Inni odpoczywają lub wznawiają treningi. Suzuki Korona Handball wraca do gry

05-01-2021 17:53,
Redakcja

Szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce wracają do gry po ziomowych urlopach. W środę o godz. 17 podejmą we własnej hali w meczu pucharowym 1/16 finału Pucharu Polski Varsovię Warszawa. Będzie to ich pierwszy mecz w 2021 roku.

Kielczanki trenowały w ostatnich dniach na zwiększonych obrotach, czego podsumowaniem był sparing z występującym w Superlidze Eurobud JKS Jarosław. Kielczanki przegrały to spotkanie 27:37, do przerwy będąc słabsze 12:14.

W środę powalczą o awans od kolejnej rundy rozgrywek pucharowych. Spotkanie z Varsovią Warszawa - bezpośrednim kandydatem do awansu z I ligi, będzie sprawdzianem przed powrotem na ligowe parkiety. Na wiosnę kielczanki stoczą z zespołem z Warszawy walkę o pierwsze miejsce w tabeli, a ligowe emocje zainaugurują w sobotę, kiedy zagrają z zajmującą czwarte miejsce WKPR Wesołą Warszawa.

 

Kieleckie zawodniczki wspólnie z Varsovią Warszawa zajmują w tabeli drugie miejsce. Oba kluby wyprzedza jedynie AZS AWF Warszawa, który jednak rozegrał o dwa mecze więcej.

Mecz 1/16 finału Pucharu Polski: Suzuki Korona Handball - Varsowia Warszawa odbędzie się w środę o godz. 17.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group