Pierwsza połowa zdecydowała. Vive Targi rozgromiło Zagłębie

18-09-2011 17:51,

Pogrom w Hali Legionów! Zespół Vive Targi Kielce rozbił Zagłębie Lubin 44:26, dzięki czemu kielczanie nadal będą liderem PGNiG Superligi. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był Rastko Stojković, który rzucił 11 bramek.

Piotr Obrusiewicz 2

60. min. - Niewiele zabrakło, aby kielczanie zdobyli 50 bramek, ale wynik 44:26 robi wrażenie. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min. - "Józek" na 44:25. A do końca meczu zostało 55 sekund!

58. min. - Dwie minuty kary dla Rastko Stojkovicia. A Vive Targi pewnie prowadzi 43:24.

57. min. - Kulejący Mateusz Zaremba opuszcza boisko. Mamy nadzieję, że to nic poważnego.

55. min. - Spoglądamy na protokół meczowy i co widzimy? Każdy z kieleckich zawodników rzucił dziś bramkę! Oczywiście z wyjątkiem bramkarzy :)

54. min. - Goool! Mariusz Jurasik! To pierwsza bramka "Józka" w tym meczu! A Vive prowadzi 40:23.

53. min. - Już 39 bramek po stronie kielczan. Czekamy na 40. trafienie!

51. min. - Szybka kontra i gol Patryka Kuchczyńskiego! Vive prowadzi 38:21. Część dziennikarzy ogląda na swoich laptopach finał Mistrzostw Europy.

49. min. - Chyba trudno będzie o 50 bramek, ale liczymy, że będzie dużo ponad 40. Teraz jest 37.

46. min. - W tej połowie lepiej grają zawodnicy z Lubina, a wyróżniającą się postacią jest bramkarz Adam Malcher.

45. min. - Dwie minuty kary dla Fabiszewskiego i Vive Targi prowadzą 35:17, grając w przewadze.

43. min. - Czas dla Zagłębia. Dziś na meczu możemy podziwiać tancerki z grupy działającej przy KCK. Tak się prezentują:

41. min. - Uwielbiamy to!!! Tkaczyk rzuca z dwóch nóg! Vive prowadzi 32:16.

39. min. - Trochę kar rozdali sędziowie. Na ławce siedzą Zaremba (Vive) i Orzłowski (Zagłębie).

35. min. - Zrobiliśmy małą sondę wśród siedzących obok dziennikarzy. Pytanie brzmiało – czy Vive rzuci dziś 50 bramek? I jakie wyniki? 4 głosy za tym, że kielczanie tyle rzucą, zero przeciwko.

33. min. - Trener Wenta mówił, że takie mecze to szansa dla Przybylskiego. Wychowanek kieleckiego klubu znów rzucił bramkę! Efektownie z drugiej linii.

32. min. - Bardzo dobrze Przybylski. "Bioły" rzucił z biodra, a Vive prowadzi 27:9.

31. min. - Piłkarze już na parkiecie. W zespole Vive Targi mamy kilka zmian – na boisku pojawili się Marcus Cleverly, Patryk Kuchczyński, Mateusz Przybylski oraz Mateusz Jachlewski.

Przerwa. Zawodnicy wyszli już z szatni. Zaraz zaczynamy drugą połowę.

Przerwa. Ale oni grają dziś! Koniec pierwszej połowy, Vive prowadzi 26:9. Jak myślicie, kielczanie rzucą dziś 50 bramek?

29. min. - A tak w "żółto-biało-niebieskich" barwach wygląda Bartek Tomczak.

25. min. - Trzeba pochwalić kielecką obronę, grają oni dziś bardzo dobrze.

23. min. - Dominacja Vive jest ogromna. Dwie bramki z rzędu rzucił Tkaczyk, a jego drużyna prowadzi już 21:6.

21. min. - Do czterech razy sztuka? Dla Olafssona tak, bo dopiero za czwartą próbą zdobył bramkę. Chwilę później "Totti" pognał do kontry i pokonał Świrkulę.

19. min. - Na boisku pojawili się Tkaczyk i Rosiński.

18. min. - Dwie bramki z rzędu rzuciło Zagłębie.

17. min. - To jest wyjątkowy mecz dla Bartka Tomczaka, bo do Kielc trafił z Lubina. Popularny "Kopara" rzucił już dziś 4 bramki.

15. min. - Bramkę rzuca Piotrek Grabarczyk, a karą dwóch minut ukarany został Mikołaj Szymyślik.

14. min. - Kolejny karny dla Vive i piąty gol Stojkovicia. Kielczanie prowadzą już "dychą".

12. min. - Bardzo dobry mecz rozgrywa Sławomir Szmal. A nasi piłkarze prowadzą już 12:3.

10. min. - Bramka dla Zagłębia, ale błyskawiczna odpowiedź Bartka Tomczaka i prowadzimy 8:2.

