Bez emocji i z porażką. Gol w ostatniej minucie zadecydował

22-08-2015 14:57,
Marcin Długosz

Po niezbyt emocjonującym meczu, Korona II Kielce przegrała na własnym boisku z Unią Tarnów 0:1. Okazji bramkowych było niewiele, a tę decydującą w ostatniej minucie doliczonego czasu gry wykorzystali goście. Po strzale Artura Białego w 91. minucie potyczki na stadionie przy ulicy Szczepaniaka sędzia nawet nie wznowił gry.

W pierwszej połowie w barwach zaplecza żółto-czerwonych pierwszy mecz po kontuzji rozegrał Bartosz Kwiecień. Zapisał się on w protokole żółtą kartką. Najlepszą sytuację „złocisto-krwiści” mieli w 12. minucie potyczki. Kamil Matulka wpadł w prawy sektor pola karnego i posłał strzał w okolice dalszego słupka bramki Karola Dybowskiego, ale golkiper z Tarnowa zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

Z wydarzeń po przerwie warto wyróżnić świetną interwencję bramkarz Korony, Gabriela Łodeja, który w 49. minucie fantastycznie interweniował po próbie z rzutu wolnego Pawła Węgrzyna. Później strzał z pola karnego oddał jeszcze stoper kielczan, Michał Wrześniewski, a dogodną sytuację zmarnował także gracz gości, Artur Biały. Jego uderzenie z „szesnastki” zostało zablokowane.

Piłkę meczową mieli tarnowianie. W 87. minucie Filip Wójcik z bliskiej odległości przeniósł jednak futbolówkę ponad poprzeczką bramki Łodeja. Co jednak nie udało się w tej sytuacji, wyszło gościom w 91. minucie. Artur Biały wpadł w pole karne i oddał strzał z prawej strony „szesnastki” obok próbującego interweniować Łodeja. Po tej akcji sędzia nie wznowił już nawet spotkania, a rezerwy kieleckiego zespołu musiały pogodzić się z porażką.

Zapis relacji NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Korona II Kielce – Unia Tarnów 0:1 (0:0)

Bramka: Biały (90+1')

Korona II: Łodej – Jasiak (46’ Dziubek), Wrześniewski, Bednarski, Korcz (73’ P. Paprocki) – Matulka, Kwiecień (46’ Stachura), Załęcki, Kobryń – A. Paprocki, Zawierucha  (64’ Słaby)

Unia: Dybowski – Pawlak, Bartkowski, Witek, Węgrzyn – Zawrzykraj (57’ Biały), Wszosek (78’ Nowak), Tyl, Popiela (67’ Kazik), F. Wójcik – Drozdowicz

