Uzupełnimy lukę po Wiluszu i pozyskamy snajpera! Szukamy tylko rzeczywistych wzmocnień

11-01-2016 16:30,
Redakcja

Jeszcze parę dni temu Arkadiusz Bilski zapowiadał, że Korona skompletuje kadrę do czasu wyjazdu zespołu na obóz do Kleszczowa, ale tak się nie stało. - Wiąże się to z tym, że ci piłkarze muszą uregulować sprawy przede wszystkim we własnych klubach. To często gracze z ważnymi kontraktami. Muszą załatwić sprawy formalne - wyjaśnia pełnomocnik zarządu ds. sportowych.

- Większość zespołów dopiero zaczyna przygotowania. Jeden z zawodników, który jest brany pod uwagę jako nasze wzmocnienie, jest na rozmowach z klubem o rozwiązanie kontraktu - dodaje.

Korona nadal czeka na zwiększenie ruchu na rynku transferowym. - Jeśli chcemy wzmocnić zespół i walczyć o to, o co sobie założyliśmy, nie pozostaje nam nic innego. Szukamy rzeczywistych wzmocnień, dzięki którym będziemy mogli walczyć o te cele - tłumaczy były kapitan „złocisto - krwistych”.

W rozmowie z dziennikarzami trener Brosz zapowiedział, że drużyna potrzebuje kilku nowych piłkarzy. - Czy będą to cztery wzmocnienia? Trudno powiedzieć. Na pewno szukamy uzupełnienia luki po Maćku Wiluszu. Lech skorzystał z opcji zabrania go zimą z powrotem. Nowy piłkarz musi uzupełnić miejsce po Maćku - przekonuje Bilski.

Celem klubu jest również wzmocnienie formacji ofensywnych. - Zastanawiamy się nad napastnikiem. Jest on w trakcie negocjacji ze swoim klubem - odpowiada pełnomocnik zarządu.

Nowych twarzy wymagają również skrzydła i boki defensywy. - Są to pozycje, na które niewątpliwie chcielibyśmy kogoś sprowadzić, ale niebagatelne znaczenie będą miały finanse. Jeśli to ogarniemy, to na pewno tacy zawodnicy się pojawią - twierdzi „Bilu”.

Wraz z drużyną na obóz nie pojechał Marcin Cebula. - Jesteśmy w fazie negocjacji kolejnego kontraktu. Dopóki nie dojdziemy do porozumienia, Marcin będzie się przygotowywał do rundy rewanżowej na miejscu. Nie wykluczamy natomiast jego natychmiastowego powrotu do pierwszej drużyny jeszcze na obóz. Uzależnione jest to od negocjacji z menadżerem - wyjaśnia były piłkarz.

Negocjacje komplikować może osoba menadżera. - Może to nie problem, ale kwestia zgrania się czasowo na spotkanie. Termin został przesunięty i do dziś się nie spotkaliśmy. Myślę, że decyzja odnośnie terminu zapadnie do wtorku. Liczę, że porozmawiamy jak najszybciej i dojdziemy do konsensusu - mówi Bilski.

Na obóz do Kleszczowa nie pojechał również Paweł Sobolewski. -  Została złożona mu propozycja rozwiązania kontraktu. Menadżer odniósł się do tego połowicznie. Jesteśmy w trakcie negocjacji rozwiązania umowy. Paweł na dzisiaj będzie trenował z drugim zespołem. Taka jest decyzja zarządu klubu - tłumaczy pełnomocnik zarządu.

- Myślę, że oczekiwania w stosunku do Pawła wszyscy mieliśmy większe. Decyzja o jego powrocie do zespołu nie była łatwa. Na dzisiaj jest jednak dużo zawodników, którzy stanowią wybór przed Pawłem i nie ma zbytnio sensu, by trenował on z zespołem na obozie. Co do rozwiązania kontraktu, to w dużej mierze decyzja menadżera i Pawła - kończy Arkadiusz Bilski.