9. min. - Czas dla Zagłębia. Gospodarze prowadzą 7:1. Nasz zespół musi wygrać różnicą dziesięciu bramek, aby został liderem PGNiG Superligi. Jak myślicie, uda im się?

8. min. - Kolejny karny dla Vive Targi. Do piłki podchodzi Stojković i pewnym rzutem pokonuje Michała Świrkulę.

7. min. - Pierwszą bramkę dla "Miedziowych" zdobył Paweł Adamczak.

6. min. - Dwie szybkie kontry w wykonaniu kielczan na bramkę zamienili Tomczak i Stojković, Vive prowadzi 5:0.

4. min. - I znów karny dla Vive. Tym razem rzucał Bartek Tomczak. Wydawało się, że bramkarz odbił piłkę, ale ta jednak trafiła do bramki. Chwilę później do kontry znów pognał Tomczak i kielczanie prowadzą 3:0.

3. min. - Strata Zagłębia. Kielczanie rozgrywają atak pozycjny, a bramkę rzuca Stojković.

2. min. - Dynamiczne wejście Zormana w obronę gości i karnego na bramkę nie zamienia Rastko Stojković, który rzucił nad bramką.

1. min. - Zaczynają kielczanie. Podopieczni trenera Wenty w składzie: Szmal, Tomczak, Jurecki, Zorman, Buntić, Olafsson, Stojković.

18:03 - Teraz czas na Vive Targi! A na trybunach głośne: Kielce!

17.59 - Trwa prezentacja Zagłębia, ciepło przez kieleckich kibiców przyjęty został były gracz Vive – Michał Stankiewicz.

17.55 - Jesteśmy już w Hali Legionów, gdzie za kilka minut zacznie się mecz pomiędzy Vive Targi i Zagłębiem Lubin. Zawodnicy już się rozgrzewają.

17.50 - Po raz pierwszy od pamiętnego meczu z Rhein-Neckar Loewen drużyna Vive Targi Kielce zagra w Hali Legionów. W spotkaniu trzeciej kolejki PGNiG Superligi podopieczni Bogdana Wenty podejmować będą Zagłębie Lubin. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

antypolsatsport2011-09-18 18:01:50
te gnidy wolą puszczać mecz serbów z makaroniarzami niż Polską Ligę.... kto tam rządzi tym chlewem?!
lisek2011-09-18 18:04:59
a mi sie nie chcialo isc na ten mecz, 15 zlotych bilet drogo, zaraz ide na spacer ladna pogoda przyjemniejsza sprawa niz 20 minut gry i 40 nudy
mm2011-09-18 18:08:06
redakcjo, zamieśćcie zdjęcie Tkaczyka :))
antypolsatsport2011-09-18 18:14:35
Kto rządzi tym chlewem?! wolą puszczać na Polsat Sport mecz makaroniarzy z serbami niż polską ligę... co za dno
antypolsatsport2011-09-18 18:14:58
Ipla - kolejne dziadostwo... podobno mieli transmitować mecze Vive i co? wolą lige ukraińską.... żenada
mm2011-09-18 18:16:31
jest szansa na to zdjęcie ?? :)
antypolsatsport2011-09-18 18:20:13
Ehh na Polsat Sport wolą puszczać mecz makaroniarzy z serbami niż polską ligę... co za dno
kibic Farta i Korony2011-09-18 18:54:15
no i panowie redaktorzy, zadam Wam takie pytanie i proszę odpowiedzcie mi w relacji - to nie jest żadna podpucha czy prowokacja, ale: jaki jest sens chodzenia na mecze ligowe Vive? ja nie widze niestety zadnego :(
toja0002011-09-18 20:57:15
lisek, ale tak w ogóle, to o co ci chodzi? to jest strona o sporcie, a nie o spacerach. Uprawiasz nordic walking to idź na forum dla nich. Proste.
co do kibica Farta i Korony. Na meczach Iskry mam okazje zobaczyć w wkacji najlpeszych sportowców świata w tej dyscyplinie, np: Szmala czy Tkaczyka. Wiele zagrań - palce lizać. Poza tym inni - oprócz Zagłebia dzisiaj - jednak starają się walczyć. Swoją drogą - zaznaczam, że nie mam nic do Farta i Korony -ale to jednak nie ten poziom rywalizacji. Może kiedyś? Oby!
Iskra2011-09-18 20:58:39
@Kibic Farta i Korony
Twojej wypowiedzi nie trzeba chyba komentować. Tak rodzą się kibice sukcesu :) Po co chodzić, jak drużyna i tak wygra. Przyjdźmy wszyscy na Ligę Mistrzów, zróbmy piknik z wachlarzami i będzie cacy! szkoda słów..
do_antypolsatsport2011-09-18 21:15:15
mecz był na polsat sport extra więc nie płacz, że nie było gdzie obejrzeć, chociaż sam obejrzałem tylko pierwszą połowę bo na drugą już szkoda czasu było przy takim wyniku.