Dziękuję opatrzności. Cieszymy się, ale to tylko dodatek

17-04-2018 23:04,
Marcin Długosz

- Przede wszystkim dziękuję opatrzności i swojej drużynie, że możemy doświadczyć tego drugi raz z rzędu. I to tyle – za dwa tygodnie pojedziemy zagrać finał, ale mamy jeszcze ligę. Dziś na pewno się cieszymy, bo to dla nas mega sukces, ale trzeba pokazać, że jesteśmy ambitną drużyną - komentował po wywalczeniu awansu do finału Pucharu Polski przez Arkę Gdynia Leszek Ojrzyński, trener zespołu.

- Musieliśmy przeprowadzić dwie zmiany przez kontuzje. Różnie to może wyglądać kadrowo. Luka Zarandia to nasz czołowy zawodnik, dziś zabolał go mięsień dwugłowy uda. Zobaczymy, co dalej. Na pewno będziemy dalej pracowali, aby przygotować się do tego meczu.

REKLAMA

- Puchar to dodatek. Priorytet stanowi utrzymanie w lidze, a ciężko będzie utrzymać z Sandecją wysoką koncentrację. Będziemy się przygotowywali.

- Widać było u nas spokój mimo dużej stawki. Wiedzieliśmy, że jeden stracony gol kosztowałby dużo. Wkradłaby się większa nerwowość, a z trybun posypałyby się gwizdy. Dla nas super, że skończyło się w ten sposób.

Wasze komentarze

Brawo2018-04-17 23:13:28
Panie Ojrzynski pokazał Pan klase i prowadzona przez Pana słabiutka Arka i wykorzystaliscie mega słabą taktyke Lettieriego na ten mecz!
LO - szacun2018-04-17 23:18:46
Zawsze szanowany, dziękujemy za emocje.
Brawo dla słabej Arki i dla Leszka!2018-04-18 00:16:09
Lettieri i jego piłkarze..czy nie lepiej było stać w 11 na lini bramkowej i liczyć na 0:0?!.. Poprostu kolejny frajerski mecz i frajerska taktyka...
Andrzej2018-04-18 00:40:36
Przede wszystkim gratulacje za wynik. Jest to duży sukces trenera i całej Arki.
Wstyd mi za tych kibiców którzy domagali się zwolnienia trenera. Ja byłem przeciwny Ojrzyńskiemu jak obejmował Arkę w zeszłym sezonie, ale bije się w pierś i bardzo przepraszam że tak wtedy myślałem. To co zrobił Ojrzyński w tym sezonie z zespołem to pokaż wiedzy trenerskiej i tak trzymać, a wszystkich kolegów kibiców proszę o jedno ARKA ZAWSZE RAZEM , i my kibice musimy dopingo2wać Naszych nawet po porażkach w DERBACH
arka-diusz2018-04-18 17:26:59
Wygraliście psim swedem bo mieliście więcej szczęścia niż gry. A dalej to już tylko baty. To Korona swą grą pozwoliła wam na cienkie ale zwycięstwo.

Projekt i wykonanie: CK Media Group