Vive przegrało w Madrycie. Do sukcesu zabrakło niewiele

27-11-2011 19:34,

Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Vive Targów Kielce, ale niestety przegrali w Madrycie z Atletico 28:27. Niemniej cieszy postawa naszych zawodników. A już za tydzień do Kielc przyjadą "Lisy" z Berlina. To może być kluczowy mecz dla kielczan.

3 Tomasz Rosiński

Koniec meczu - Niestety nie tym razem. Sukces był blisko, ale w końcówce zabrakło szczęścia. Pomimo wszystko kielczanie zagrali bardzo dobrze i mogą z optymizmem czekać na kolejne mecze Ligi Mistrzów. A już za tydzień zagrają z Fuchse Berlin. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Tkaczyk i dwie bramki, ale niestety przegrywamy 28:27.

59. min - Karny i gol Lazarova, przegrywamy 28:25...

58. min - Będzie ciężko, bardzo ciężko. Dodatkowo tracimy piłkę. Zostało 120 sekund.

57. min - Skutecznie Jurkiewicz. Do końca dwie i pół minuty.

57. min - Faul w ataku Jurasika i piłka dla Atletico. O czas poprosił trener Dujszebajev. Oj mamy ogromne emocje!

56. min - Stojković sam na sam z Sterbikiem, ale nieskutecznie. Bramkę rzuca Lazarov. A Tkaczyk ze złości aż kopną w słupek.

56. min - Piłka dla Vive!!! Kontra Tkaczyka, ale "Młody" był faulowany. Gramy w ataku.

55. min - Tomczak ze skrzydła. Vive znów świetnie w obronie. Emocje udzieliły się Wencie, który został ukarany żółtą kartką.

54. min - Wysoko w obronie kielczanie, ale karny dla Atletico. Do piłki podchodzi Lazarov i gol.

53. min - Kontra Rosińskiego i znów mamy remis. 24:24.

52. min - Ogromne emocje czekają nas w końcówce! A teraz Tkaczyk i przegrywamy 23:24.

51. min - Jest bramka dla Atletico. Następnie faul w ataku Vive, ale po chwili to samo robią gospodarze.

50. min - Rosa! 23:22.

50. min - I znów trzeba odrabiać dwie bramki strat.

49. min - Tracimy piłkę...

48. min - Długo w ataku Atletico, ale niestety dla  nas skutecznie... A na boisku pojawił się Sławek Szmal!

47. min - Tkaczyk! Odrobiliśmy dwie bramki strat! Mamy remis po 21!

46. min - Mógł być remis, ale Kuchczyński przekroczył linię. Ale piłka znów dla Vive.

45. min - Przegrywaliśmy 21:19, ale skutecznie rzuca Jurasik.

43. min - Jak oni to robią? Już wydawało się, że kielczanie wybronią tą akcję, ale piłka trafia do Luca Abalo i przegrywamy 20:19. A rzut "Rosy" broni i tracimy piłkę.

42. min - I niestety dwie minuty kary dla Olafssona, ale bronimy i piłka dla kielczan. Na boisku pojawił się Patryk Kuchczyński. Rosiński i mamy remis po 19.

41. min - Faulowany Rosiński. Dwie minuty kary dla Jurkiewicza. A karnego na bramkę zamienia Stojković.

40. min - Tym razem ładnie "Józek" z lewego skrzydła, ale po chwili odpowiada Abalo. W sytuacji sam na sam ze Sterbikiem myli się Stojković. Skutecznie Atletico, które prowadzi 19:17.

38. min - Znów błąd Jurasika, tracimy piłkę i przegrywamy 17:16.

38. min - Nieskutecznie Jurasik i kontra gospodarzy. Dwie minuty kary dla Rastko Stojkovicia i karny dla Hiszpanów. BRONI Cleverly!

37. min - Aj... Błąd Jurasik, po chwili bramka dla Atletico i znów remis.

