Vive Targi pokonuje Juranda Ciechanów

16-10-2011 15:38,

Bardzo słaby mecz zobaczyli kibice w Hali Legionów. Jednak co najważniejsze spotkanie z Jurandem Ciechanów zakończyło się zwycięstwem Vive Targi Kielce 36:27. W niedzielnym meczu trener Wenta oszczędzał kilku swoich zawodników. Na parkiecie zabrakło Piotra Grabarczyka, Michała Jureckiego, Thorira Olafssona i Denisa Bunitcia.

Kielce, niedziela, godz. 17.00

Vive Targi Kielce - Jurand Ciechanów 36:27 (19:11)

Tomasz Malesa

Koniec meczu - Bardzo senny mecz zobaczyli kibice w Hali Legionów. Najważniejsze, że wygrali go kielczanie i obeszło się bez kontuzji. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

60. min - Koniec meczu Vive Targi wygyrało 36:27.

59. min - Bramkę rzuca Grzegorz Tkaczyk i prowadzimu 35:25.

57. min - Dwie minuty kary dla Zaremby.

57. min - Senna atmosfera udzieliła się również kieleckiej ławce:

55. min - Faulowany Stojković, ale jego karnego broni Grzybowski.

52. min - Vive Targi nieskutecznie w ataku. Najpierw źle rzucał Kuchczyński, a później Tkaczyk. Brawa dla bramkarza Juranda - Rafała Grzybowskiego.

51. min - Kielczanie znów prowadzą "dychą" - 31:21.

50. min - Kontra Vive i bramkę rzuca Zaremba. "Zarek" był faulowany przez Damiana Malandego, który dostał dwie minuty kary. To już trzecie upomnienie dla zawodnika Juranda i otrzymuje on czerwoną kartkę.

48. min - Podwójne wykuczenie. Na ławkę kar wedrują Grzegorz Tkaczyk i Damian Malandy. Stojković nie łapie piłki, ale nieskutecznie rzucał też zawodnik Juranda, mamy 28:21.

47. min - Vive znów źle wyprowadza kontrę. Trener Wenta jest chyba bardzo zdenerwowany.

46. min - Czas dla trenera gości. A na parkiecie witamy tancerki. Na ich widok siędzy obok kolega zapytał? - Czy one są w piżamach?

45. min - Kontra Vive... ale nieskutecznie rzuca Stojković... Ciągle 27:20 dla naszej drużyny.

43. min - Kielczanie utrzymują bezpieczną przewagę, choć teraz gra toczy się na zasadzie "gol za gol". Najpierw rzucał Malesa, później Rosa, a teraz Tomasz Klinger.

42. min - A Vive prowadzi 26:18.

41. min - Zapraszamy dziś do zobaczenia galerii z meczu Vive - Jurand autorstwa Pauli Dudy. Niestety mamy smutną wiadomość. Po tym spotkaniu Paula oddaje akredytację i wyjeżdza za granicę. Aby temu zapobiec od kilku dni prowadzona jest akcja - "Zabierz Pauli paszport". Ten kto wymyśli najlepszy powód dla którego Paula ma zostać w Kielcach dostanie specjalną nagrodę, ufundowaną przed redaktora naczelnego.

35. min - Dwie minuty kary dla Grzegorza Tkaczyka. A Vive prowadzi już tylko 21:14.

34. min - "Rosa" na tym zdjęciu wyszedł jak "struś pędziwiatr". A w tej chwili kielczanie prowadzą 21:13.

32. min - A my prezentujemy bardzo fajne zdjęcie Tomasza Rosińskiego:

31. min - Musieliśmy trochę poczekać na piłkarzy z Ciechanowa, ale już są. Vive Targi w składzie: Cleverly - Kuchczyński, Zaremba, Rosiński, Tkaczyk, Tomczak, Stojković.

Przerwa - Na boisku są już zawodnicy. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

Przerwa - W następny czwartek Vive Targi zagra w Płocku z Orlen Wisłą. Jeżeli ktoś jest chętny na wyjazd będzie mógł się zapisać za tydzień na meczu z Silkeborgiem. Jedziecie? Tych, którzy nie pojadą już teraz zapraszamy na relację live - Scyzyrkiem Wyryte! prosto z Orlen Areny.

