Nie podpisaliśmy umowy z Petrakiem. Te informacje są wyssane z palca

30-01-2018 20:08,
Redakcja

W godzinach porannych opublikowaliśmy informację o tym, że bałkańskie media rozpisują się na temat podpisanego kontraktu między Oliverem Petrakiem, chorwackim, środowym pomocnikiem, a Koroną Kielce. Do niczego takiego jednak nie doszło, co podkreślają przedstawiciele klubu ze Ściegiennego.

- Kontrakt z Oliverem Petrakiem nie został jeszcze podpisany, co więcej jego podpisanie nie jest wcale przesądzone. W najbliższych dniach wszystko powinno się wyjaśnić - jako pierwszy zareagował, komentując post umieszczony na profilu CKsport.pl na Facebooku, Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony.

REKLAMA

Potwierdził to również prezes klubu, Krzysztof Zając. - Żadnej umowy jeszcze nie podpisaliśmy. Nastąpi to po przyjeździe piłkarza do Kielc - stwierdził na antenie oraz stronie internetowej "Radia Kielce".

Przypomnijmy, że piłkarze Korony - w tym testowany Petrak - otrzymali kilka dni wolnego po powrocie ze zgrupowania z Turcji. Na pierwszym treningu mają spotkać się dopiero w środę.

Wątpliwości budziła także informacja opublikowana przez serwis sportsport.ba. Dziennikarze portalu przekazali, że 26-letni Chorwat związał się z Koroną umową tylko półroczną, tj. obowiązującą do końca obecnego sezonu. - Umowa będzie z pewnością dłuższa. Te informacje są wyssane z palca - dodał Zając, zapytany o to przez "Radio Kielce".

Wasze komentarze

miquel2018-01-30 20:21:12
Najlepiej to nie podpisujcie tego kontraktu oraz tych, które kończą się zawodnikom. Sprzedajcie jeszcze kilku bo 23 osoby w składzie to już bardzo szeroka kadra.
Ck2018-01-30 23:30:58
Obóz się skończył, za niecałe dwa tygodnie mecz a wzmocnień jak nie było tak nie ma. A przypominam że prezes Zając mówił że już od jesieni obserwują zawodników i kontrakty będą podpisane jeszcze przed obozem.
Tak źle z transferami jeszcze chyba nie było u nas. Pozostaje mieć nadzieję że coś się w tym kierunku zmieni ale nie wygląda to dobrze
ale2018-01-31 07:24:10
duży nos.
Dziś 31.01.18r, bedzie wszystko jasne2018-01-31 09:57:33
Prezes sugeruje, że dziś 31.stycznia poznamy zakontraktowanych nowych zawodników..
Tomelk2018-01-31 11:15:50
A z kim podpisaliscie? Widze ze konkretnie wzmacniacie Korone. obiecanki cacanki.
Tomelk2018-01-31 11:28:50
A z kim podpisaliscie????????Obiecaliscie wzmocnic Korone a ja nie widze niczego w tej kwesti.
Pobudka i do pracy, bo w nastepny weekend mecz w Niecieczy.
Zarzad do pracy.
Jonczyk wydus wreszcie cos z siebie o wzmocnieniach Korony.
Wczasy w Turcji sie skonczyly.
MKS19732018-01-31 14:00:49
Na początku wyrażę się po chłopsku - przestańcie malkontenci pier**lić, bo wzmocnienia są - doszedł Malarczyk, wkrótce umowy podpisane zostaną z Petrakem, Kapidziciem i prawdopodobnie Najdenovem, znanym z tego, że poza macedońskim dysponuje także bułgarskim obywatelstwem.

Inna kwestia, że można dyskutować nt jakości transferów i uzależniania ich dużej ilości od jednej agencji menadżerskiej.

Gwoli uczciwości należy przyznać, że wszyscy pochodzący z niej czyli Kovacević, Cvijanović i Jukić są znakomitymi wzmocnieniami. Mam nadzieję, że podobnie będzie z tymi, którzy podpiszą kontrakty w najbliższych dniach z Koroną.

Koroną, która w ESA37 staje się bastionem piłkarzy pochodzących z krajów byłej Jugosławii.

Korony, której prezes - Pan Krzysztof Zając powinien wziąć konsultacje z psychologiem biznesu/doradcą ds PR i wizerunku, bowiem jego arogancja i wyniosłość jest wyjątkowo irytująca, czego dowodem są jego wypowiedzi ws transferów.

Jak widać świat nie jest czarno-biały, ani złocisto-krwisty i na kondycję klubu Korona Kielce wypada patrzeć wielopłaszczyznowo. Elo fanatycy znad Silnicy.
hahahah2018-01-31 16:13:33
ten pisze o wzmocnieniach i malarczyka wymienia, idz uderz glową w ściane.
Ck2018-01-31 17:11:34
Przegląd sportowy podaje że Malarczyk kosztował Koronę 200 tys. Zł. Czy Cksport mógłby się dowiedzieć od Prezesa czy to prawda?
bongoro2018-02-01 12:18:53
przeciez Piotrek nie przyszedl za darmo tam podpisal kontrakt na 4 lata a w dobrze prosperujacym klubie nie oddaje sie nikogo za darmo. nastepne to gdzie jest drugi stoper o ktorym tyle bylo gadki chyba pustej . bo okienko zamkniete . Co z tymi z balkanow bo chyba nic z tego nie bedzie i Zajac zacznie biegac ale po polach bo jak widac nie ma zadnego rozeznania w realiach polskich i nie wie jak zabierac sie do pracy dla dobra klubu. Z pzostalymi ktorym konczy sie kontrakt tez nic nie zrobiono i teraz chyba bedzie walka o utrzymanie a pozniej znow pierwsi do spadku. bo kazdy nie bdie podstawial nog dla idei a woli pojsc do dobrego pracodawcy gdzie zagwarantuja mu spokoj i godziwe warunki.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group