36. min - Nieskutecznie Abalo i piłka dla Vive Targi!

36. min - Jurasik świetnie do Stojkovicia i prowadzimy 16:15. Wcześnie bramkę rzucił Abalo.

34. min - Do piłki podchodzi Stojković i prowadzimy 15:14.

33. min - Zorman z podłoża i remis po 14. Po chwili kontra Vive i karny!

32. min - A w miejsce Bunticia pojawił się Jurasik

31. min - Guardiola i przegrywamy 13:14.

31. min - Obie drużyny wyszły już z szatni. Drugą część spotkania zaczyna Atletico.

Przerwa - W minioną środę kielczanie włączyli się do akcji „Szlachetna paczka”. Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub czegoś dowiedzieć o tej akcji zapraszamy tutaj. A poniżej prezentujemy zdjęciu z zakupów drużyny Bogdana Wenty.

Przerwa - MKB Veszprem przegrało dziś u siebie z berlińskimi „Lisami” 24:33. To nienajlepszy wynik dla naszej drużyny, ale nie oznacza też, że nie mamy szans na awans. One są nadal, i to bardzo duże. Kluczowy może być sobotni mecz Vive Targów, wtedy ich rywalem będą „Lisy”. A tak teraz prezentuje się tabela Grupy B Ligi Mistrzów:

Przerwa - Szkoda kilku ostatnich akcji w ataku, bo mogliśmy prowadzić. Ale nie jest źle, można powiedzieć, że jest bardzo dobrze! A Wam jak podobała się pierwsza połowa meczu?

30. min - Fatalny błąd kielczan w ataku, ale rzut Kallmana z kontry broni Cleverly. Po pierwszej połowie mamy remis po 13.

29. min - Wkrętką z prawego skrzydła popisał się Buntić. Niestety błyskawiczna odpowiedź Atletico. A my popełniamy faul w ataku, szybką kontrę wyprowadzają gospodarze i remis po 13.

28. min - Słabo w ataku kielczanie i kontra gospodarzy. Ale ciągle prowadzimy 12:11. Czas dla Bogdana Wenty.

27. min - Skutecznie z koła Stojković, ale po chwili odpowiada Lazarov.

25. min - Jurkiewicz indywidualnie i 11:9. Po chwili kontrę gospodarzy broni Cleverly!

25. min - Zdenerwowany trener Atletico prosi o czas dla swojej drużyny.

24. min - Kolejny raz kapitalnie broni Cleverly. A w ataku jest karny dla Vive, rzuca Stojković na 11:8.

22. min - Świetną zespołową akcję kończy Stojković i jest 10:8.

21. min - Kielczanie grają bardzo walczenie w obronie, było blisko obrony, ale niestety bramkę rzucają Hiszpanie.

20. min - Ładna bramka Tkaczyka, a po chwili kontra Olafssona! Prowadzimy 9:7!

19. min - Wydawało się, że znów obroni Clevelry, ale nie... jest bramka Lazarova. Kolejny raz na tablicy wyników remis. Tym razem po 7.

17. min - Brawo dla Marcusa! Cleverly obronił właśnie rzut ze skrzydła Kallmana. Buntić rzuca skutecznie i wygrywamy 7:6.

16. min - A my mamy w pamięci mecz z poprzedniej kolejki i wtedy kielczanie zaczęli grać dużo słabiej po kwadransie, liczymy, że teraz tak nie będzie. I znów mamy remis po bramce Tomczaka.

14. min - Czysta sytuacja Stojkovicia, ale Rastko nieskutecznie. Lpiej pod bramką Vive Targów zachowali się gospodarze, którzy prowadzą 6:5.

14. min - Źle rzucał z drugiej linii Butnić, a szkoda, bo była szansa na podwyższenie prowadzenia... a jest remis po 5.

12. min - Z drugiej linii rzuca Tkaczyk! Bardzo efektowna bramka! Błąd w ataku Atletico i piłka dla Vive.