fot. Paula Duda

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

Poirytowany2016-01-11 16:46:26
Kwestie finansowe? Czemu nie wzięliście Golańskiego? Chłopak sam mówił że klub go nie chce, chociaż był prywatny sponsor na kontrakt dla niego. Znów przez układy nie przyjdzie nikt sensowny. Chyba że to ktoś pokroju Matulki... Jako piłkarza to Cię Bilu szanowałem, ale dyrektor to z Ciebie jest słaby...
ooooooooooooooPOCZEKAMY2016-01-11 16:48:48
POCZEKAMY ZOBACZYMY OJJJJJJJJ TACZKIII PANIE BBBB
jork2016-01-11 16:50:21
jesien Cebuli to a klasa, obniżył loty, patałach
ck korona2016-01-11 16:54:49
takie sprawy powinny byc garniete jeszcze w grudniu a nie w dzien obozu to paranja .ps ile pan zarabia na tym ciepłym stołeczku teraz pieprzy ze z menadzerem cebuli niemoze sie spodkac parodia kpiny .ps. ty z choinki sie urwałes ty moze facet telefonu niema co
Jack2016-01-11 17:05:42
Będziemy w końcu mieli tego upragnionego the best napadziora, i co z tego, kto mu zagra piłkę? moim skromnym zdaniem potrzebujemy the best rozgrywającego w pierwszej kolejności !!!
the Bilski2016-01-11 17:53:05
Bilski oszołomie jak trener ma przygotować i zgrać drużynę ? DECYDUJĄCE KOLEJKI PRED nami a ty pieprzysz głupoty juz się słuchać Ciebie nie da
@ Poirytowany2016-01-11 19:03:44
Za co Bila szanowałeś jako piłkarza? Chyba tylko za bycie skarbnikiem, bo tylko taką rolą się wyróżnił ))))
obserwator2016-01-11 20:24:07
Przychodzi Piech.To dobra wiadomosc, ale trzeba jeszcze wzmocnic defensywe,zostala rozdrobniona.Cebula jak wielu jego poprzednikow ucieka z tonacego okretu.Cebula, chcesz to idz,nikt po tobie plakal nie bedzie. Jak juz masztakie zamiary, to bedzie to lepiej dla korony.Pa, pa ,pa.
kkk do obserwator2016-01-11 20:46:00
Dla twojej informacji Piech kilka dni temu podpisał kontrakt z nowym klubem
Widz2016-01-11 20:52:59
Tarasiewicza żeście chwalili a to on załatwił właśnie takich chłopaków jak Cebula,Zawieruchy, Kota rzeki czy Rogala . To w tamtym czasie powinni być ogrywani a dzisiaj klub miałby z nich pociechę . Ale w Koronie zawsze nie pora . I tylko zarząd ma się dobrze . Dostali juz premie roczne ? Należy im sie jak podwyższki.
Do takiego obserwator2016-01-11 21:16:19
Daj Cebuli swoją ostatnią podwyżkę to na pewno zostanie i nie pisz więcej bzdur z Palucha wyssanych ,
anty hejter2016-01-11 21:17:30
Weźcie się wy wszyscy jeb...cie w głowę. Jeszcze nie tak dawno szedł hejt, że Korona dostała pieniądze z miasta, teraz jest hejt, że nikogo nie kupują. Pomyślcie chwile, zanim coś napiszecie. Jakby było sporo siana to były by i transfery, nie ma wolnej kasy to trzeba szukać i troszkę "rzeźbić w kupie". Ale chyba nie powiecie, że na jesieni się nie udało? Co? To też były złe transfery? Tak będziecie marudzili, że wypożyczenia, i co z tego. Największe kluby wypożyczają zawodników, ważne że jeden czy drugi pomógł zdobyć kilka punktów. Lepiej wypożyczyć i mieć niż nie wypożyczyć i nie mieć. Ale oczywiście hejtujcie dalej.
Golański? chyba żart, chłop pewnie za czapkę gruszek tu przyjść by nie chciał, bo jakby chciał to by przyszedł. Pisanie, że by chciał to jakaś paranoja. A Ty jeden z drugim byś nie chciał przyjść do Korony? Też byś chciał, tylko jesteś kiepskim piłkarzem, a on pewnie chciał za dużo zarabiać tyle. To że jedna strona chce to nie znaczy, że tak ma być. Jak Korona chciała, żeby został to tamten nie chciał i pojechał do Rumunów, teraz PAN Golański wraca i Korona ma mu napierdzieć w tyłek, żeby się zgodził łaskawie tu wrócić? Chyba żartujecie.
Zrozumcie wreszcie, że Korona to biedny klub i z rynku bierze to co zostanie, a czasami uda się więcej. Myślicie, że w Polsce nie było by klubu które by chciały Wilusza na wypożyczenie? Jestem przekonany, że połowa ligi by chciała go na takie 15 meczów. Ale nie, hejtujcie zarząd. Bo to zarząd tu jest najważniejszy. Gówno prawda, jak się będzie chłopakom chciało zapier...lać to będzie dobrze, to śmieszna liga tylko musi się chcieć. A o transfery się nie martwcie, coś wykombinują, a jak nie będziemy grać młodzieżą - przecież też hejterom o to chodzi? No czy nie? Nie ma transferów = gramy młodymi = źle, bo nie ma transferów. Są transfery = źle bo nie grają młodzi. Zastanówcie się hejterzy!