Przerwa - A widzieliście już lub mieliście okazję jechać nowymi autobusami ze zdjęciami zawodników naszego klubu? Tak oto się one prezentują (fot.vivetargi.pl):

30. min - Koniec pierwszej części meczu. Prowadzimy 19:11.

29. min - Słabszy okres gry naszego zespołu i tracimy trzy bramki z rzędu.

28. min - A wy drodzy czytelnicy jesteście z nami?

25. min - Senna atmofera na trybunach. Trwa pełna dominacja Vive. Kielczanie prowadzą już 15:5.

23. min - Znów Rastko z karnego.

22. min - Pomimo tego, że dziś jest niedziela a i rywal słaby to w Hali Legionów zjawiło się dużo kibiców.

20. min - Powoli rośnie przewaga "żółto-biało-niebieskich". Po dwóch bramkach z rzędu Mateusza Zaremy jest 12:4.

19. min - Karny dla Vive! Bramkę zdobywa Rastko Stojković i jego drużyna prowadzi 10:4.

17. min - Z boiska z grymasem na twarzy schodzi Oleg Semenov. Mamy nadzieję, że nie jest to jakaś poważna kontuzja.

16. min - Bardzo ładnie z wyskoku rzucał Jurasik.

16. min - Znów bardzo dobrze broni Szmal! Piłka dla Vive.

14. min - Bardzo ładnie bramkarza gości przelobował Tomczak i prowadzimy 8:4. Czas dla Juranda.

11. min - Karnego broni Szmal! Ciekawe o czym przed meczem myślał Zorman?

10. min - Vive prowadzą 5:3, ale gramy w osłabieniu, bo dwie minuty kary otrzymał Stojković.

6. min - Karnego na bramkę zamienia Stojković, prowadzimy 3:1

6. min -Wiecie kto jest drugim trenerem Juradna Ciechanów? Jest nim oczywiście Andrzej Marszałek. Ci, którzy pamiętają jeszcze mecze na Krakowskiej wiedzą kim on jest. A tym, którzy nie pamiętają śpieszymy wyjaśnić. Andrzej Marszałek to były bramkarz Wisły Płock. Był on jednym z głównych aktorów pojedynków na linii Kielce-Płock. Oj wiele razy napsuł krwi naszym zawodnikom. Można go nie lubić, ale trzeba stwierdzić, że był bramkarzem światowej klasy.

4. min - Jest pierwsze trafienie dla naszej drużyny. Bramkę rzuca Mateusz Przybylski i prowadzimy 1:0.

4. min - Bardzo senna atmosfera, a my mamy małą sensację, bo ciągle jest 0:0.

2. min - Zagraliśmy słabo w ataku i piłka dla Juranda.

1. min - Zaczyna Vive. Kielczanie w składzie: Szmal - Tomczak, Przybylski, Zorman, Jurasik, Kuchczyński, Stojković.

17:01 -To jest zły weekend dla kieleckiego sportu. W piątek przegrał KSS i Korona. Wczoraj Fart. Dziś liczymy na zwycięstwo Vive Targi. Choć wydaje nam się, że ważniejsze od dwóch punktów będzie zdrowie zawodników. Bo już za tydzień grają u siebie z Silkeborgiem, a w następny czwartek zmierzą w Płocku z Orlenem Wisłą.

16:59 - A teraz trwa prezentacja Vive Targi Kielce!

16.56 - Zawodnicy zeszli już do szatni.

16.50 - Jesteśmy już na hali! Zawodnicy się już rozgrzewają.

15.45 - Po dwóch meczach Ligi Mistrzów drużyna Vive Targi Kielce zagra w polskiej lidze. Rywa - lem kieleckiej drużyny będzie beniaminek PGNiG Superligi – Jurand Ciechanów, który w obecnym sezonie wygrał jeden mecz. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