11. min - Kiril Lazarov i jest po 4, a po chwili popełniały błąd w ataku.

10. min - Szkoda tylko, że popełniamy proste błędy w ataku. Przy stanie 3:4 straciliśmy piłkę.

9. min - Przyzwoice gra dziś defensywa "żółto-biało-niebieskich", a trzeba przypomnieć, że brakuje dwóch pierwszych środkowych obrońców - Piotra Grabarczyka i Michała Jureckiego.

7. min - Dobry początek w wykonaniu naszej drużyny, bo jest 4:2. Mieliśmy znów piłkę w ataku, ale był faul w ataku.

5. min - Jest! Bardzo ładna akcja Zormana i prowadzimy 3:1, ale szykbo odpowiadają zawodnicy Atletico.

4. min - Mogliśmy zdobyć trzecią bramkę, ale nie tym razem. A bramkę zdobywają gospodarze i jest 2:1.

3. min - Vive Targi w składzie: Cleverly, Tomczak, Tkaczyk, Zorman, Buntić, Olafsson, Stojković.

2. min - Dobry początek naszej drużyny! Rzuca Zorman i jest 2:0.

1. min - Zaczynają kielczanie i wynik otwiera Rastko Stojković!

20:13 - Obie drużyny już na parkiecie, za chwilę zacznie się mecz.

20:11 - - Nikt z nas nie będzie lekceważył rywala, pomimo takiego zwycięstwa, bo mogą nam zrobić psikusa, a ostatnim co chcemy to tracić punkty u siebie. Chcąc zdobyć pierwsze miejsce w grupie musimy wygrywać wszystkie mecze we własnej hali i starać się zdobyć jak najwięcej punktów na wyjeździe – powiedział nam po poprzednim spotkaniu obu drużyn Mariusz Jurkiewicz. My mamy jednak nadzieję, że „żółto-biało-niebiescy” zrobią psikusa Atletico. A wy myślicie, że jak dziś będzie?

20:06 - Pamiętacie jak rok temu kielczanie najpierw przegrali u siebie z FC Barceloną Borges, a kilka dni później zremisowali na wyjeździe? Mamy nadzieję, że dziś również wszystkich zaskoczą.

20:01 - Taką niezbyt tęgą minę po tym meczu miał Tomasz Rosiński. Mamy nadzieję, że dziś „Rosa” będzie w lepszym nastroju.

19:54 - Bardzo trudny mecz przed drużyną Vive Targi Kielce. Dziś podopieczni Bogdana Wenty zagrają w Madrycie z Atletico. Kielczanie zapowiadają ambitną walkę i obiecują poprawę, bo 16 listopada przegrali u siebie z tą drużyną 29:37.

19.45 - - Mamy szansę na korzystny wynik – uważa Thorir Olafsson, przed niedzielnym meczem Vive Targów. Tego dnia kielczanie zmierzą się w Madrycie z tamtejszym Atletico. Do stolicy Hiszpanii wybrała się również duża grupa kibiców „żółto-biało-niebieskich”. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

