Mocne słowa od kibiców Lechii do piłkarzy po meczu z Koroną

31-03-2018 22:02,
Redakcja

Uparcie walczyła w drugiej połowie Lechia Gdańsk, by zmienić niekorzystny wynik i wywieźć z Kolporter Areny jakiekolwiek punkty. To się nie udało, a starania lechistów nie zostały docenione przez ponad 100-osobową grupę kibiców, która dotarła do Kielc z Gdańska. Po meczu z sektora gości padły mocne słowa.

W następnej kolejce ekstraklasy Lechia zagra u siebie z Arką Gdynia i właśnie "Derbów Trójmiasta" - bardzo ważnych dla sympatyków futbolu z Pomorza - dotyczyła ich "rozmowa" po porażce z Koroną.

REKLAMA

"Jak na derbach tak zagracie, to po meczu wpier... macie" - krzyczeli kibice do swoich zawodników.

Przypomnijmy, że identyczna sytuacja miała miejsce... jesienią, gdy Korona na stadionie w Gdańsku też pokonała Lechię, choć znacznie wyższą różnicą bramkową - było wtedy 5:0.

Wtedy gdańszczanom się "upiekło", bo w Gdyni wygrali 1:0, po bramce zdobytej w... 90. minucie meczu przez Flavio Paixao.

Obecna sytuacja Lechii nie jest łatwa, co wzmaga frustrację wśród jej kibiców. Klub, który miał aspirację walczyć nawet o podium ligi, po dzisiejszej porażce i wskutek wygranej Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, spadł w tabeli na przedostatnią, piętnastą pozycję. Do tej pory, w 29 meczach wygrał tylko 6 razy.

fot. PressFocus

Projekt i wykonanie: CK Media Group