kotek2016-01-11 22:19:06
anty hejter 100 % racji. Dzieci do nauki, bo jeszcze nie ferie.
casper2016-01-11 22:24:26
szkoda mi trenera Brosza...a szczególnie kibiców Korony... Drużyna bez żadnych wzmocnień, brakuje szczególnie konkretnego napastnika, pomocnika i obrońcy.. Inne drużyny broniące się przed spadkiem już wzmocnione!!A Korona??!.. Niestety zbliżamy się do spadku z ekstraklasy.. To wina całego zarządu, dyrektora sportowego.. zarządzanie klubem to fikcja, jak za najlepszych czasów PRL-u.. tylko biurokracja, stołki.. i byle do wypłaty.. 
yogi2016-01-12 04:23:18
Skład mamy mocny,jeszcze 2-3 grajków ze szrotu i będzie git.Ot cała wizja Bilskiego.Zarządzanie klubem na poziomie PGR-u za czasów PRL-u.
Zorman2016-01-12 04:57:03
Nie mamy zawodników, którzy napędzają akcje typu Kiełb, Kapo, Carlos. Jeden napastnik nie rozwiąże naszych problemów z przodu. Potrzeba kreatywnego pomocnika lub dwóch (przynajmniej jeden skrzydłowy). W tamtym roku napastników mieliśmy podobnych a ze strzelaniem bramek nie było problemów. Różnica jest właśnie w pomocy... Kiełb, Carlos, Kapo... takich graczy potrzebujemy. Takich graczy brakuje nam najbardziej.
@anty hejter2016-01-12 07:04:59
Baranku Bozy, nikt nie neguje sensu dotowania Korony, a chodzi o jej forme, w jakiej ona jest dawana i jakimi klamstwami Radni sa do niej zmuszani, walkowane bylo milion razy tutaj, ale ty dalej w swoim matrixie.
do anty hejter2016-01-12 08:07:37
Nareszcie pojawił się tu mądry komentarz! Zgadzam się na 100%.
Arek Bilski2016-01-12 14:04:43
Tak, pieką mnie uszy od tych wszystkich hejtów i postanowiłem się ukryć pod nickiem "anty hejter"
krym2016-01-12 14:39:13
A niby za jakie zaslugi naleza sie dodatki czy podwyzki dla pana Cebuli.Czym to niby zasluzyl sobie w koronie. Jak chce gonic z kasa to do widzenia.Juz nie jeden najadl sie chleba jak opuscil korone.
@anty hejter2016-01-12 15:09:26
Znasz budżet Korony, znasz budżety innych klubów,? Znasz zawodników korony, znasz zawodników innych klubów? Da się? Jesteś debilem i to wszystko!
ziele2016-01-12 15:25:03
Po kiego ten oboz robic koszty tyle samo mozna tu na miejscu zrobic .pilu jak zwykle sciemnia
przemek2016-01-12 15:26:35
Po co nam napastnik skoro mamy TRYTKĘ ???
tomek2016-01-12 15:35:23
ludzie a kto tu przyjdzie?jakie tu są perspektywy i zarobki? chcecie naściągać szrotu do rezerw nie tedy droga trzeba dwóch trzech grajków na boisko ,a kolejki na razie do Korony nie ma ,do Bilskiego macie pretesje ze nie ma kasy w klubie
podobno2016-01-12 15:43:30
Korona sie interesuje Marcinem Kowalczykiem, obronca
@krym2016-01-12 18:40:38
Zacznij kopać i rób to ku chwałę pis-u zdebie
Widz2016-01-12 18:51:11
@tomek Korona nie ma kasy bo takim zarząd . Przez swoje decyzje płacą tylko kary i włocza się po sądach . Tak się zastanawiam był robiony audyt i co dalej , wszystko jest w porządku , co z rozliczeniem obecnych i ich poprzedników ,
jork2016-01-12 19:41:56
nie nawalajcie przecież rada dała kase wąsatemu i jego kolesiom debil....z zarządu i bilskiemu a nie na klub korona i zawodmników ocknijcie sie pseudo kibice..............taczki dla zarzadu, będzie zawodnik albo nie... co za gatka kmioty zarzadiu.....i kpina z nas..........
Bilski aut2016-01-12 19:51:29
Bilski juz zaczyna opowieść z kim to nie prowadzi rozmów a kogo to obchodzi. ? liczą się konkrety. Bilski pytam z kim podpisałem umowę. ? kto wzmocni Koronę. ?
arc2016-01-12 19:59:17
Bez paniki my mozemy brac tylko zawodnikow wolnych za darmo wiec trzeba poczekac tylko zeby zdazyli sie przygoptowac fizycznie na pierwsze mecze bo liga jest krotka wierze w Bilskiego wie co robi a kto podwaza jego zaslugi dla Korony jako zawodnika niech nigdy nie otwiera zadnej strony z nazwa KORONA bo nie ma prawa kibicowac temu klubowi.
Kolo2016-01-12 22:20:08
@anty hejter.k jak pisalem w temacie Golanskiego.