M_M2011-11-27 19:53:22
Będę zadowolony z walki i nieodpuszczania do końca meczu...
martin2011-11-27 20:57:16
Dlaczego nie ma Waszego przedstawiciela w Madrycie??? Jesteście profesjonalnym portalem, czy odwalacie amatorszczyznę???
M_M2011-11-27 20:57:33
Nie jest źle. Oby tak do końca.
...2011-11-27 21:37:14
Jurasikowi proponuję pić i palić więcej.. Może zacznie grać jeszcze lepiej ......
ddd2011-11-27 21:44:49
Jurkiewicz zdradził Polskę.
bartildo2011-11-27 21:45:44
Jurasik ty niemoto, nieudaczniku, cioto przegrales nam mecz! Rastko mial pilke meczowa ale to co robil ten grubas jurasik to przechodzi ludzkie pojecie. Wenta gdzie ty masz oczy nie wiem ile strat mial jurasik ale conajmniej 5 a Buntic nadal siedzial na lawce. Zaremba by chociaz rzut oddal a nie tak jak ten same faule w ataku. To ze przegralismy ten mecz to wina dwoch osob wenty i jurasika. Rastko nie trafil trudno ale oddal rzut chociaz. Szkoda gadac moze po kolejnym niewypale w lidze mistrzow Bertus sie ocknie i wywali Wente i jego kumpla od piwa jurasika bo oni do tej druzyny sie nie nadaja.
mm2011-11-27 21:47:24
ja tu czegoś nie rozumiem, poco cała drugą połowę gra Jurasik który popełnia proste błędy a taki Zorman na ławce. Jurasik to niech gra ale w naszej lidze a nie z Atletico.
jerseyus2011-11-27 21:47:39
Szkoda!!! Było blisko...
kosma2011-11-27 21:50:48
Staniec, dlaczego nie poleciałeś do Madrytu?
absolutnie_wkurzony2011-11-27 21:52:55
Unikając wszelkich przekleństw, złości, czy innych złych zachowań, chcę tylko zadać jedno pytanie. O czym myślał trener Wenta, wpuszczając na boisko Pana Jurasika, który gra, jakby mu się nie chciało, nie wspominając o popełnianych przez niego błędach i wielu innych kontrowersyjnych sytuacjach. Czemu Buntić zszedł z boiska, nie wspominając o dłuższej nieobecności Tomczaka, czy Zormana, który w I połowie grał naprawdę dobry mecz. Przegraliśmy to na własne życzenie i żadne tłumaczenia, dot. klas rywali, nie mają tutaj żadnego znaczenia...
ajajaj2011-11-27 21:57:38
szkoda,wielka szkoda! Błędy Józka i nie rzucona bramka Rastko po pięknym zwodzie zadecydowały, jednak od Atletico dzieli nas to, że grają równo przez całe 60 min całym składem
bartildo2011-11-27 22:06:53
Ten mecz przegrali dwaj przyjaciele od piwa wenta i jurasik. Nie chce mi sie nawet o tym gadac bo wszystko jest oczywiste kazdy widzial co sie dzialo. Bertus wywal wente i jurasika tez. Jesli tego nie zrobisz obawiam sie ze bedzie kolejny klops w lidze mistrzow i oby w lidze nie bylo niespodzianki. Obym sie mylil ale dla mnie Wenta nic nie robi.
michał2011-11-27 22:13:06
Wielkie brawa dla naszych zawodników zagrali świetne zawody i należą im sie ogromne słowa uznania w tej drużynie dzisiaj problemem nie był Mariusz Jurasik bo jest bez formy i już ( chociaż dziś gral jeszcze w miare) ale problemem jest i trzeba sobie to otwarcie powiedzieć BOGDAN WENTA błędy błędy i jeszcze raz błędy trenerze nikt mi nie powie że Buntic i Zorman nie dograli by do końca meczu w lidze polskiej mają w rundzie zasadniczej 20 treningów i dwa mecze normalne z płockiem już mam dosyć filizofii WENTY do niczego to nie prowadzi
michał2011-11-27 22:17:53
WiernyISKRA2011-11-27 22:20:08
Bartildo weź się opanuj! O czym ty wogóle mówisz? Nie rozumiem cię, przegrywamy tylko jedną bramka z wielkim klubem! Trzeba się cieszyć jeśli chodzi o naszą grę! BRAWO CHŁOPAKI ! I'm proud :)
do bartildo2011-11-27 22:20:42
