Paweł Sokół znów między słupkami kadry. Dwa razy zaglądał do siatki

14-10-2019 18:55,
Redakcja

Paweł Sokół drugi raz podczas październikowego zgrupowania kadr narodowych wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Polski U-20. Biało-czerwoni zmierzyli się w Kaliszu z Holandią w ramach turnieju Elite League U-21, ale przegrali 1:2.

Sokół dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki - najpierw w 14. minucie po strzale Zakarii Aboukhlala, a następnie w 36. minucie, kiedy gola zdobył Jurgen Ekkelenkamp. Honorowego gola dla Biało-czerwonych zdobył w drugiej połowie Tomasz Makowski.

Bramkarz Korony rozegrał całe spotkanie. Biało-czerwoni po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie trzy punkty i zajmują szóste miejsce w grupie.

fot: Grzegorz Ksel

Pliszka2019-10-14 19:24:16
Pracuj dzieciak pracuj bonarazie wstyd
do redakcji2019-10-14 22:12:24
zachecam do obejrzenia ostatniego vloga Tomasza Cwiakaly
koronka2019-10-15 09:11:27
....no te bramki takie "sokole" nie popisał się.... dwa strzały dwie bramki...
MKS Korona2019-10-16 08:18:34
Smutne ale prawdziwe... Bardzo słaby bramkarz Jeśli on jest pierwszym wyborem to... Pracuj solidnie bo w końcu wszyscy przestaną "nabierać" się na ten MC
koronka2019-10-16 15:55:26
do MKS Korona
.. dwa lata w MC.... już prawie dwa lata w KORONIE..... i jak dla mnie drepcze w miejscu....
MKS Korona2019-10-17 00:36:02
do koronka
Smutne ale prawdziwe...Masz racje "drepcze w miejscu..." Nie od dziś wiadomo, że jak człowiek stoi w miejscu czy jak to nazwałeś "drepcze" to się cofa... Niestety... Myślę, że gdyby nie wiek i przepis o młodzieżowcu to i u Lettieriego by nie pograł... Nie zapomnę popisów Sokoła jeszcze w 4 lidze... Zwłaszcza jednego z rzutów wolnych... To było w Kajetanowie Strzał +- z 35 metrów Brachy z wolnego i piłka wpada do bramki... Nawet prezes Królik i Pan Gawron złapali się za głowy Tak po ludzku szkoda mi Sokoła Myślę z perspektywy czasu, że były trener Korony zrobił mu więcej krzywdy wystawiając go do pierwszego składu niż przysługi... Smutne ale prawdziwe Liczę jednak, że się chłopina ogarnie popracuje solidnie i może znowu kiedyś o nim usłyszymy Ale tak na poważnie a nie że coś tam w sobie musi mieć bo MC itd itp Wtedy sprzedać i zarobić bo myślę, że pewnego pułapu nie jest w stanie przeskoczyć niestety... Smutne ale prawdziwe
koronka2019-10-17 12:42:22
A oglądałeś mecz z PUSZCZĄ NIEPOŁOMICE w Nowinach...., a PUCHAR POLSKI Z WISŁĄ SANDOMIERZ....Tak można by wyliczać długo.Na pewno ma większe umiejętności niż nie jeden jego rówieśnik grający w naszych ligach, ale po mojemu to już w MC stwierdzili, że nic z niego więcej nie wydobędą i dlatego przeszedł bez odstępnego do KORONY okrzyknięty przez media wielkim talentem. Gdyby tak było to na pewno po takim szkoleniu w MC wiele klubów chciałoby mieć go u siebie, a on wrócił do KORONY... no chyba nie przypadek... nikogo jednak nie należy przekreślać i może kiedyś ten TALENT wystrzeli.. jednak to co się zadziało z nim za sprawą GL było mocno na wyrost i zrobiło mu więcej szkody niż pożytku...Kadra POLSKI.... Kolejny dowód na to, że niczego nie weryfikuje boisko....