mistrzunio2011-10-16 15:39:48
czy pęknie 50 bramek? OBY!
arek2011-10-16 15:49:03
nie wiem komu chciało się wydawać pieniądze na taki nudny mecz, w porównaniu z tym (chodzi mi o rywala, o brak walki) to już taniec z gwiazdami jest ciekawszy...
ligowy mistrz2011-10-16 15:50:18
Po co? Dostaniemy dodatkowe punkty za to?
zakompleksiony2011-10-16 16:25:27
mecz naszych braci z Płocka
arek2011-10-16 16:28:55
naszych braci z Płocka? a to dobre hahahaa!!!
mm2011-10-16 16:50:28
kiedy grają z nami są naszymi rywalami, kiedy grają w LM reprezentują nasz kraj tam. Także można ich wtedy nazywać braćmi :)))
Dico252011-10-16 17:03:34
chyba nie można...
Jacoob2011-10-16 17:27:28
a z głową wszystko w porządku? Jak ja tego nienawidzę... bo Polska drużyna gra w Europejskich pucharach to nagle wszyscy mają jej kibicować? Jak ktoś chce to nie zabraniam, ale niech mówi za siebie, a nie za wszystkich... Bo ja np. nigdy nie będę kibicować czy Wiśle Płock, czy wiśle Kraków, nawet jak będą grać w finale LM z Barceloną czy kimś tam.
mm2011-10-16 17:27:56
Ja tam nie widzę w nich wrogów, Vive dało ciała i nie zdobyło mistrzostwa, winę widzę w zawodnikach naszego klubu a nie Wisły Płock, to jest sport. Wiadomość o wygranej Wisły dzisiejszego dnia mnie cieszy i tyle w tym temacie.
kolega2011-10-16 17:28:47
dajcie fotkę trybun z obu stron :)
jaco2011-10-16 17:38:42
Kibiców dużo nawet na meczu z Ciechanowem. A ktoś tu kiedyś mówił, że nie ma zapotrzebowania w Kielcach na ręczną. A na LM nawet jakby była hala 7-8 tys to myślę, że przy normalnych cenach biletów byłaby zawsze pełna. Od czasu do czasu spojrzałem na mecz Wisła - Petersburg i tam na Lidze Mistrzów kibiców jest na moje oko porównywalnie z tym co w Kielcach na meczach z drużynami pokroju Juranda.
eldo2011-10-16 17:38:49
jesteśmy, śledzimy tą nudę :)
arek2011-10-16 17:39:12
czytam Waszą relację i podtrzymuję swoje zdanie: całe szczęście, że zostałem w domu i nie musiałem wydawać na to "widowisko" pieniędzy
shadow2011-10-16 17:39:19
"- A wy drodzy czytelnicy jesteście z nami?"
Jesteśmy z Wami!! CKsport jesteśmy z Wami!! ;)
jurand2011-10-16 17:39:29
Jesteśmy jestesmy.. Ciechanów też śledzi ten me.....eee tą lekcję handballu.
woojek2011-10-16 17:39:51
A może "drodzy oglądacze"? :D
fan2011-10-16 17:40:35
mm - a ja mam gdzieś ich drużynę. W lidze zawsze będzie to wróg numer jeden. Tak było, jest i będzie. W LM mnie nie interesują. Albo inaczej są mi obojętni.
Jacoob2011-10-16 17:41:07
@mm czy jedynym powodem do nienawiści między fanami Iskry a Wisły Płock, jest to, że Iskra przegrała ostatnio z nimi w finale play-offów?
pozdro2011-10-16 17:44:45
dla ludzi z Ciechanowa!
hektor2011-10-16 17:57:35
Jacoob Wisły/Petrochemii nie lubiło się w Kielcach od lat (i vice versa) i nie sądzę aby się cokolwiek zmieniło. Natomiast jeśli chodzi o puchary to dla mnie jest obojętne jakie wyniki osiągają, a biorąc pod wzgląd promowanie piłki ręcznej i jej rozwój w kraju idealnie by było gdyby oba zespoły wyszły z grupy LM w tym sezonie. Płock ma grupę łatwą i raczej na pewno z niej wyjdzie (wystarczy, że wygrają wszystkie mecze u siebie prócz z HSV), my natomiast mamy sytuację ciężką i awans będzie zależał od wielu czynników.
jurand2011-10-16 18:05:24
jeszcze tylko 5... teraz się przebudzą, teraz zaatakują... :)
Dlugi2011-10-16 19:48:30
Paula ma zostać, ponieważ musi zostać przeproszona za rok przez grajka z Ciechanowa, za to, ze ją w przerwie piłką rąbnął :P
sulejmani2011-10-16 20:14:27
"Ja tam nie widzę w nich wrogów, Vive dało ciała i nie zdobyło mistrzostwa, winę widzę w zawodnikach naszego klubu a nie Wisły Płock, to jest sport" - oo kurde tekst tygodnia... Długo sie handballem interesujesz? I zapamiętaj chłopcze ten klub to nie zadna sortownia vive targi coś tam, tylko ISKRA !!!