Walnij się mocno w łeb. Wenta nic nie robi i właśnie dlatego niewiele brakło do zwycięstwa nad jedną z trzech najlepszych drużyn świata. O porażce zdecydowały indywidualne błędy zawodników (vide m.in. Jurasik), a nie ustawienie drużyny, nieuku. Zespół taktycznie ustawiony był bardzo dobrze.
jasny2011-11-27 22:24:59
Odpier... się od Jurasika. To nasz wielki Bóg Ojciec popełnił błędy i robi to coraz częściej. Może zastanówmy się nad nowy trenerem. Noka podobno mało zarabia.
subiektywny2011-11-27 22:36:39
Absolutnie zgadzam się z tym co napisali "bartildo" i "absolutnie wkurzony". Pozdrawiam
Tak tylko pytam2011-11-27 22:39:12
bartildo (27-11-2011 22:06)
Koleś nie kompromituj się. To, że Jurasik nie zagrał dobrego meczu to jedno, drugie to po jaką cholerę chcesz zmieniać trenera, który w lidze ma komplet zwycięstw, a w ostatnim meczu LM przegrał z faworytem i to minimalnie bez kluczowych zawodników M. Jureckiego i Grabarczyka. Skoro taki jesteś mądry to wymień CWANIACZKU trenera, który może zastąpić Wentę w Kielcach W TEJ CHWILI. Znasz takiego? Ponowię Ci pytanie. Kto o zdrowych zmysłach zwalnia trenera, gdy w lidze krajowej ma komplet zwycięstw i to bardzo przekonywujących a w LM przegrał z drużynami bardzo dobrymi. Vesprem czy Atletico to póki co zespoły lepsze (przegrana z Nimi hańby nie przynosi), a takie niedoceniane Fusche Berlin wygrało dzisiaj na wyjeździe 9 bramkami właśnie z Węgrami. Trochę pokory synek i wiary, ok? Chłopaki dzisiaj przegrali jedną bramką z gwiazdamy z Madrytu. Dla mnie cwaniaczku, to Ty jesteś kibicem sukcesu. Piszesz, że przegrali przyjaciele od piwa. Kim Ty #urwa jesteś by używać takiego języka względem tych ludzi? Cwaniaczku idź do BERTUSA podejdź do niego i powiedź, Panie BERTUS :"wszystko jest oczywiste kazdy widzial co sie dzialo...wywal wente i jurasika tez. Jesli tego nie zrobisz obawiam sie ze bedzie kolejny klops w lidze mistrzow i oby w lidze nie bylo niespodzianki".
GWARANTUJE CI synek, że prezes z miejsca zabije Cię ŚMIECHEM. Jurasika nie ma po co wywalać, skończy mu się kontrakt, a prezes będzie próbował na tą pozycję pozyskać Krzyśka Lijewskiego. Zobaczymy co wyjdzie. Zmiana trenera, to wizja rozkapryszonego dzieciaczka, który ma zły humorek, bo "jego" zespół przegrał 1 bramką na wyjeździe w LM w Madrycie (drugiej drużyny poprzedniego sezonu LM), a on przecież nie jest przyzwyczajony do porażek "swojego" zespołu. OBY BYŁO jak najmniej TAKICH INTERNETOWYCH CHAMÓW oraz pseudoprezesów i znawców jak bartildo to będzie tylko spożytkiem dla polskiego sportu. Nawet bym Ci nie odpisał człowieku na Twojego posta, ok masz swoje zdanie, najlepiej ZESPÓŁ przegrał, ZWALNIAĆ trzeba mieć winnego itd. Spoko, twoja opinia, no problem. ALE zdanie lekceważące tych co COŚ OSIĄGNĘLI W jakiejkolwiek dziedzinie i to w tak lekceważącym stylu, to człowieku to jest to takie małostkowe i typowe dla polskich internetowych troli, że chciałem Ci jedynie uświadomić, że jesteś jednym z nich. Serio, podejdź do Bertusa i powiedz mu to co napisałeś tutaj. Najlepiej jakbyś to nagrał i wrzucił na YT. Jesteś odpowiedzialny za to co piszesz?
absolutnie_wkurzony2011-11-27 23:17:43
"subiektywny" też pozdrawiam :)
a ja sie tak tylko2011-11-27 23:30:08