Żółte kartki: Kwiecień – Węgrzyn, Drozdowicz

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Ruszkowski2015-08-22 15:12:29
Kuzera zejdz na ziemie z tą kratą piwa po zwycięstwie. Banda nieudaczników i nic poza tym. Zero pomysłu na gre. Przyjeżdza slaba druzyna i sobie wygrywa bo my oddajemy 5 strzalow wszystkie 15m nad poprzeczką. Nianio wchodzi robi głupoty Pompek też. Słaby raz piłkę dotyka po wejściu na boisko a Dziubi w każdej akcji kładzie sie i robi z siebie pajaca. Jasiak kardynalne błędy. Wrześniewski wszystko w aut. Korcz wystraszony. Kamilek mial grac w ektraklasie. Kwiecień wraca i jest bez formy. Załęcki biega po boisku jak po mocarzu w dodatku robi z siebie gwiazde. Kobryn na swoim poziomie. Andrzej co druga piłka do bramkarza. A Zawierucha - tego nawet nie chce komentowac. Tak przygotowany zespol zostal do ligi smiech na sali
ck_dla ck !2015-08-22 15:33:25
byłem widziałem i tyle mozna napisac ,po czesci zgadzam sie z kolega Ruszkowskim,słaba nie przygotowana druzyna bez jakiegokolwiek pomysłu na przeprowadzenie jednej akcjii,wiecej krzyku i kopania po kosciach,ech ale pewnie ttym małoletnim wymalowanym paniom sie podobało hihi tylko co badz kto,ech szkoda ze kuzera sobie stołeczek wygodny znalazł .pozdr ludzi którzy chodza na rezerwy i maja nerwy to ogladac,od dzieciakow 3 letnich i emerytow prawdziwi fani .
Brosz figurant2015-08-22 16:07:04
A Brosz figurant powie ze trzeba sięgać po.mlodziez ha ha
r2015-08-22 16:39:51
Gdzie s ci co mówili żeby nimi w ekstraklasie grać.
obiektywny2015-08-22 18:11:57
Takich mamy utalentowanych zmiennikow spadek z hukiem z 3 ligi a pierwszy zespół jak nie będzie wzmocnień z ekstraklasy
MKAS KOROMA2015-08-22 20:07:11
Byłem na meczu - tym chłopcom do ekstraklasy daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka droga!
ends2015-08-22 21:08:28
A ja nie byłem. Co z Uniatem Wychowańcem Szmalcem i Ogórem?
jedrek2015-08-22 21:08:28
Byłem, widziałem i zapomniałem
rudy2015-08-22 21:23:27
szmalec który dawał z siebie wszystko w każdym meczu, był jednym z najlepszych w II koronie musiał odejść,niestety taka polityka klubu!!!!!!!!!!!
ends2015-08-22 22:54:27
Baki kolano Krzysiek bark Szmalec 4liga
kibic do ruszkowski2015-08-23 00:16:06
Analityku,zważ kto zablokował piłkę,bo padłby gol dla Unii.następnie zastanów się,że te chłopaki nie są ze sobą zgrani ponieważ w każdym meczu grają innym składem i w innym ustawieniu.trener musi się dostosować do realiów i na każdy mecz ma mieszankę juniorów,tych co mu zostali z rezerw plus tych którzy schodzą z pierwszego zespołowi
ażdy mecz
Kibic2015-08-23 00:18:17
Moim zdaniem Załecki, Dziubek i Łodej chcieli wygrać mecz dawali dużo z siebie. Dziubkowi trzeba kilku meczy aby złapał rytm i będzie mocnym punktem tej drużyny
Tu i teraz2015-08-23 00:23:15
Czemu Dziubek wszedł do pierogi w połowie! !?? On ma potencjalnych spory tylko musi ograć się jeszcze trochę ii będzie git . Rezerwy zaczynać wygrywać ja w was wierze!
kibic do ruszkowski2015-08-23 00:34:56
Analityku,zważ kto zablokował piłkę gracza unii,bo padłby gol.następnie zastanów się,że te chłopaki nie są ze sobą zgrani ponieważ w każdym meczu grają innym składem i w innym ustawieniu.trenerzy muszą się dostosować do realiów i na każdy mecz mają mieszankę juniorów,tych co im zostali w rezerwach plus tych którzy schodzą z pierwszego zespołu.
Ccc2015-08-23 08:11:39
Szmalec odpuść sobie z tym Szmalcem co najwyżej 4 liga
Gregory P.2015-08-23 12:39:29
A ja mam takie wrażenie że nikomu na niczym w tej naszej Koronie nie zależy( ani piłkarzom ani działaczom).Pierwsza drużyna bez wzmocnień zapewne poleci z ekstraklasy,a drużyna rezerw z trzeciej ligi.Ale najważniejsze są oszczędności.
do kibic2015-08-23 15:34:21
tu się zgadzam według mnie bramkarz najlepszy( podobnie jak w poprzednim meczu) mimo że nie miał wiele okazji zrobił co do niego należało.niestety siła rażenia podobna jak w pierwszym zespole praktycznie nie istnieje.miejmy nadzieje że ten młody zespół przełamie się na hutniku.

