Tym razem górą Dinamo Mińsk

06-08-2011 13:58,

W swoim czwartym meczu sparingowym piłkarze Vive Targi Kielce odnieśli pierwszą porażkę. Dinamo wygrało zasłużenie 31:29, bo z wyjątkiem początku meczu prowadziło przez cały czas. Kolejne spotkania kielczanie rozegrają w piątek w Puławach z Azotami.

Viktar Nedaliuka

60. min. - Kielczanie mieli jeszcze szansę na bramkę, ale nie wystarczyło czasu. Naszym zawodnikom zabrakło skuteczności w ataku i ostatecznie przegrali ten mecz 29:31. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min. - Karnego wykorzystał Kazhanevski, odpowiedział na to Jurasik.

59. min. - Szansę na kontaktową bramkę mieli kielczanie, ale błąd w ataku popełnił Rosiński i piłka znów dla Dinama.

57. min. - Bramkę zdobywa Tomasz Rosiński i Vive Targi przegrywa juz tylko dwoma trafieniami.

56. min. - Na meczu jest Rafał Gliński, który opuszcza Vive Targi. Dostrzegli go kibice i skandując jego imię i nazwisko, dziękują mu za grę w żółto-biało-niebieskich barwach.

55. min. - I znów cztery bramki więcej maja goście. Musiał zareagować na to trener Wenta i ponownie na boisku pojawił się Szmal.

54. min. - Znów z dobrej strony pokazał się Buntić, który na skrzydle dostrzegł Jachlewskiego. "Siwy" był faulowany, a rzut karny na bramkę zamienił Tomczak.

52. min. - Na boisku pojawił się Dzmitry Nikulenkau, który odważnie wszedł w obronę Vive Targi i pokonał Buchica.

50. min. - Wysoką obroną grają goście. Ale sposób na to znalazł Michał Jurecki i zdobył bramkę.

46. min. - Nieskutecznie z karnego rzucał Rastko Stojković. Na boisku pojawił się młody bramkarz – Kamil Buchcic, którego przywitały gromkie brawa.

44. min. - I znów cztery bramki przewagi mają zawodnicy Dinama. O czas poprosił trener Wenta. I od razu odpowiadamy na pytanie – jest on dziś w miarę spokojny.

41. min. - Meczą, oj męczą się nasi zawodnicy w ataku. Najpierw nieskutecznie rzucał Tkaczyk, ale później Denis Buntić zdobył bramkę. Dzisiaj dużo lepszy mecz niż wczoraj rozgrywa Denis Buntić.

40. min. - Faul w ataku Rastko Stojkovicia, skuteczni są za to piłkarze z Mińska, którzy prowadzą już czterema bramkami.

37. min. - Na bohatera meczu wyrasta Valentyn Koshovy, który raz po raz skutecznie zatrzymuje rzuty kielczan. Pokonać go udało się dopiero Denisowi Bunticiowi.

35. min. - Świetne podanie Urosa Zormana do Stojkovicia. Rastko był faulowany, a zawodnik Dinama wędruje na ławkę kar.

33. min. - Myślicie, że to tylko mecz towarzyski? Zawodnicy się nie oszczędzają i grają ostro.

32. min. - Na boisku pojawili się Jachlewski i Olaffson, ten drugi od razu rzucił bramkę.

31. min. - Drugą połowę zaczynają piłkarze Vive Targi.

Przerwa: Zawodnicy obu drużyn wyszli już na boisku. Za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu.

Przerwa: Oglądaliście już wywiad video ze Sławkiem Szmalem i Grzegorzem Tkaczykiem? Jeżeli nie, to to przerwa w meczu jest bardzo dobrą okazją do tego. A rozmowę można znaleźć tutaj.

30. min. - Zawodnicy Vive Targi mieli szansę na zmiejszenie strat, ale zabrakło im czasu. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Dinama 17:14.

29. min. - Kielczanie grają bardzo nieskutecznie, tym razem Tomczaka zatrzymał Valentyn Koshovy.