pytam jak można było posadzić na końcowe kluczowe momenty na ławkę Zormana i Bunticia którzy grali znakomicie??!! Po co w ogóle na parkiecie pojawił się Pan reprezentant Polski Kuchczyński skoro tylko potrafił stać w kącie i spalić jeden rzut?? Naprawdę tak trudno było dać odpocząć Zormanowi i Bunticiowi np. między 30-40 min?? czy też 35-45 min?? Bogdana decyzje już od jakiegoś czasu są kompletnie szokujące i tu sie nie ma z czego cieszyć bo jesteśmy na 5 miejscu a z takim składem i potencjałem jakim my dysponujemy nie powinniśmy mieć większych problemów z zajęciem 4 miejsca, bo owszem mamy najsilniejszą grupę ze wszystkich ale w swoim składzie mamy praktycznie samych REPREZENTANTÓW krajów bardzo mocnych w świecie szczypiorniaka i pozycja jak i gra jaką prezentujemy w meczach u siebie gdzie to powinien być atut jest bardzo daleka od zadowalającej. I możesz mi wierzyć lub nie ale Bertus bardzo poważnie zastanawia się nad zmianą trenera po sezonie. Pozdrawiam :)
absolutnie_wkurzony2011-11-28 00:08:50
"Tak tylko pytam" każdy ma prawo do swojej opinii i nie bluzgaj tu nam. "Bartildo" faktycznie użył trochę za mocnych słów, jednak każdy dobrze wie, że ten mecz był do wygrania. Złe decyzje trenera - trudno, zdarza, aczkolwiek lepiej będzie, jak zostanie to potraktowane przez trenera Wentę, jako nauczka na przyszłość. Teraz trzymać kciuki za mecz z Fusche, bo wydaje mi się, że będzie to spotkanie na wagę awansu z grupy. Wszyscy na halę i robimy doping tak, jak na dzikiej karcie ! Iskierka !
Tak tylko pytam2011-11-28 01:07:37
Czyli co nicki: >bartildo< >jasny< >subiektywny< >absolutnie_wkurzony< >a ja sie tak tylko< Zmienić trenera bo przegrał mecz 1 bramką? Jeden z Was napisał, że Noka jest >Zvonimir Serdarušić< jest wolny, więc co? Zmieniamy. Brać go, bo jest znany, ma nazwisko, jest w dodatku bezrobotny, dużo osiągnął. Nawet nie wiadomo czy ten słynny NOKA będzie chciał trenować Kielce i czy stać klub na tego trenera. Zachowujecie się jak rozkapryszone dzieci, którym znudziły się już zabawki i chcą od razu mieć wszystkie te najlepsze, najdroższe. Ogarnijcie się. Sytuacja z trenerem jest prosta. Odzyskać MP i zdobyć PP, wyjść z grupy LM. Czy Wy nie widzicie, że komentarze na temat ZWALNIANIA trenera po przegranym meczu JEDNĄ bramką z Atletico Madryt są śmieszne? Przypominacie mi kibiców płocka, którzy po każdej porażce zwalniają trenera. Kilka nicków nie zwolni trenera, zrobi to prezes. A co do typa >a ja sie tak tylko (27-11-2011 23:30)< "jak można było posadzić na końcowe kluczowe momenty na ławkę Zormana i Bunticia którzy grali znakomicie??!! Po co w ogóle na parkiecie pojawił się Pan reprezentant Polski Kuchczyński skoro tylko potrafił stać w kącie i spalić jeden rzut??..." itd. Człowieku marnujesz się, masz genialne pomysły mógłbyś zostać świetnym trenerem. W końcu KAŻDY jest mądry PO meczu, a nie PRZED meczem, prawda? "I możesz mi wierzyć lub nie ale Bertus bardzo poważnie zastanawia się nad zmianą trenera po sezonie." KRÓTKO. Możesz wierzyć portalom >ZK.pl< ja nie wierzę. Swoje źródło opierasz na stronie internetowej, na której każdy może napisać co chce. Proste? Chyba, że masz informacje od samego prezesa, wtedy to możesz go sobie przekonywać do zwolnienia Wenty od zaraz. Jakie ja mam zdanie na temat trenera Wenty? Jak zwalniać to po sezonie. Czy zwalniać to też sprawa do przemyślenia po sezonie (oczywiste?), a nie TERAZ, w momencie, gdy on nawet nie jest w połowie o_O. Może przerzućcie się na kibicowanie Polonii Warszawa. Ona ma fajnego prezesa, który by Was ZWOLNIŁ, od myślenia;] Pozdrawiam :)
Tak tylko odpowiadam2011-11-28 11:57:22
Uwierz, że Bertusa stać na zatrudnienie Noki. A co za tym idzie stać go też na kosztowną "wizerunkowo" decyzję jaką jest zwolnienie Wentyla. Czyż nie widzisz tego, że zespół pomimo sukcesywnie zwiększanego z roku na rok kapitału ludzkiego nie robi żadnych postępów pod względem schematów gry? Przykłady?