Ekstraklapa jest tak smienszna liga , ze nawet bez dziadka
Wielce Szanowanego "Pana Pilkarza" Golanskiego Druzyna da rade sie utrzymac. Tylko czy im sie chce zapie....??? czy wola pujsc do bukow a i tak wyjda na swoje bez angazu...
krym2016-01-13 09:56:58
Mlody czlowieczku, czy ciebie nikt kultury nie nauczyl.Chyba ze jestes tak oporny i nie przyswajalny.A wracajac do pana Cebuli, to jak to jest pytam, jesli jest nadal pilkarzem korony, to co to znaczy ze nie jedzie na zgrupowanie? Dopoki nie zalatwi transferu, to obowiazkiem jego jest trenowac i grac dla klubu ktory mu placi , a na ten czas to jest klub KORONA. I tyle na ten temat.
lucas_ck2016-01-13 10:06:52
moze mi ktos napisac kiedy Korona zarobila ostatni raz na jakimkolwiek transferze pilkarza do innego klubu (nie liczac Malarczyka za smieszne 50 tys ktore mial wpisane)?
@lucas_ck2016-01-13 11:43:35
chyba na Czarku Wilku do wisly
do krym2016-01-13 13:47:49
Zauważę, że pan Cebula, chce dopełnić swój kontrakt do końca czerwca, i jechać na obóz, trenować i grać. To pan Bilski się obraża, że skoro nie przedłuży po czerwcu kontraktu, to go nie weźmie na obóz (ześle pewnie do rezerw...) i nie da mu grać... tak jak to już bywało z innymi zawodnikami w tym klubie. Nie wiem czemu działacze, dyrektorzy odmawiają zawodnikom wprawa do wypełnienia kontraktu do końca, i "fundują" kilkumiesięczne przeczekiwanie?
Do krym2016-01-13 14:44:04
I podaj jednego który na jadł się w Koronie zdebie

