Mateusz Mak nie dla Korony. Zagra w Piaście
W piątek kontrakt z Piastem Gliwice podpisał były już skrzydłowy PGE GKS-u Bełchatów, Mateusz Mak. Piłkarz ten przez niektóre media był łączony z Koroną Kielce, ale ostatecznie nie wzmocni ofensywy żółto-czerwonego zespołu.
23-latek praktycznie cały zeszły sezon zmagał się z ciężką kontuzją kolana. Teraz jednak wrócił już do gry i od 31 lipca był wolnym zawodnikiem. Wtedy to rozwiązał swoją umowę z ekipą z Bełchatowa. Na znalezienie nowego pracodawcy czekał trzy tygodnie.
Mak podpisał z Piastem roczny kontrakt z opcją jego przedłużenia. Piłkarz ten nie zasili więc szeregów „złocisto-krwistych”, którzy nadal szukają wzmocnień w ofensywie.
fot. Piast Gliwice
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
W Sobótce na Dolnym Śląsku odbył się 39. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich". Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy z województwa świętokrzyskiego, którzy zaprezentowali się z dobrej strony.
W wyścigu wystartowali kolarze reprezentujący kluby i oraz reprezentacje Polski:





Wasze komentarze
Widać jest limit płac w naszym klubie, a dlaczego? Ano dlatego żeby Paprocki przy najbliższej sesji przedstawił wielki plan naprawczy Radnym, aby móc dostać kolejne dofinansowanie do spółki. Tylko że konsekwencje tego planu będą opłakane... W przyszłym sezonie będziemy grali na zapleczu ( jeśli nas na to będzie stać, bez pieniędzy z canal+ nie liczę na to...)
Podsumowując najważniejsze że zarząd będzie miał jeszcze rok czasu korytko przy gębie :)
Pozdrawiam prawdziwych kibiców Korony!
Eehhh, szkoda gadać.
Przemyśl to sobie na spokojnie i wyciągnij odpowiednie wnioski !!!!
Jak dla mnie on i jego brat to 2 przereklamowanych piłkarzyków.
Niby mają talent tylko boisko tego nie potwierdza.
Tak jak w przypadku Janoty.
Jak donosza portale inne kluby caly czas pozyskuja nowych zawodnikow tylko jedyna Korona tego nie robi. Trzeba zadac sobie pytanie o co tu chodzi? Mam dwie hipotezy: pierwsza to taka ze szanowny Pan Bilski jest "zacienki" zeby kogos rozsadnego sprowadzic do klubu; druga to taka ze zarzad stwierdzil ze nie bedzie juz wzmocnien druzyny zeby nie wydawac pieniedzy bo przyjdzie nowy wlasciciel to niech on sie martwi a na razie to jakos to bedzie.
Prosze Panstwa Oni robia z nas kibicow i sympatykow glupcow. Za chwile beda kartki i kontuzje i bedzie posmiewisko na cala Polske jak z przystankami.
Trzeba sie ogarnać i powiedziec wreszcie "dosyc" !!!
Prosze Panstwa dajmy sobie spokoj nie bedzie wzmocnien. My sie denerwujemy i codziennie czekamy na jakies info a oni sie z nas smieja ze sie tak ekscytujemy.
Byl Fidziukiewicz ktory strzela bez przerwy gole w I lidze to nie bo za duzo chcial czy cos takiego. Trener tez sie dziwnie zachowuje. Raz mowi o wzmocnieniach a za chwile ze juz nie sa potrzebne bo jest mlodziez. Zaczyna Pan tracic w oczach kibicow.