Powód do radości prosto z... Premier League. Co tak ucieszyło Żubrowskiego?

24-09-2017 22:06,
Redakcja

Na koniec tego szalonego, ale jakże pięknego weekendu bardziej humorystyczna informacja. Jak się okazuje, Jakub Żubrowski, pomocnik Korony, miał w ostatnią sobotę kilka powodów do radości. O tym zresztą sam napisał na swoim koncie na Twitterze.

Po pierwsze, jego drużyna po raz drugi w tym tygodniu pokonała Wisłę Kraków. Po drugie, "Żuber" został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem spotkania z "Białą Gwiazdą". Jego wynik "InStat Index" był najwyższy spośród wszystkich piłkarzy biorących udział w tym pojedynku na Kolporter Arenie (czytaj więcej)

REKLAMA

Piłkarz Korony znalazł się też w najlepszej jedenastce kolejki wytypowanej przez dziennikarzy Canal+ Sport.

Ale to nie wszystko. "Rekordowa sobota" - tak określił ten dzień sam piłkarz, a to dlatego, że wyjątkowo dobry wynik osiągnęła jego drużyna z.. Fantasy Premier League.

David Silva, Coutinho czy Alvaro Morata - to m.in. ci zawodnicy zadbali o dobry humor Żubrowskiego. FPL to oczywiście gra internetowa, w której mogą rywalizować kibice z całego świata. Uczestnicy zdobywają punkty poprzez bramki, zwycięstwa, asysty wybranych przez siebie piłkarzy itp.

Na razie, to jedyny kontakt "Żubra" z Premier League. Ale kto wie, może kiedyś 25-letni pomocnik będzie mógł stanąć naprzeciw gwiazd tej ligi na angielskich boiskach? Tego życzymy z całego serca.

fot. Rafał Rusek / Press Focus

Wasze komentarze

oo2017-09-24 23:56:52
KODowcy zawsze źle życzyli Koronie
kibic2017-09-25 00:29:43
Tak, ale to jest margines o którym nie warto pisać.
KORONIARZ2017-09-25 11:41:34
ja z całego serca życzę by Żuberek grał w Reprezentacji Polski, w LM i stawał naprzeciw zawodników z Premier League nadal reprezentując Koronę Kielce.
pbel2017-09-26 19:58:56
Też uważam,że Kuba powinien dostać powołanie,jest młody,silny i myśli,niech Nawałka posłucha dla wspólnego dobra

Projekt i wykonanie: CK Media Group