Blaż Janc... zakończy karierę? Ale najpierw Polska musi wygrać ze Słowenią

10-01-2020 09:35,
Mateusz Kaleta

Dobre humory dopisują zawodnikom PGE VIVE Kielce na rozgrywanych w trzech krajach mistrzostwach Europy. W piątek do walki stanie reprezentacja Polski z Arkadiuszem Morytą i Mateuszem Korneckim w składzie, a na przeciwko biało-czerwonych znajdzie się ich klubowy kolega, Blaż Janc wraz z reprezentacją Słowenii. Przed tym meczem doszło do ciekawego zakładu.

Polacy nie są faworytem tego meczu, dlatego stawka jest niebagatelna. Jak się okazuje, skrzydłowi PGE VIVE założyli się o to, kto wygra spotkanie w Goeteborgu. Jeśli zwycięży Polska, Blaż Janc... zakończy swoją karierę! O wszystkim ze śmiechem opowiada na łamach Związku Piłki Ręcznej w Polsce Arkadiusz Moryto.

– Będziemy starali się sprawić niespodziankę. Założyłem się z Blażem Jancem, że jak my wygramy, to on kończy karierę. Blaż nie miał wątpliwości, że dla niego w tym momencie jest to najważniejszy mecz mistrzostw. Podobnie dla nas. Dawno nie byliśmy na Euro, mamy młodą drużynę i chcemy pokazać się z jak najlepszej strony - opowiada Moryto.

Spotkanie Polski ze Słowenią rozpocznie się w piątek o godz. 18:15.

 

Wasze komentarze

Woojek2020-01-10 14:20:37
Janc dobrze wie, że przegranie zakładu mu nie grozi.
Hehe2020-01-10 16:03:43
Jak to Słowenia takie małe państewko pokona takie mocarsywo światowe za jakie się uważa polska nie to niemożliwe.

Projekt i wykonanie: CK Media Group