zwalniają tempa. Choć w niedzielę grali w Madrycie, to już w środę podejmować będą Nielbę Wągrowiec. Drużyna gości nie przegrała czterech ostatnich ligowych meczów. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

studentka_2011-11-30 18:01:19
Witajcie :) liczę na dobrą grę naszych ulubieńców zakończoną wygraną i pamiętajmy GRAMY RAZEM :)
pozdrowienia dla redakcji cksportu :)
zenek2011-11-30 18:12:39
ej studentka, jestes fajna studentka?:)
WRC2011-11-30 18:17:56
Witam serdecznie a ja licze na dobra gre Nielbistów
fan_ka2011-11-30 18:18:52
12 minuta meczu wisły z jurandem i mamy remis po 2 :P
kibic-ka2011-11-30 18:18:58
dziś niestety pozostaje mi tylko Wasza relacja.. :( bez urazy oczywiście :D
studentka_2011-11-30 18:30:03
każda studentka jest fajna :P a jak kibicuje iskierce to już wg :)
shadow2011-11-30 18:31:38
@kibic-ka, dobra i relacja ;)
Studentka1112011-11-30 18:32:31
Liczę na dobrą grę chłopaków :) Pozdrawiam :)
studentka_2011-11-30 18:33:59
fredy12011-11-30 18:35:10
witam wszystkich, ja liczę, że Nielba postawi niełatwe warunki Kielcom :)
luzak2011-11-30 18:39:56
coś dużo tu dzisiaj studentek :) dziewczyny do UV nie idziecie? :P
ML2011-11-30 18:42:58
a ja pozdrawiam Wojtka - prowadzącego relacje ;)
kibic-ka2011-11-30 18:44:41
shadow - no musi mi wystarczyć.. :) ale w niedzielę to już na żywo i na maksa! :D Hala pusta ?
Nielba2011-11-30 18:46:59
cieszcie sie ze Kubiszewskiego nie macie firanka w bramce
studentka_2011-11-30 19:04:01
Z Krakowa to troche za daleko do UV :)
ehh2011-11-30 19:06:37
17:9 i po co chodzic an te mecze... ale nuda..
studentka_2011-11-30 19:11:04
chodzi sie na mecze dla zespołu a nie dla wyniku... :)
Długo Nielba w ataku2011-11-30 19:16:18
nom muszą pooddawać kilka piłek ...bo wisła traci już 5 punktów więc muszą coś trochę zrobić żeby zaczęli odrabiać ale i tak im się nie UDA:)
studentka_2011-11-30 19:16:50
ML2011-11-30 19:44:12
Ciekawe, kto piwo postawi :)
studentka_2011-11-30 19:56:37
końcówka należy do skrzydłowych :) dzieki za relacje i pozdrowienia :)
AVE ISKRA :)
studentka_2011-11-30 20:01:04
Studentka1112011-11-30 20:01:53
No i mecz nie za ciekawy ale wysoka przewaga Kielczan :) No to czwartego widzimy się na Hali :) ;)