Powiew Formuły 1 w Kielcach

24-11-2018 08:02,
Materiał sponsorowany

Wygrać pakiet VIP na wyścig Formuły 1 w Barcelonie, kurtki Ferrari i zaproszenia na tor kartingowy będzie szansa w najbliższy weekend 24 i 25 listopada w kieleckiej Galerii Korona. Moto Weekend da możliwość przejechania się symulatorami jazdy i rywalizacji z innymi klientami. Obejrzeć będzie można również bolid Roberta Kubicy z 2010 roku.

Temat Formuły 1 rzadko gości w naszym mieście, dlatego Moto Weekend w Galerii Korona będzie czymś wyjątkowym - nie tylko dla kibiców "królowej motorsportu", ale również dla tych, którzy wyścigi oglądają rzadziej. Szczególnie, że niebawem do F1 może wrócić polski kierowca, Robert Kubica.

Symulatory

Przez cały weekend klienci Galerii Korona, po okazaniu paragonu za zakupy z danego dnia na kwotę minimum 50 zł, będą mogli poczuć się jak kierowcy Formuły 1 dzięki przejażdżce w profesjonalnym symulatorze wyścigowym przez kilka okrążeń.

Dla tych, którzy oprócz zwykłej przejażdżki, chcą poczuć dodatkowe emocje, przygotowano rywalizację po trasie toru w Barcelonie. 32 osoby, które w sobotę uzyskają najlepsze czasy, będą rywalizowały w niedzielę w wyścigach, z których do kolejnej fazy wychodziło będzie 2 najlepszych kierowców.

REKLAMA

Nagrody zdobywa pierwsza ósemka. Zwycięzca może liczyć na wart 5600 zł wyjazd VIP HERO na Grand Prix Barcelony Formuły 1 w maju 2019 roku (obejmuje przelot i hotel na miejscu). Uczestnicy z miejsc 2-4 wygrywają kurtki Ferrari warte 700 zł, a dla tych z miejsc 5-8 przewidziano zaproszenia na tor kartingowy E1GOKART w Kielcach. Te ostatnie będą również do wygrania w quizach.

Inne atrakcje

Oprócz wyżej wspomnianych zawodów, będzie można również obejrzeć bolid Renault Roberta Kubicy z 2010 roku. Nie zabraknie również najnowszych modeli samochód kilku producentów i czegoś dla miłośników kartingu.

Projekt i wykonanie: CK Media Group