Koniec obozu dla Mileticia i Papadopulosa. Serb wraca do Polski

23-01-2020 10:36,
Mateusz Kaleta

Kontuzje nie opuszczają przebywających na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi piłkarzy Korony Kielce. Dla dwójki z nich zgrupowanie zakończyło się przedwcześnie. Chodzi o Nemanję Mileticia i Michala Papadopulosa, którzy z powodu urazów nie są w stanie przygotowywać się do sezonu razem z zespołem. Obu piłkarzy czeka przerwa w treningach i rehabilitacja. Serb opuścił już zgrupowanie drużyny i wrócił do Polski. 

Lewy obrońca nieustannie zmaga się z kontuzją kolana, która doskwiera mu od samego początku pobytu w Koronie. 28-latek od początku zimowych przygotowań w Turcji ćwiczył indywidualnie, z mniejszymi obciążeniami. Teraz będzie musiał przejść rehabilitację pod okiem fizjoterapeutów w kraju. – Jego dalsza rehabilitacja może zająć dwa, trzy tygodnie - informuje trener Mirosław Smyła.

Dłuższa pauza czeka także Michala Papadopulosa. Czech podkręcił staw skokowy podczas sparingu z rumuńskim Sepsi SF i nie jest w stanie ćwiczyć na pełnych obrotach. Zdaniem szkoleniowca, napastnik powinien być gotowy na pierwszy mecz ligowy z Górnikiem Zabrze.

Trudy sparingów odczuli też Marcin Cebula i Erik Pacinda. Urazy tej dwójki nie są jednak tak poważne i obaj powinni być gotowi na kolejne, sobotnie sparingi z Sebail FK i Arsenalem Tuła. 

fot: Mateusz Kaleta

Dziecięca Akademia Piłkarska DAP Kielce

Wasze komentarze

Sowa2020-01-23 12:06:29
Macie racje Panowie "prezesi" niepotrzebne są nam żadne wzmocnienia... Do drużyny nie odszedł nikt, kto pomoże w utrzymaniu... "chłopcy" z Anglii to raczej uzupełnienia do 15 osobowej kadry zawodników, którzy nadają się do ekstraklasy. Gdzie jest Suzuki? Jeśli chcecie dać napastnikowi 10 tys. zł to poszukajcie w 4 lidze Polskiej, może się ktoś skusi... :)
Koroniarz2020-01-23 13:13:52
Szkoda MIleticia. W dwóch ostatnich spotkaniach ligowych pokazał się z dobrej strony

Projekt i wykonanie: CK Media Group