Szybka kontra? Ewidentnie nam "nie leży", ale dlaczego - bo tak ("spychologicznim" okiem patrząc) czy zespół nawet nie wysila się by stosować ten element gry? Jeśli tak, to dlaczego? Obrona 5-1? Gdzież się ona podziewa, czyżby Wentyl pedantycznie dopracowujący ten aspekt od dawien dawna, skrzętnie schował go przed rywalami, by wyjać asa z rękawa w najmniej spodziewanym momencie? W upragnionym Final 4?

Bieżący sezon jest testem dla całego zespołu, włącznie ze sztabem szkoleniowym. Bertus nie zawaha się wyciągnąć konsekwencji wobec osób, które zostały obdarzone zaufaniem po zeszłorocznej, ligowej klęsce.
bartildo2011-11-28 15:06:44
Do tak tylko pytam. Chce tylko zapytac co Wenta zmienil, poprawil w grze naszego zespolu odkad przyszedl? Kazdy ma swoje zdanie i kazdemu nie dogodzisz. Nie praw mi tu moralow co mam mowic bo dobrze wiem co powiedzialem. To co chcialem to powiedzialem i tak to widze a ty nie cwaniakuj, ze jestes taki wszechwiedzacy. Dla mnie twoja wypowiedz jest zenujaca. Zero argumentow. Czy to ze w polskiej lidze wygrywamy bez wysilku to zasluga wenty? W polskiej lidze mozna wygrywac jednym i tym samym schematem ale nie w lidze mistrzow. Uwazam ze porownywanie pracy wenty w lidze polskiej do ligi mistrzow jest bezsensu. Umiesz krytykowac innych a tak naprawde nie podales zadnego argumentu ktory by cie usprawiedliwil. Wenta to czlowiek nie tej epoki a to co wygrywa to tylko dzieki swietnej kadze a nie taktyki. Dzisiaj meczow nie wygrywa sie sama gra ale taktyka. Gdzie my mamy kontre? Caly czas cisniemy jeden schemat z wybiegnieciem rastko i tyle. Gdyby nie umiejetnosci pilkarzy mieli bysmy problemy w polskiej lidze. To ze przegrywamy z jedna z najlepszych druzyn 1 bramka to znaczy ze gdyby lepsza taktyka i zmiany ten mecz powinnismy wygrac. Mamy sklad na czolowke europejska ale nie ma kto tym pokierowac. Twoja wypowiedz mnie nie poruszyla bo to wlasnie po twojej wypowiedzi widac to chamstwo o ktorym mowisz. Jesli nie masz argumentow to nie pisz bzdur i nie bluznij na innych piszac swoje filozoficzne mysli ktore sa bezpodstawne.