28. min. - Znów Sławek Szmal skutecznie broni karnego i dostaje za to zasłużone brawa od kibiców.

25. min. - Dinamo prowadziło już 14:12, ale Mariusz Jurasik zmniejsza stratę. A na ławkę kar wędruje Mateusz Zaremba.

23. min. - I Dinamo już na prowadzeniu, skutecznie rzut karny wykonał Ivan Brovka.

22. min. - Wiatr w żagle złapali zawodnicy Dinama i już jest remis 12:12.

20. min. - Tym razem o czas poprosił Bogdan Wenta. A my ciągle zastanawiamy się, gdzie jest dzik Kiełek. Czyżby wczorajsze przypuszczenia naszego redakcyjnego kolegi się sprawdziły?

19. min. - Na boisku pojawiają się Grzegorz Tkaczyk, Tomasz Rosiński, Mariusz Jurasik oraz Mateusz Zaremba, ten ostatni wchodzi jednak tylko do obrony.

17. min. - Zastanawiacie się, jak wyglądają dziś trybuny? Możecie się przekonać, patrząc na obrazek poniżej.

15. min. - Na boisku na chwilę pojawił się Thorir Olafsson i skutecznie wykonał rzut karny. A o czas poprosił trener Dinama – Sergii Bebeshko.

14. min. - W świetniej formie jest również Sławomir Szmal, który obronił właśnie rzut karny.

12. min. - Coraz lepiej na boisku czuje się Denis Buntić, który zdobył już dwie bramki dla naszego zespołu. Obie w bardzo efektownym stylu.

9. min. - Rośnie przewaga Vive Targi Kielce. Dobrze rozegraną akcję sfinalizował Bartek Tomczak.

6. min. - Warto wspomnieć, że kibiców dziś jest mniej niż wczoraj, ale za to ci najwierniejsi na sektorze "Klubu Kibica" prowadzą doping.

4. min. - Szybka kontra w wykonaniu Patryka Kuchczyńskiego i gospodarze prowadzą 3:2.

2. min. - Pierwszą bramkę w meczu zdobywają piłkarze Dinama. Błyskawiczna odpowiedź w wykonaniu kielczan i bramkę zdobywa Rastko Stojković.

1. min. - Zaczynają piłkarze Dinama. Vive Targi zaczyna w składzie: Szmal – Tomczak, Jurecki, Buntić, Zorman, Kuchczyński, Stojković.

15:02 - Wczoraj piłkarze Vive Targi Kielce wygrali 37:28. Jak będzie dziś? Dowiemy się niedługo, a teraz zawodnicy wybiegają już na parkiet.

14:59 - W piątek w kieleckim zespole najskuteczniejsi byli Thorir Olaffson i Patryk Kuchczyński, czyli prawoskrzydłowi. Ciekawe, czy w nowym sezonie firmowym zagraniem Vive Targi będzie współpraca ze skrzydłem.

14:57 - Podobnie jak wczoraj, tak i dziś nie zagrają Piotr Grabarczyk i Marcus Cleverly. Obu zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

14:52 - Rozmawialiśmy dziś rano z Dimą Nikulenkau. Powiedział nam, że miło mu się wraca do miasta, gdzie spędził tyle lat, a także że kieleccy kibice są najlepsi na świecie. Już teraz zapraszamy na wywiad, który zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu.

14:40 - Już jesteśmy w Hali Legionów. Zawodnicy się rozgrzewają, a trybuny powoli zapełniają się kibicami – choć tych będzie dziś chyba mniej niż wczoraj.

14.10 - Przed naszą kamerę zaprosiliśmy Grzegorza Tkaczyka i Sławomira Szmala – zobacz efekty tej rozmowy (tutaj)

14.05 - Zobacz dwie galerie zdjęć z piątkowego spotkania! Zapraszają: Paula Duda i Patryk Ptak (więcej)

14.00 - W piątek Vive Targi wygrało 37:28. Zobacz relację!

------------

M2011-08-06 14:57:20
Wojciech Staniec - debiut - powodzenia :)