Ostatnie wiadomości

W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa. Będzie to okazja na zdobycie cennych punktów oraz podziękowanie ważnej dla kieleckiego klubu osoby.
Już jutro, przy pełnym stadionie, Korona Kielce zmierzy się z wicemistrzem Polski, Legią Warszawa. Po słabszym spotkaniu w Zabrzu, jest spore pole do poprawy. Na pewno cieszy fakt, że do składu wróci Yoav Hofmaister, który jest dla kielczan kluczowym ogniwem i motorem napędowym.
Jak poinformowano w czwartkowe popołudnie, z rady nadzorczej Korony Kielce odwołany został Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland. Prawdopodobnie celem kieleckiej władzy stał się Łukasz Jabłoński, który według mediów na dniach ma przestać pełnić funkcję prezesa klubu. Wszystko to dzieje się w przeddzień spotkania z Legią Warszawa, które Koronę Kielce czeka już w niedzielę.
Koniec zimy to dobry czas na uzupełnienie wiosennej garderoby. Ciepłe i długie dni rozpoczną się już niebawem, jednak trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Jednym z elementów garderoby, nad którym zastanawiamy się najdłużej, jest kurtka. Czy warto wybrać model sportowy?
Andreas Wolff został nominowany do nagrody najlepszego zawodnika 2023 roku w plebiscycie Światowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF).
Niestety, ostatnie wydarzenia związane z roszadami w Radzie Nadzorczej spółki Korona S.A. nieco rozmydliły fakt, że już w niedzielę Korona Kielce zmierzy się na Suzuki Arenie z Legią Warszawa. Nie zmienia to jednak faktu, że ten mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Do sprzedaży trafiły ostatnie wejściówki!
Na czwartek 29 lutego zaplanowano Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta Kielce w sprawie Korony Kielce zainicjowana przez rajców PiS. Politycy zaangażowali się w powstrzymanie dalszych zmian w kieleckim klubie. – Wszystkie decyzje są związane ze środowiskiem Bogdana Wenty i to on ponosi za nie odpowiedzialność – komentuje Marcin Stępniewski, przewodniczący klubu PiS w Radzie Miasta Kielce.
Nie milkną echa czwartkowej decyzji o zmianach w Radzie Nadzorczej spółki Korona S.A.. Wczoraj informowaliśmy o komunikatach wystosowanych przez lokalnych polityków, a dziś do tego grona dołączają samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości.
Szymon Marciniak będzie sędzią meczu Korona Kielce – Legia Warszawa w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Dla arbitra pochodzącego z Płocka będzie to trzeci poprowadzony mecz „żółto-czerwonych” w sezonie.
Kilkadziesiąt godzin temu szczypiorniści Industrii Kielce poznali dokładne terminy marcowych meczów Orlen Superligi. Teraz doszło do zmiany kontrowersyjnej godziny rozegrania klasyku z Orlenem Wisłą Płock.
W czwartek zapadła decyzja o odwołaniu z funkcji Prezesa Rady Nadzorczej Korony Kielce Piotra Dulnika. Wszystko wskazuje na to, że celem władz miasta jest usunięcie ze stanowiska prezesa Łukasz Jabłońskiego. Ratusz w piątkowym komunikacie odniósł się do sprawy.
Trener Kamil Kuzera na konferencji przed spotkaniem z Legią Warszawa szeroko odniósł się do nasilonej krytyki, z którą w ostatnich dniach spotykają się zawodnicy i sztab szkoleniowy Korony Kielce.
W 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa. – W niedzielę będzie wysokie tempo gry i dużo walki. Przeciwnicy mają dobrych zawodników, którzy indywidualnie potrafią rozwiązać sytuacje – powiedział przed niedzielnym starciem Jewgienij Szykawka, napastnik Korony Kielce.
W czwartek z funkcji Prezesa Rady Nadzorczej odwołany został Piotr Dulnik. Zmiany zainicjowane przez prezydenta Bogdana Wentę mają na celu zdymisjonowanie prezesa Łukasza Jabłońskiego. – Nie da się przejść obojętnie wobec tego, co się wydarzyło – powiedział szkoleniowiec Kamil Kuzera.
