Nie ma się nawet co usprawiedliwiać. Trzeba wziąć się w garść

29-10-2018 09:13,
Mateusz Kaleta

- W ogóle nie jesteśmy zadowoleni z naszej postawy w tym spotkaniu. Zagraliśmy bardzo słabo i nie ma się nawet co usprawiedliwiać. Musimy się wziąć w garść i w następnym meczu zrobić wszystko, aby wygrać - przyznaje Marcin Cebula, pomocnik Korony Kielce. W niedzielę jego drużyna przegrała przed własną publicznością 0:1 z Cracovią.

Kielczanie długo utrzymywali się przy piłce, ale w żaden sposób nie przełożyli tego na dominację w niedzielnym spotkaniu. Żółto-czerwoni oddali tylko dwa celne strzały na bramkę Michala Peskovicia, a w całym spotkaniu popełniali dużo błędów. Brakowało im szybkości, ale i pomysłu na grę.

REKLAMA

- Zbyt mało dawaliśmy z siebie w akcjach ofensywnych. Brakowało ostatniego podania i to było widać. Musimy jak najszybciej o tym meczu zapomnieć, przepracować tydzień i w Lubinie pokusić się wreszcie o wygraną - przedstawia 22-latek.

Gola na wagę zwycięstwa strzelił doskonale znany w Kielcach Hiszpan, Airam Cabrera. Obecny 31-latek w Koronie grał w sezonie 15/16, kiedy pod wodzą trenera Marcina Brosza sięgnął po tytuł vice króla strzelców rozgrywek. - Airam pokazał już w Kielcach, że jest lisem pola karnego, a dzisiaj potwierdził to, grając przeciwko nam - podkreśla "Cebul".

To była druga porażka Korony Kielce z rzędu i jednocześnie trzeci mecz bez zwycięstwa w LOTTO Ekstraklasie. W następnej kolejce w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Początek meczu o godz. 15:30.

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

jaNO2018-10-29 09:35:27
Myślałem, że nie da się grać gorzej niż duet Petrak/Janic w meczu z Lechem.
Da się.
krym2018-10-29 14:46:02
Teraz należy się wam przynajmniej trzy dni wolnego. Żebyście ochłonęli po takim " sukcesie". Jak można tak spartolic mecz. Zero taktyki i koncepcji, zero dokładności w podaniach(dokładne tylko w poprzek boiska obrońców i do tyłu nagminne Żubrowskiego). Wyprzedzani przy każdym kontakcie z piłką przez przeciwnika. Kompromitacja na całej linii.
Cekin2018-10-29 18:12:08
A z Lubinem w niedzielę będzie wielka mobilizacja i gra na 0 z tyłu i na 0 z przodu, udo się albo nie udo ale będzie z pewnością nudno....

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group