To niespodzianka dla was i dla nas. Tego nikt się nie spodziewał

10-09-2016 23:36,
Wojciech Staniec II

Niezwykle dobre humory towarzyszyły piłkarzom Korony Kielce, którzy opuszczali Kolporter Arenę po sobotnim zwycięstwie nad Arką Gdynia 1:0. Kielczanie pozytywnie zaskakują piłkarską Polskę i plasują się w górnej połówce tabeli. - Brzmi to niespodziewanie pewnie dla was, dla nas zresztą też. Na pewno w jakimś sensie jest to niespodzianka, bo tego nikt się nie spodziewał, że tak będzie wyglądała tabela - mówi pomocnik złocisto - krwistych, Mateusz Możdżeń.

- Jutro są też kolejne mecze, więc sytuacja może się oczywiście zmienić. Na razie jest się jednak z czego cieszyć - dodaje piłkarz, któremu wtóruje strzelec jedynej bramki w tym spotkaniu, Łukasz Sekulski. - Trzy zwycięstwa są zasługą drużyny, tym, że jesteśmy razem na dobrze i na złe. Jak nam idzie, to sobie pomagamy i w tym idzie nasza siła - tłumaczy autor jedynego trafienia, Łukasz Sekulski.

Bramka dla podopiecznych Tomasza WIlmana padła po niezwykle składnej akcji całego zespołu. -Daj boże oby więcej takich składnych akcji zakończonych celnym strzałem w sieci u przeciwnika. Jest się z czego cieszyć - wyjaśnia ucieszony Sekulski, który po raz piąty w obecnych rozgrywkach pokonał bramkarza rywali. - Ja spokojnie podchodzę do tego, chłodna głowy. Żeby bozia dała jeszcze jedną kolejną. To jest moje marzenie

Po udanej pierwszej części spotkania, po przerwie inicjatywę posiadali zawodnicy Arki. - W moim mniemaniu tak było, w trzecim kolejnym meczu już, że ta druga połowa wyglądała gorzej. To było widać z boiska i gołym okiem. my jako drużyna też to czujemy. Teraz jest końcowy gwizdek i już nikt nie pamięta, jak to było, bo zdobywamy trzy punkty i pchamy dalej - kończy Możdżeń.

Jerzy2016-09-11 13:48:09
Nie popadać w Hura-Optymizm bo druga połowa daje do myslenia gdyby nie troche szczescia to Arka by sie cieszyła chocby z 1pkt! Z Łeczną trzeba zagrac dobrze pełne 90min. to wtedy napewno beda 3 pkt!!
Orzelek2016-09-11 14:34:34
Pieprzyc młyn nie chcą kibicowac to niech nie przychodza na mecze prawdziwi kibice zawsze zostaną
mako2016-09-11 16:00:02
MŁYN!?!!?? Nie chcą kibicowac Koronie i jej pomagać to ich sprawa! Prawdziwi kibice przychodzą i dopinguja i pokazalismy to w sobotę!!
CK2016-09-11 17:05:51
@Orzelek - jeszcze zatęsknisz za młynem januszu z musztardą na wąsie
wojcio2016-09-11 22:34:44
A co to młyn konieczność jakaś?Prawdziwy kibic jak kochać futbol to kibicuje a nie pajacuje
mks2016-09-11 22:43:22
3 mecz druga połowa fatalna. Wychodzi przygotowanie fizyczne Dutkiewicza trenera fitness. Limit szczęścia skończy się i wtedy może być gorzej
Luker2016-09-11 23:33:48
Sekulski wróci do Jagi w grudniu i Jaga będzie miała samych najlepszych strzelców e-klasy: Vassiljev, Černych i Sekulski. A my znowu dziurę w ataku.
Jaro2016-09-12 11:22:31
Trzeba powoli Szukać Napastnika!! Sekulski nie zostanie.. Ps. i co "Młyniarze" dalej macie gdzieś KORONĘ...tak chcielibyście dalej by na kolanach Paprocki was przeprosił za wasze fajerwerki i chuligańskie wybryki?...
Kibic Korony2016-09-13 23:23:09
Łukasz zostan w Koronie! Ps.do "Młyniarzy"..macie w dup.e Korone.. I wy macie czelnośc jeszcze mieć pretensje o zakazy i ten gaz?? Niech się przyznają ci za których inni dostali zakaz stadionowy..ale wy jestescie jak dzieci i sie nie przyznacie! Nie pamietacie jakie burdy robiliście?..To wy powinniscie Nas Prawdziwych Kibiców przeprosić i zarząd Korony..ale wy macie gdzieś Korone Wy Młyniarze-Dzieciaki!
stankow2016-09-14 08:39:44
przynajmniej bez "nich, niego-znaczy młyna" nie ma chamskich śpiewów i przekleństw nagłaśnianych urządzeniami wspomagającymi hałas!
A w kasach siedzą "ślimaczki". Komputery, zamiast im pomóc, to sprawiają, że sprzedaż biletów idzie 4 razy wolniej niż w dobie
niekomputerowej (ok.15 lat temu). Z kogoś lub z czegoś trzeba tam zrezygnować!! Jeden taki"ślimaczek" zapytał mnie o nazwisko panieńskie mojego ojca! O mało nie wszedłbym na mecz, zanim się z tego wytłumaczyłem!