Dominick Zator przedłużył umowę z Koroną Kielce. Defensor będzie występował w „żółto-czerwonych” barwach jeszcze przez co najmniej jeden sezon.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe GOG Håndbold 33:25. – To tylko pierwsza połowa, a w drugiej może zdarzyć się jeszcze wszystko – powiedział po spotkaniu Tomasz Gębala, lider defensywy „żółto-biało-niebieskich”.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe GOG Håndbold 33:25. – Mam nadzieję, że zdobędziemy ten upragniony awans, ale była to dopiero połowa meczu – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce pokonała na wyjeździe z GOG Håndbold 33:25. Najwięcej bramek dla kielczan, dziewięć, zdobył Alex Dujszebajew.
Koszykarze UJK Kielce rozpoczynają rywalizację w fazie play-off o awans do pierwszej ligi. Już w pierwszej rundzie drużyna z Kielc zmierzy się z faworytem do awansu, OPTeam Resovią Rzeszów.
Już w wielkanocny poniedziałek Korona Kielce zmierzy się na wyjeździe z łódzkim Widzewem. Wraz z Koroniarzami na wyjazd szykują się także kibice żółto-czerwonych, którzy już w grupie około 700 osób zapisali się na wizytę w „Sercu Łodzi”.
Korona Kielce poznała termin wyjazdowego starcia z Puszczą Niepołomice. „Żółto-czerwoni” zagrają wówczas mecz, który może zdecydować o losach utrzymania.
Po zakończeniu zimowej przerwy Korona Kielce rozegrała 7 ligowych rywalizacji i wywalczyła w nich zaledwie 6 punktów. Kielczanie mają przed sobą teraz wyjazdową potyczkę z Widzewem. Czy Korona wywiezie 3 punkty z trudnego terenu?
Historia napisała się na naszych oczach. Reprezentacja Polski po raz piąty z rzędu zagra na Mistrzostwach Europy. Bohaterem Wojciech Szczęsny!
Poszukujesz sposobów na podniesienie swoich umiejętności piłkarskich do nowego poziomu? Odpowiednio dobrane znaczniki piłkarskie mogą okazać się kluczowym elementem w osiągnięciu tego celu.
Czy zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać potencjał Instagram Stories w strategii marketingowej? Poszukujesz sposobów na tworzenie angażujących reklam w formie stories? Jeśli tak, to artykuł ten jest dla Ciebie!
Trzeci tydzień Małej Ligi Piłki Ręcznej dostarczył kibicom mnóstwo emocji, zarówno na boiskach Bilczy, Kielc, jak i Chęcin. Rozgrywki odbyły się w dniach 19, 20 i 21 marca, prezentując szereg talentów w różnych kategoriach wiekowych.
Świetny turniej juniorek młodszych Korony Handball Kielce w 1/16 finału mistrzostw Polski. Podopieczne Moniki Ciszek zakończyły go z kompletem trzech zwycięstw.
Przed Industrią Kielce rywalizacja w 1/8 finału Ligi Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” w najbliższą środę (27 marca) zmierzą się z duńskim GOG Håndbold.
Dokładnie za tydzień (1 kwietnia) piłkarze Korony Kielce powrócą do gry po reprezentacyjnej przerwie. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja kadrowa w kieleckiej ekipie poprawiała się w porównaniu do ostatnich konfrontacji.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Brakuje mi minut rozegranych na parkiecie przez te dwa i pół miesiąca bez gry – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek obrotowy mistrzów Polski.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Będzie trzeba taktycznie ich rozpracować. Jest to niewygodny zespół z groźnymi zawodnikami na każdej pozycji – powiedział przed spotkaniem Arkadiusz Moryto, skrzydłowy mistrzów Polski.
Sabina Jarząbek, reprezentantka Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego została wicemistrzynią Polski w półmaratonie. Jednocześnie pobiła swój rekord życiowy i uzyskała kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Rzymie.
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z GOG Håndbold. – Mam wielki szacunek dla tego klubu, który bardzo mocno walczy w duńskiej lidze oraz Lidze Mistrzów – powiedział przed spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener mistrzów Polski.
W niedzielne popołudnie doszło do starcia dwóch zespołów z dolnych rejonów tabeli CLJ U-18 kobiet. Drużyna KSP Kielce pokonała na obiekcie przy ul. Jeziorańskiego 53 ekipę Legionistek Warszawa 0:1.
Na odbywających się w miniony weekend Mistrzostwach Polski Muay Thai w Szaflarach do walki stanęło 4 zawodników kieleckiego klubu.
Trwa marcowa przerwa reprezentacyjna. Na boiskach drugiej ligi (poza dwoma wyjątkami) nie ma jednak odpoczynku.
W ostatnich dwóch tygodniach drużyny szczypiornistów z regionu świętokrzyskiego rozegrały 5 ligowych spotkań.
Mieszane uczucia towarzyszą świętokrzyskim zespołom po rozegraniu 22. serii gier trzeciej ligi. Czarni Połaniec przegrali 0:1 z Karpatami Krosno, KSZO zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski 2:2, a Star Starachowice pokonał Sokoła Sieniawa 1:0.
W meczu 18. kolejki Ligi Centralnej Kobiet szczypiornistki Suzuki Korony Handball Kielce przegrały na wyjeździe z MTS-em Żory 36:15. Najskuteczniejszymi zawodniczkami kielczanek były Magdalena Berlińska oraz Nikola Leśniak, zdobywczynie pięciu bramek.
W meczu 25. kolejki Orlen Superligi, Industria Kielce wygrała wyjazdowy mecz z Zepter KPR Legionowo 31:23. Po spotkaniu sowimi opiniami podzielili się Krzysztof Lijewski oraz Cezary Surgiel.
W meczu 25. kolejki Orlen Superligi, Industria Kielce wygrała wyjazdowy mecz z Zepter KPR Legionowo 31:23. Najwięcej bramek dla kielczan, osiem, zdobył Alex Dujszebajew.
W sobotnie przedpołudnie w ramach 20. kolejki RS Active IV ligi rozegrano spotkanie pomiędzy dwoma kieleckimi ekipami. Korona II Kielce przy ul. Szczepaniaka pokonała 2:1 Orlęta Kielce.
Korona Kielce przedłużyła umowę z Jakubem Konstantynem. Skrzydłowy będzie występował w „żółto-czerwonych” barwach jeszcze przez co najmniej jeden sezon.
W 25. kolejce Orlen Superligi zawodnicy Industrii Kielce zagrają na wyjeździe z Zepter-em KPR Legionowo. W ostatnich tygodniach beniaminek pozytywnie zaskakuje.