– Korona zdecydowanie jest w stanie to wygrać, tym bardziej że gramy na naszym stadionie. Ostatnie mecze ligowe z Legią pokazały, że możemy z nią rywalizować także na jej stadionie i tam napędzić jej strachu. Pokazał to też mecz pucharowy. Stać nas na wygraną z każdym w tej lidze. Nie jesteśmy na straconej pozycji – mówi przed spotkaniem z warszawskim klubem trener Kamil Kuzera.
W 12. kolejce Ligi Mistrzów, Industria Kielce przegrała wyjazdowy pojedynek z Paris-Saint Germain 26:35. – Teraz czy wygramy resztę spotkań, czy nie, możemy być szóści. Musimy wygrać oba mecze: z Kolstad oraz w Aalborgu – powiedział po spotkaniu Sandro Mestrić, bramkarz mistrzów Polski.
W 12. kolejce Ligi Mistrzów, Industria Kielce przegrała wyjazdowy pojedynek z Paris-Saint Germain 26:35. – Liczne błędy w ofensywie i nieprzygotowane pozycje rzutowe powodowały kontrataki PSG, które ostatecznie zamknęły ten mecz – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener mistrzów Polski.
W 12. kolejce Ligi Mistrzów, Industria Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Paris-Saint Germain 26:35. Najwięcej bramek dla kielczan, siedem, zdobył Szymon Sićko.
W czwartek Piotr Dulnik został odwołany z funkcji Prezesa Rady Nadzorczej Korony Kielce. Pożegnano również jej dotychczasowego członka, Jakuba Kilarskiego. Wszystko wskazuje na to, że lada dzień ze stanowiskiem prezesa pożegna się również Łukasz Jabłoński.
Piotr Dulnik prezes Suzuki Motor Poland nie jest już przewodniczącym rady nadzorczej Korony S.A. spółki zarządzającej ekstraklasową Koroną Kielce. O zmianach poinformował prezes klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Industria Kielce podała skład na dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów z Paris-Saint Germain. W kadrze zabrakło miejsca dla Nicoli Tournata, który doznał urazu.
Zawodnicy Industrii Kielce poznali dokładny termin drugiej Świętej Wojny w sezonie. Ligowe władze podały także kiedy zakończy się faza zasadnicza Orlen Superligi.
Wielokrotny mistrz Polski, aktualny lider tabeli oraz co ciekawe, lider tabeli wszechczasów Fogo Futsal Ekstraklasy. To tylko niektóre z wyrażeń opisujących Rekord Bielsko-Biała, rywala Moravii Tompawex Obice w 1/8 finału futsalowego Pucharu Polski. Ekipa spod Kielc robiła, co mogła, ale ostatecznie zakończyła ten mecz wyraźną porażką.
W ćwierćfinale Orlen Pucharu Polski Industria Kielce zagra we własnej hali z Corotop Gwardią Opole. Gwardziści w 1/8 finału wyeliminowali ARGED Redbud KPR Ostrovię Ostrów Wielkopolski.
Na początku lutego poinformowaliśmy, że województwo świętokrzyskie będzie nadal promowane przez Industrię Kielce, za co mistrzowie Polski otrzymali 600 tysięcy złotych. Dziś umowę z samorządem podpisała także Korona Kielce.
Trzech zawodników Industrii Kielce zostało powołanych przez Marcina Lijewskiego na marcowe zgrupowanie kadry narodowej. „Biało-czerwoni" rozegrają dwumecz z Serbią.
Korona Kielce poinformowała, że firma 4F pozostanie na kolejne trzy lata partnerem technicznym zespołu. Nowa umowa będzie więc obowiązywać do końca sezonu 2026/2027.
Najbliższy mecz Korony Kielce z Legią Warszawa może odbyć się przy udziale kompletu publiczności. Na cztery dni przed spotkaniem w systemie biletowym klubu pozostało zaledwie ponad trzy tysiące wejściówek.
W 12. kolejce Ligi Mistrzów Industria Kielce rozegra wyjazdowy mecz w Paryżu z miejscowym PSG. Czy Stade Pierre de Coubertin w końcu okaże się szczęśliwa dla mistrzów Polski?
W 12. kolejce Ligi Mistrzów Industria Kielce rozegra wyjazdowy mecz w Paryżu z miejscowym PSG. – Wiemy, że będzie to bardzo trudny mecz. Do zwycięstwa w Paryżu potrzebujemy dobrej gry, małej liczby błędów zarówno w ataku jak i w obronie – powiedział przed spotkaniem Dylan Nahi, zawodnik „żółto-biało-niebieskich”.

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group