Korona Kielce organizuje Śniadanie Biznesowe i zaprasza do współpracy

02-11-2018 08:39,
Redakcja

W środę, 7 listopada o godzinie 9:00, w Hotelu Binkowskim w Kielcach odbędzie się Śniadanie Biznesowe, na które zaprasza Korona Biznes Klub. Na wydarzeniu tym pojawić się mają przedstawiciele kilkudziesięciu firm, którzy już potwierdzili swoją obecność, ale rejestracja uczestnictwa cały czas jest otwarta.

Na czym polega cały projekt? Na oficjalnej stronie kieleckiego klubu czytamy, że „Korona Biznes Klub powstał przy Partnerskich Klubach Biznesu, czyli jest częścią ogólnopolskiego projektu zrzeszającego aż 23 kluby sportowe z różnych dyscyplin. Także te z piłkarskiej  Ekstraklasy, bo do inicjatywy przystąpiło Zagłębie Lubin i Wisła Kraków. Doskonałym przykładem potencjału projektu jest działalność Biznes Klubu Raków, przy pierwszoligowym Rakowie Częstochowa. W czasie czterech pierwszych miesięcy pracy przy częstochowskim klubie pojawiło się 36 nowych firm. Ogólnie w ramach Partnerskich Klubów Biznesu współpracuje już ponad 900 przedsiębiorstw, które  wspólnie wypracowują obrót 55 miliardów złotych rocznie!”.

REKLAMA

- Korona Biznes Klub połączy świat sportu, kultury, nauki i biznesu. Mamy ambicję stać się areną biznesu dla przedsiębiorstw z województwa świętokrzyskiego. Chcemy pomagać im, motywować oraz reklamować za pośrednictwem Korony Kielce i naszych partnerów medialnych – podkreśla natomiast Katarzyna Dudek, klubowy dyrektor ds. marketingu.

Oficjalna strona internetowa Korony Kielce przytacza również wypowiedź prezesa Krzysztofa Zająca. - Do nowego projektu podchodzimy z dużym optymizmem i wiarą w sukces. Korona Biznes Klub w swoich założeniach jest dużo bardziej atrakcyjniejsza dla firm, niż poprzednie tego typu przedsięwzięcia. Przede wszystkim w  Korona Biznes Klub zachęcamy wszystkie firmy do wzajemnej współpracy, aby przez to pomnażały swój majątek – mówi sternik żółto-czerwonych.

Z dokładniejszymi informacjami na temat inicjatywy Śniadania Biznesowego można zapoznać się TUTAJ.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

co2018-11-02 10:35:40
dają na tym śniadaniu? kiełbaskę...wyborczą?
Horton2018-11-02 14:11:26
7 listopad to w tym roku wypada w Srode, a nie w piatek. Mogilbyscie to poprawic.

Projekt i wykonanie: CK Media Group